Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Tenxhere Lulesh E Thurrur - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 7 Produkte për Tenxhere Lulesh E Thurrur)

 • Tenxhere me lule për një kopsht Rezistent ndaj motit

  Tenxhere me lule për një kopsht Rezistent ndaj motit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tenxhere me lule pishinë për kopsht Pjatat e suvasë të vogla, të mesme dhe të mëdha kanë një strukturë të stilit bastun prej palme kacavjerrëse, por falë konstruksionit të tyre me rrëshirë polipropileni nuk do të keni asnjëherë nevojë të shqetësoheni për ato lëvore apo shpartallime që ndodhin me bastun prej palme...

  Kontaktoni Tani

 • Lulesh gërshetimi kopsht alumini lounger dielli

  Lulesh gërshetimi kopsht alumini lounger dielli

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Lulesh gërshetimi kopsht alumini lounger dielli Lehtë në rehati me këtë sallë pritjeje karrige. Pavarësisht nëse jeni duke u përkulur nga pishina ose duke u vendosur në kuvertën tuaj, karrige me karrige siguron një përshtatje ideale për tapiceri për çdo mjedis. Shtrati i ditës në natyrë përmban një mbështetëse të...

  Kontaktoni Tani

 • Bazë aluminm 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse PE duke thurrur divan elegant

  Bazë aluminm 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse PE duke thurrur divan elegant

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Bazë aluminm 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse PE duke thurrur divan elegant Hapësira për të krijuar kombinon një estetike moderne australiane, të prirur dhe të përkulur me një angazhim për cilësinë që siguron që gjithçka është ndërtuar për të zgjatur. Pjesët ndërtohen nga materiale premium me funksionalitet dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 5 copë mobilje kopsht lulesh moderne, kopsht lulesh në natyrë

  5 copë mobilje kopsht lulesh moderne, kopsht lulesh në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  5 copë bastun prej palme kacavjerrëse moderne kopsht endje mobilje në natyrë Koleksioni ynë për Veshjet me lule ka një qëndrim të qetë, jugor, të endur në mënyrë të ndërlikuar në thurje me rrëshirë të lagur me driftwood. Zhduk në një zgjedhje vendesh, të gjitha të zbutura me jastëkë të trashë, me të gjitha motet dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Rattan Round lule tenxhere Ngjyra opsionale

  Rattan Round lule tenxhere Ngjyra opsionale

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini Planet Set 3 copë Rattan ofron një pamje të popullarizuar dhe elegant të bastun prej palme kacavjerrëse për brenda ose jashtë. Ata do të theksojnë në mënyrë të përkryer shtresën e brendshme tuaj dhe do të plotësojnë dcor tuaj. Të dizajnuara me karakteristika të...

  Kontaktoni Tani

 • Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini

  Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini enët me lule janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të përgatitur shtresën e oborrit tuaj. Të bëra me thurje me cilësi të lartë dhe një kornizë hekuri, këto enë lulesh janë të thjeshta dhe elegante, të gjitha në një. Vendosni ndonjë bimë që dëshironi të tregoni në to ose...

  Kontaktoni Tani

 • Tenxhere me lule dhe kopshtare të kopshtit

  Tenxhere me lule dhe kopshtare të kopshtit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tenxhere me lule dhe kopshtare të kopshtit Planet Set me 3 copë sigurojnë një pamje të popullarizuar dhe elegant të bastun prej palme kacavjerrëse për brenda ose jashtë. Ata do të theksojnë në mënyrë të përkryer shtresën e brendshme dhe plotësojnë dekorin tuaj. Të dizajnuara me karakteristika të veçanta dhe të bëra me...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta