Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Wicker Furniture - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Wicker Furniture)

 • Mobilje kopshtesh karrige dhe një tryezë për darkë

  Mobilje kopshtesh karrige dhe një tryezë për darkë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Karrige dhe Tabela për Dining Mobilja jonë e xunkthit e kopshtit është e ndërtuar nga të gjitha thurjet e motit dhe përfshin 4 karrige dhe tryezë të rrumbullakët . Y ou'll gëzojnë mundësitë e mjaftueshme shtrojë për mysafirët dhe familjen. Sillni verën tuaj ose çajin e akullt dhe...

  Kontaktoni Tani

 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA

  FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80 A month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Divan alumini Oudoor me bastun prej palme kacavjerrëse Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë bastunit PE të...

  Kontaktoni Tani

 • Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Fabrika e shitjes me shumicë Rattan Wicker Dining Set Seti mund të mbajë 4 të rritur të qetë, dhe përfshin 4 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënieje me një xhami të lartë. Paketimi i xunkthit prej palme kacavjerrëse mbështetet nga kornizat alumini të veshura me pluhur të trashë dhe e bëjnë atë jashtëzakonisht të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro Golden Eagle ofron një përzgjedhje të madhe të grupeve të mobiljeve prej xunkthi me cilësi të jashtme për shtëpinë tuaj ose pronën e pushimeve. Ne kemi stile klasike dhe bashkëkohore që i përshtaten çdo shije dhe sythi . Rregullimi i mobiljeve tuaja bëhet një proces jashtëzakonisht...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi me dizajn unik për shitje

  Mobilje xunkthi me dizajn unik për shitje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne me stil të nxehtë ngrënie në natyrë Shtatë Patio Dining Set Patio ofron një vend të shkëlqyeshëm për familjen dhe miqtë për t'u mbledhur. Pas një asambleje të thjeshtë, tryeza bashkëkohore dhe gjashtë karrige shpejt përfundojnë hapësira edhe më të vogla si një ballkon apartamentesh. Setdo grup i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Hotel Rattan Mobilje xunkthi Round Round Patio Vendet e vendosura 4 të rritur të qetë dhe përfshijnë 4 karrige ngrënie dhe një tryezë të rrumbullakët ngrënie me majë qelqi të futur. Në setin e tij ka thurje rrëshire UV-shkalla, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur Kornizat e çelikut, gota e zezë e sigurisë dhe rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet janë mjaft të qëndrueshme për t’i bërë ballë elementeve në mënyrë që të mund të shijoni ngrënien në natyrë këtë pranverë, verë dhe më gjerë. Ndeshni këtë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet Patio në natyrë vendosin divan modern të bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobiljet Patio në natyrë vendosin divan modern të bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet Patio në natyrë S0203 vendosin divan modern prej palme kacavjerrëse Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë shtrimin tonë në Palermo në Bronz një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bronzit të shumëanshëm, metalikë janë të endura pa dyshim rreth kornizave të aluminit të veshur me pluhur...

  Kontaktoni Tani

 • Kryetari i fundit i sallonave të mobiljeve sintetike të xunkthit

  Kryetari i fundit i sallonave të mobiljeve sintetike të xunkthit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Kryetari i fundit i sallonave të mobiljeve sintetike të xunkthit Klasik dhe i rehatshëm, grupi i ngrënies me shtresë dopio sintetike është një zgjedhje luksoze për ngrënie në natyrë. Me katër karrige të mbështetur lartë me jastëkë prej pelushi të vendosura rreth një tryeze të rrumbullakët, me majë qelqi, grupi shton...

  Kontaktoni Tani

 • mobilje kopsht i vendosur në natyrë, kub i kuzhinës, i vendosur në natyrë

  mobilje kopsht i vendosur në natyrë, kub i kuzhinës, i vendosur në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0163 Mobilë kopsht i vendosur në natyrë, kubik i kuzhinës, në natyrë Koleksioni ynë për shtrojë në Hampton ka një qëndrim të qetë, jugor, të endur në mënyrë të ndërlikuar në thurrjen e rrobave të fildishit të lagur. Zhduk në një zgjedhje vendesh, të gjitha të zbutura me jastëkë të trashë, me të gjitha motet dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje prej rrethi të xunkthit me divan të sheshtë

  Mobilje prej rrethi të xunkthit me divan të sheshtë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0159 divan bastun prej palme kacavjerrëse mobilje rrethi të xunkthit Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin tonë të Vendeve të Thella për një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet prej liri janë të endura pa dyshim rreth kornizave të aluminit të veshura me pluhur të fshehur . Kthetrat...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit për mobilje me patio për stilin RH

  Set i divanit për mobilje me patio për stilin RH

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit të mobiljeve për patio mobilje të stilit S0084 RH Patio e gatshme për pistë. Stilisti elegant Vida Seating bën një deklaratë të modës me një modë tekstili: një endje metalike e saktë dhe befasuese, e zhdërvjellët, kontraston në mënyrë të çuditshme me copëza të bardhë të pastër. Të gjitha këto përmbajnë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje me shtresë dopio divan në natyrë të divanit

  Mobilje me shtresë dopio divan në natyrë të divanit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Litar O u t d o O r S o f a W i c k e r P a t i o F urnature Jastëk pëlhurë blu qielli kombinohen me gërshetim me litar të Bardhë, Një lindje e

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e sipërme moderne nga Rattan Glass

  Tabela dhe karriget e sipërme moderne nga Rattan Glass

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela dhe karriget e sipërme moderne prej palme kacavjerrëse Një përzgjedhje e madhe e ngjyrave në kombinim me një zgjedhje të gjerë të formave dhe madhësive ju lejon të gjeni midis kësaj larmie pikërisht mobiljet që keni dashur gjithmonë të shihni në shtëpinë tuaj. Mobiljet në natyrë Gloden Eagle ofron copa...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë Siftet e Dining Wicker janë bërë nga xunkth i pasur me kafe PE, i cili do të plotësojë çdo peizazh aty pranë. Thurrësi i gjithanshëm lejon që këto karrige dhe tavolinë të zgjasin në çdo gjendje të motit me pak mirëmbajtje, dhe jastekët rezistent ndaj ujit ofrojnë rehati...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Shitjes së nxehtë dhe seti i karrigeve

  Tabela e Shitjes së nxehtë dhe seti i karrigeve

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Shitjes së nxehtë dhe seti i karrigeve Ky grup përmban thurje me rrëshirë Heather, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim të jashtëm. Eachdo fije e këtij xunkthi në natyrë është i infektuar me ngjyrën e tij natyrale dhe frenuesit UV që parandalojnë plasaritjen, copëtimin...

  Kontaktoni Tani

 • 7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes

  7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes Thurrësi i gjithë motit infektohet me UV-frenues që parandalojnë zbehjen dhe plasaritjen e shkaktuar zakonisht nga rrezet e diellit. Kornizë e trashë dhe e trashë, e veshur me pluhur alumini ofron qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj ndryshkut. Mbulesat e...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje popullore bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje popullore bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje popullore bastun prej palme kacavjerrëse Qoftë në një ditë të ftohtë vjeshte, qoftë në një mëngjes të ngrohtë të Verës, ushqimi thjesht shijon më mirë kur hahet jashtë me FP0193. Kjo tryezë e ngrënies me stil, e bërë prej xunkthi të qëndrueshëm të gjithë-motit PE, me vend të qetë, por prapë ofron një ambient...

  Kontaktoni Tani

 • Në natyrë / Kopsht SGS PE Rattan Mobilje Dining Set

  Në natyrë / Kopsht SGS PE Rattan Mobilje Dining Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Në natyrë / Kopsht SGS PE Rattan Mobilje Dining Set Ky artikull me kornizën e aluminit nuk do të ndryshket kurrë dhe do t'i rezistojë më të ashpra kushteve të motit. Weightshtë i lehtë, por jashtëzakonisht i fortë. Pëlhurë prej palme kacavjerrëse 100% PE është e endur dhe shkallë tregtare. -Shtë i mbrojtur nga...

  Kontaktoni Tani

 • Komplete për darkë të endura me mobilje për patio

  Komplete për darkë të endura me mobilje për patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje Patio Rattan Woven ngrënie Set Jastëkë të gjithanshëm në natyrë dhe të mbrojtur nga rrezatimi ultraviolet dhe të bëra nga pëlhura Olefin që do të duken shkëlqyese për vitet që vijnë, edhe kur janë të ekspozuara ndaj të gjitha elementeve. Mbulesat e jastëkëve kanë zinxhirë për lehtësinë e larjes. Jastëkët me...

  Kontaktoni Tani

 • Sallon i kopshtit të jashtëm Wicker Patio Cube 3 Set kopsht

  Sallon i kopshtit të jashtëm Wicker Patio Cube 3 Set kopsht

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Shtëpi kopshtesh me xunktha në natyrë Patio Rattan Cube 3 Piece Ky është Patio Patio jonë për 3 copë, të cilat janë me pamje dhe shije bashkëkohore, ofron oferta komode dhe jashtëzakonisht mahnitëse të jashtme. Do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo hapësirë ​​të jashtme për të jetuar. Sofa dhe Karriget...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze

  Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze 7 Sete Patio të Shtruara me copë, të cilat janë me pamje dhe shije bashkëkohore, ofrojnë një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës të jashtëm. Sfarë është më shumë Tabela përmban një top xhami të çuditshëm. Isshtë e përkryer për anën e pishinës,...

  Kontaktoni Tani

 • Set për ngrënie Royal PE Rattan

  Set për ngrënie Royal PE Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Paketim Rattan Royal Dining i vendosur me Weaving Speciale Shijoni jashtë ose pishinën me grupin e Dining 7pc. E ndërtuar nga thurrja shumë-e bardhë e gjithë motit, ky grup përfshin një (1) tavolinë drejtkëndëshi dhe gjashtë (6) karrige ngrënie. E përkryer për të shijuar ushqimet në natyrë, ky grup mund të vendoset në...

  Kontaktoni Tani

 • Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh

  Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh Kopshti ynë dhe Patio Set Patio është jashtëzakonisht i rehatshëm për katër copë, i ndërtuar me një bastun prej palme kacavjerrëse, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme ndaj motit të bardhë. Përfunduar me jastekë të përputhur inteligjentë, linjat dhe konturet e...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta