Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Wicker Patio Furniture - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Wicker Patio Furniture)

 • Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini

  Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ A MONTH

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini Stil i thjeshtë / i thjeshtë për pamjen, pa modifikim të zbukuruar, por gjithashtu argëtohuni, duke dhënë një efekt vizual të thjeshtë, freskues. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në White Rattan Mobilje Restorante në natyrë Mobilje / Alumini...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje thurje me rrëshirë 7 copë për përdorim në natyrë

  Mobilje thurje me rrëshirë 7 copë për përdorim në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje me shtresa rripi prej 7 rrëshirash me rrëshirë për përdorim në natyrë Kjo Koleksion Nata Dining Classic 7 Piece ofron përmasa të bollshme për ngrënie në natyrë ultra të rehatshme. Kornizat e forta të veshura me pluhur të aluminit fshihen nga shikimi. Tavolinat e darkës janë në majë të xhamit të tundur....

  Kontaktoni Tani

 • vendosur jastëk mobiljesh për kopshte

  vendosur jastëk mobiljesh për kopshte

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Tregu i mobiljeve në natyrë, ngritja e jo më shumë se 10 viteve të skenës, nga karriget më të hershme të palmës, tavolinat prej druri, karriget bambu, karriget bambu, deri në zhvillimin e sotëm nga dizajni dhe përpunimi profesional, materiale të larmishme, stile të ndryshme...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Cilat janë me pamje dhe aromë bashkëkohore, ofron një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës në natyrë. Sofa dhe Karriget Karakteristikat e Thurur në mënyrë të hollësishme me Lakore të Pjerrëta Butë dhe Ndërtim mbështetës të butë. Jastëkët e sediljeve janë të...

  Kontaktoni Tani

 • karrige bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje të vendosura për ngrënie në natyrë

  karrige bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje të vendosura për ngrënie në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Mobilja jonë e kopshtit bastun prej palme kacavjerrëse do të jetë pika qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj! Kornizat e çelikut të veshura me pluhur dhe këmbët e aluminit i bëjnë tryezën dhe karriget të forta dhe të forta, dhe falë konstruksioneve të tyre me peshë të lehtë,...

  Kontaktoni Tani

 • përdorni karrige dhe tavolinë mobilje në natyrë

  përdorni karrige dhe tavolinë mobilje në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Karrige e Klubit Wicker nga Koleksioni i Tarracës All Backyard Fun vjen në një stil çokollate të përfunduar me ngjyrë çokollate, të endur mbi një shkallë të rëndë tregtare, kornizë alumini të veshur me pluhur të verdhë. It'sshtë një dizajn i gjerë krahu i gjerë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Sling Mobilje Patio Mobilje JASHTME

  Sling Mobilje Patio Mobilje JASHTME

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Ky grup ofron një vështrim të lehtë, detar për të komplimentuar edhe më të voglin e zonave tuaja në natyrë. Shijoni ngjyrat elegante të xunkthit Verë Fog dhe komoditetin e këtyre jastekëve prej pelushi. Ky koleksion është perfekt për afrimin e plazhit pak më afër shtëpisë....

  Kontaktoni Tani

 • hobe karrige mobilje gaeden

  hobe karrige mobilje gaeden

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  hobe karrige mobilje gaeden Shumëllojshmëri mobiljesh në natyrë, të tilla si karriget bastun prej palme kacavjerrëse, karriget Tesling, karriget e plazhit tavolinat dhe karriget prej druri të palosshme dhe ombrellat e diellit etj. Me kohën në ambiente të jashtme, ai ka një krem ​​dielli të papërshkueshëm nga uji nuk...

  Kontaktoni Tani

 • Set në tryezë të ngrënies së mobiljeve PE Rattan në natyrë

  Set në tryezë të ngrënies së mobiljeve PE Rattan në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Set në tryezë të ngrënies së mobiljeve PE Rattan në natyrë Merrni përvojën tuaj të jetesës në natyrë në nivelin tjetër me grupin popullor. Me ulëse deri në 2 persona, ky ansambël i pashëm ofron ambientin ideal për të lexuar, argëtuar ose thjesht për t'u çlodhur. Thurje të qëndrueshme ndaj gjithë motit të...

  Kontaktoni Tani

 • Set për ngrënie Royal PE Rattan

  Set për ngrënie Royal PE Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Paketim Rattan Royal Dining i vendosur me Weaving Speciale Shijoni jashtë ose pishinën me grupin e Dining 7pc. E ndërtuar nga thurrja shumë-e bardhë e gjithë motit, ky grup përfshin një (1) tavolinë drejtkëndëshi dhe gjashtë (6) karrige ngrënie. E përkryer për të shijuar ushqimet në natyrë, ky grup mund të vendoset në...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Curl up me kotele tuaj, vogëlushin tuaj ose librin tuaj të preferuar. Kjo karrige ka të bëjë me të gjitha mallkime. Forma është duke u përqafuar dhe ju jep forca të forta pa ju dhënë forca armësh. Rrotullohet. Dhe ju jep justifikimin e përsosur për të ngadalësuar për...

  Kontaktoni Tani

 • Set për xunkth në natyrë

  Set për xunkth në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Set për xunkth në natyrë Kopshti ynë dhe Patio Set Patio është jashtëzakonisht i rehatshëm për katër copë, i ndërtuar me një bastun prej palme kacavjerrëse, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme ndaj motit të bardhë. Përfunduar me jastekë të përputhur inteligjentë, linjat dhe konturet e frymëzuara nga arti i zbukuruar me...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela të Bardha Mobilje për Tabela të Kopshtit Alumini Patio

  Tabela të Bardha Mobilje për Tabela të Kopshtit Alumini Patio

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tabela të Bardha Mobilje për Tabela të Kopshtit Alumini Patio Kjo natyrë e mahnitshme bashkëkohore kompleti i ngrënies është shumë funksional dhe do të duket i shkëlqyeshëm nga pishina, oqeani, oborr spanjol, oborri i shtëpisë, tavolina apo tarraca gjatë gjithë vitit. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige e bukur e gërshetimit të bastunit

  Karrige e bukur e gërshetimit të bastunit

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Karrige e gërshetuar bukur dhe e nxehtë karrige e krizantemë e gërshetimit Kjo tryezë e ngrënies me stil, e bërë prej xunkthi të qëndrueshëm të gjithë-motit PE, me vend të qetë katër, por prapë ofron një ambient intim të përshtatshëm për një vakt romantik. Thurrja jonë e bukur, e një lloji, ofron një tërheqje estetike...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje e lirë Patio Mobilje kopsht Rattan Vende

  Mobilje e lirë Patio Mobilje kopsht Rattan Vende

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje e lirë Patio Mobilje kopsht Rattan Vende Ky grup është bërë nga një Material Synthetic Rattan PE, Teak-Wood, dhe 1.2 - 1.5 mm alumini pa ndryshk për një inkuadrim më të fortë, me një fund të veshur me pluhur, për të qëndruar në këmbë të gjitha elementet / moti në natyrë. Tabela mund të përdoret me çdo karrige...

  Kontaktoni Tani

 • Përdorimi i përgjithshëm i mobiljeve në natyrë dhe materiali i palmës

  Përdorimi i përgjithshëm i mobiljeve në natyrë dhe materiali i palmës

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Përdorimi i përgjithshëm i mobiljeve në natyrë dhe materiali i palmës Biseda Set ofron një stil dhe rehati të patejkalueshme për hapësirën tuaj të jetesës në natyrë. Thurje mahnitëse të endura mahnitëse të krehura me të zezë rrethojnë korniza të forta të veshura me pluhur alumini dhe jastekët e kuqe bëhen me poliester...

  Kontaktoni Tani

 • Kopsht një tavolinë dhe katër vende

  Kopsht një tavolinë dhe katër vende

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Kopsht një tavolinë dhe katër vende Mblidheni në verandë, oborr spanjol ose pishinë dhe kapni pak diell dhe bisedë të mirë me këtë grup bisedash me tre pjesë. Ndërtimi i mrekullueshëm i xunkthit kafe i karrigeve krijon një bashkëkohore. Një tryezë simpatike e lartë për xhami piedestal siguron sasinë e përsosur të...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve të xunkthit

  Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve të xunkthit

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tabela & Karriera e Leisure e Mobiljeve Një kapërcim i ri mbi tapicat klasike të xunkthit, bastun prej palme kacavjerrëse të theairit është punuar me bishtalec PE në një përfundim të lehtë kafe arre. Përdorni këtë karrige elegant të pasme të lartë rreth një dhome ngrënieje ose tavolinë kuzhine për rehati dhe stil...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje thurje prej argjile të artë

  Mobilje thurje prej argjile të artë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje thurje prej argjile të artë Mblidheni në verandë, oborr spanjol ose pishinë dhe kapni pak diell dhe bisedë të mirë me këtë grup bisedash me tre pjesë. Ndërtimi i mrekullueshëm i xunkthit i karrigeve të karrigeve krijon një kontrast bashkëkohor me mbulesat e shkëlqyeshme të mbulesave të diellit Sunbrella. Një...

  Kontaktoni Tani

 • Shitja e nxehtë SGS PE thurje bastun prej palme kacavjerrëse dielli

  Shitja e nxehtë SGS PE thurje bastun prej palme kacavjerrëse dielli

  • markë: GE

  • paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

  • Min. urdhër: 51 Set/Sets

  Shitja e nxehtë SGS PE thurje bastun prej palme kacavjerrëse dielli Kjo shtrati Wicker Day mund të jetë perfekt për mbajtjen në dhomën e gjumit ose verandën. Të shtrihesh mbrapa dhe të lexosh një gazetë të Shtunën, ose të shikosh serialin tënd të preferuar televiziv do të bëhet kalimi i preferuar i yt pasi të sjellësh...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio Kornizat e salduara plotësisht, kornizat e veshura me pluhur ofrojnë forcë dhe jetëgjatësi dhe të gjitha thurjet me rrëshirë PE që mbështesin kornizat e Sunset West janë të zgjedhura me dorë për të siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të ngjyrave. Të gjitha mobiljet...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për Rattan Patio me Dizajn të Ri

  Mobilje për Rattan Patio me Dizajn të Ri

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje të reja me patio patinxhani PE të dizajnit Moderne dhe funksionale, do të shijoni mundësi të bollshme për tapiceri për mysafirët dhe familjen me një divan me dy vend, 2 karrige klubi dhe një tavolinë kafeje Sophie Set Outdoor duhet të ofrojë. Sillni verën tuaj ose çajin e akullt dhe shijoni ato orë luksoze të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

  Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje tavolinë xunkth kopsht PE bastun prej palme kacavjerrëse Për ruajtje dhe pastrim të lehtë të këtyre qëllimeve, këto karrige mblidhen deri në karrige të larta. Ky grup është dizajnuar për përdorimin e të gjitha motit duke e bërë atë një mundësi të shkëlqyeshme për ambientet e brendshme dhe të jashtme. Për...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

  Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tavolinë dhe karrige në natyrë PE dhe alumini alumini, mobilje për dhomën e ngrënies Qoftë në një ditë të ftohtë vjeshte, qoftë një mëngjes të ngrohtë të verës, ushqimi thjesht shijon më mirë kur hahet jashtë, veçanërisht kur në Brooklyn 5-copë ngrënie Set Outdoor Wicker Dining.This kjo tryezë me stil ngrënie, e bërë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta