Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Tavolina E Ngrenies - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 9 Produkte për Tavolina E Ngrenies)

 • Tavolina dhe karriget e ngrënies më të shitura më të mira 2019 të vendosura

  Tavolina dhe karriget e ngrënies më të shitura më të mira 2019 të vendosura

  • markë: Shqiponjë gloden

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets


  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Patio në natyrë 7 tavolina dhe karrige

  Mobilje Patio në natyrë 7 tavolina dhe karrige

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80 a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje Patio në natyrë 7 tavolina dhe karrige Mobilje për Patio në natyrë Alumini i Ri 7 Tabela për ngrënie drejtkëndëshe për copë dhe karriget e rrobave të vendosura. Kërkimi juaj ka mbaruar, ky grup modern i ngrënies në natyrë është elegant, elegant, i sofistikuar dhe jashtëzakonisht i rehatshëm; të dizajnuara për...

  Kontaktoni Tani

 • Set për tavolina dhe karrige për mobilje te jashtëm

  Set për tavolina dhe karrige për mobilje te jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tabela dhe karriget e mobiljeve në natyrë të restoranteve të vendosura Silleni argëtimin jashtë me këtë grup ngrënieje prej 7 copash. Kompleti përmban korniza të qëndrueshme alumini të mbështjella me njollë dhe xunkth PE të zbehet. Seti tërheqës përmban një tavolinë dhe gjashtë karrige me kurriz të butë. Vendosja e...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e rrumbullakët dhe grupe karrige

  Tavolina e rrumbullakët dhe grupe karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte

  Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Tavolina ngrënieje prej palme kacavjerrëse Set për mobilje me ballkon të xunkthit

  Tavolina ngrënieje prej palme kacavjerrëse Set për mobilje me ballkon të xunkthit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolina ngrënieje prej palme kacavjerrëse Set për mobilje me ballkon të xunkthit Tabelat dhe karriget e këtij grupi moderne për ngrënie për oborr spanjol shfaqin korniza alumini të qëndrueshme ndaj gërryerjes, të trasha dhe me fije rrëshirë polietileni me densitet të lartë (HDPE) të dizajnuar për t'i bërë ballë...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë e rrumbullakët në natyrë dhe karrige në natyrë grup ngrënieje me xunkth Tabela anësore e fuçive e ftohtë e ftohtë osman dhe e shkrepur nga pllaka anësore e pluhurit të veshur me pluhur dhe korniza alumini të qëndrueshme ndaj rezistencës ndaj korrozionit Lagështi, njollë, rezistente ndaj rrezatimit UV, jastëkë...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e gjerë e trapave që gërsheton në natyrë

  Tavolina e gjerë e trapave që gërsheton në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tavolina e gjerë e trapave që gërsheton në natyrë Një mundësi më kompakte dhe e thjeshtë, tryeza e rrumbullakët e gjerë e bastunit përmban një sipërfaqe xhami të rrumbullakët në një bazë thurje sintetike rezistente ndaj UV. Jo vetëm që është elegant, por është plotësisht i papërshkueshëm nga uji! Një zgjedhje e...

  Kontaktoni Tani

 • Shtëpi mallrash Mënyrat e kohës së lirë Tavolina e Mobiljeve Patio

  Shtëpi mallrash Mënyrat e kohës së lirë Tavolina e Mobiljeve Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Shtëpi mallrash Mënyrat e kohës së lirë Tavolina e Mobiljeve Patio Ndryshoni përvojën tuaj të ngrënies me Rrumbullakimin e rrumbullakët të darkës. Ky grup 5pc vjen i kompletuar me katër karrige ngrënie dhe një tryezë xhami të rrumbullakët. E gjithë grupi është i ndërtuar me xunkth PE të artë kafe që është i guximshëm...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta