Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Sofa E Vetme E Kthyeshme - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Sofa E Vetme E Kthyeshme)

 • 4pcs kopsht oborr spanjol përdorim vendosur divan i kthyeshëm

  4pcs kopsht oborr spanjol përdorim vendosur divan i kthyeshëm

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  4pcs kopsht oborr spanjol përdorim vendosur divan i kthyeshëm Festa e përsosur e kopshtit. Kjo është ajo që Grayson e quan në mendje. Ky koleksion i tapicave pa kohë është elegant, pa u bezdisur, me një grilë të lartë mbrapa dhe dizajn të ajrosur që arrihen në alumin. Bërë për të duruar sezonin pas sezonit me saldime...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Alumini Sofa Living Rastesishme Sofa S0277

  Mobilje në natyrë Alumini Sofa Living Rastesishme Sofa S0277

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Alumini Sofa Living Rastesishme Sofa S0277 Këto komplete vijnë me jastekë për larje të makinës të zgjatura, sedilje mëndafshi prej poliesteri mëndafshi, baza alumini të veshura me pluhur katror, ​​tabela të lartë të qelqit të shkathët dhe kapele këmbësh pa shënjuar. Një seksion që rregullon sipas...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

  Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa Ky komplet i divanit nuk do të shtojë fundin e stilit dhe klasit në kopshtin apo konservatorin tuaj. Natyra modulare e këtij grupi qoshe ju lejon të organizoni tapicën tuaj që t'i përshtatet kopshtit tuaj në mënyrë të përsosur. Këmbët bashkëkohore të aluminit....

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

  Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë Dizajni i lakuar, modular, i lëmuar i këtij grupi të divanit të qoshes, i garantuar për t’i dhënë kopshtit tuaj një pamje unike dhe të sofistikuar, e cila është e pashembullt nga sofrat e tjera të qosheve në natyrë në treg. Projektuar nga ekipi ynë brenda për t'u përdorur...

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

  Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set Sofa L Rattan Sofa L Shape Stili i thurrjes së jastëkit përdor rrobaqepësinë e qetë dhe të pastër të duarve, pa tubacione ekstruduese. Korniza me proporcion bujarisht është e punuar me dorë të thurur me ngjyra, PE rrëshirë. Pëlhurë është Sezone-Smart 100% Poliester në natyrë dhe reziston ndaj mykut, venitje dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi

  Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi Mos shikoni më tej, ky grup divan i ndriçuar në natyrë, divan i ndarjes do t'i japë çdo oborri shtëpie atë pamje elegante, të sofistikuar, ultra-moderne. E shkëlqyeshme për argëtim dhe padyshim që do të jetë qendra e vëmendjes. Në thurje me stil...

  Kontaktoni Tani

 • Set alumini PE Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set

  Set alumini PE Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set alumini PE Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set Kënaqeni me kohën e lirë në oborr spanjol ose në oborrin e shtëpisë tuaj me Loveseat Alumini në natyrë të fortë dhe të qëndrueshme. Krijuar me një kornizë alumini të krehur të anodizuar dhe kapakë plastikë të zi që nuk shënojnë, Shore vjen e pajisur me pëlhurë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për dhomën e ndenjes Wicker Set Sofa Table

  Mobilje për dhomën e ndenjes Wicker Set Sofa Table

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje për dhomën e ndenjes Wicker Set Sofa Table T e tij është një i mrekullueshëm set të gjitha-motit, dhe cilësia e saj të lartë sjell një frymë e hijeshi delikate për çdo konservator apo Patio zonë. Të dizajnuara në shtëpi . Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan Outdoor / PE...

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa e xunkthit Seksionale për kopshtin e hemiklistit

  Set Sofa e xunkthit Seksionale për kopshtin e hemiklistit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set Sofa e xunkthit Seksionale për kopshtin e hemiklistit Dizajni unik dhe elegant i këtij grupi është i sigurt për t'i dhënë kopshtit tuaj ose shtëpisë tuaj një kuptim të caktuar të stilit dhe sofistikimit. Duke qenë në gjendje të përzihet me çdo lloj kopshti, ky grup është perfekt për ata që kanë një pasion për...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh Outdoor PE Rattan Sofa Set Black

  Mobilje kopshtesh Outdoor PE Rattan Sofa Set Black

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh Outdoor PE Rattan Sofa Set Black Ky cep i kopshtit prej 6 copë bastun prej palme kacavjerrëse i vendosur në të zezë dhe vanilje është një mundësi bashkëkohore dhe tërheqëse e tapicave për çdo kopsht apo konservator. Kjo pjesë është mjaft e madhe për të akomoduar të gjithë miqtë dhe familjen tuaj për...

  Kontaktoni Tani

 • Shitje e nxehtë Dizajni Special Rattan Sofa Set

  Shitje e nxehtë Dizajni Special Rattan Sofa Set

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Shitje e nxehtë Dizajni Special Rattan Sofa Set Set Ascot 3 Seat Rattan Garden Garden Sofa. Kompleti me divan 3-vendësh Ascot bastun prej palme kacavjerrëse është një zgjidhje moderne dhe tërheqëse për shtrojë për çdo kopsht apo konservator. Mjaft e madhe për të akomoduar të gjithë miqtë ose familjen tuaj për...

  Kontaktoni Tani

 • Sofa Modulare Modeli i Leisure KD Design Design

  Sofa Modulare Modeli i Leisure KD Design Design

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Sofa Modulare Modeli i Leisure KD Design Design Thurje e lehtë e butë, por e fortë e bastun prej palme kacavjerrëse dhe një kornizë e fortë prej alumini, kjo kombinat siguron përdorim afatgjatë. Fiksi PE i bastun prej palme kacavjerrëse është i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj rrezatimit UV, duke e bërë të...

  Kontaktoni Tani

 • Shitje e nxehtë Outdoor New New Wicker Set Best Sofa

  Shitje e nxehtë Outdoor New New Wicker Set Best Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Shitje e nxehtë Outdoor New New Wicker Set Best Sofa Relaksohuni në setin e divanit të pjesëve të jashtme Wicker 3 copë. Kjo divan vendoset me lehtësi tre persona dhe vjen me një osman për ulje edhe më shumë! Kornizat e forta të aluminit janë të mbuluara në Wicker të gjithë motit. Jastëkët bëhen në një përzierje...

  Kontaktoni Tani

 • Sofa e kohës së lirë me një shportë të qëndrueshme ndaj rrezes Uv

  Sofa e kohës së lirë me një shportë të qëndrueshme ndaj rrezes Uv

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Sofa e kohës së lirë me një shportë të qëndrueshme ndaj rrezes Uv Materiali i thurjes me rrëshirë të thurur rrit tërheqjen estetike të grupit të tapicave. Ky grup është në dispozicion në një fund të zi të hollë që i shton pjesës së tij të përgjithshme të stilit. Seti përfshin një vend dashurie, dy karrige në qendër...

  Kontaktoni Tani

 • Sofa me sy dhe tërheqje të vendosur me jastëk Colorfast

  Sofa me sy dhe tërheqje të vendosur me jastëk Colorfast

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Sofa me sy dhe tërheqje të vendosur me jastëk Colorfast Set Sofa tërheqës me sy dhe xunkth me jastëk Colorfast mund të përdoret për gazebos dhe pergolas. Ky grup mobiljesh mund të pastrohet lehtë duke përdorur një leckë të butë të thatë. Kjo siguron mirëmbajtje të lehtë dhe e mban atë të duket e mirë për një kohë të...

  Kontaktoni Tani

 • 4 copë Sofa Rattan në kohën e lirë me tavolinë

  4 copë Sofa Rattan në kohën e lirë me tavolinë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  4 copë Sofa Rattan në kohën e lirë me tavolinë Kjo është grupi ynë prej 4 copë mobiljesh prej palme kacavjerrëse PE, i cili përfshin 1 dashuri, 2 divan të vetëm dhe 1 tavolinë kafeje me majë qelqi. Ky grup mobiljesh do të ndriçojë hapësirën tuaj të jetesës në natyrë dhe do ta bëjë atë të gjallë për dizajnin e saj...

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa Moderne e Qoshes Alumini

  Set Sofa Moderne e Qoshes Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set Sofa Moderne e Qoshes Alumini Set Sofa është vendet më të mira të kohës së lirë dhe rekreative dhe argëtuese në natyrë. Të zënë nuk na pëlqen seti i hollë i sofistikuar i divanit. Atëherë grupi i mobiljeve të divanit prej alumini me jastekë dhe jastekë mbi të duhet të plotësojë kërkesat tuaja dhe natyra prej...

  Kontaktoni Tani

 • Set i sofave për mobilje moderne prej alumini

  Set i sofave për mobilje moderne prej alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set i divanit mobilje moderne alumini Në këtë epokë të konkurrencës, pa marrë parasysh se kush është nën presion, pa marrë parasysh se kush ka nevojë të pushojë herë pas here për të lehtësuar rraskapitjen dhe presionin e tyre, njerëzit priren të pëlqejnë të kthehen në natyrë. Kopshti është zgjidhja më e mirë në jetën...

  Kontaktoni Tani

 • Set në natyrë Rattan Sofa

  Set në natyrë Rattan Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divaneve të palmës në natyrë Moderne dhe funksionale, është shumë e popullarizuar në ditët e sotme, një divan i tillë prej 5 vendesh është për të përmbushur nevojat e familjes për familjen. Në kohën tuaj të lirë, sillni verën tuaj ose çajin e akullit dhe shijoni netët luksoze të pranverës dhe verës. Mbrapa dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje PE Rattan Mobilje në natyrë Patio Wicker Sofa

  Mobilje PE Rattan Mobilje në natyrë Patio Wicker Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Mobilje PE bastun prej palme kacavjerrëse divan në natyrë të shtresuar me patio Një jastëk i trashë është i mbuluar në një mbulesë

  Kontaktoni Tani

 • Sofa Osmane Rattan në natyrë e vendosur me jastëkë

  Sofa Osmane Rattan në natyrë e vendosur me jastëkë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Sofa Osmane Rattan në natyrë e vendosur me jastëkë Osmanet e aluminit janë perfekte për çdo zonë në natyrë. Ky grup ofron një

  Kontaktoni Tani

 • Set alumini Materiali alumini Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set

  Set alumini Materiali alumini Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Set alumini Materiali alumini Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set E përkryer për ngritjen e këmbëve ndërsa shijoni pijen tuaj të

  Kontaktoni Tani

 • Set Lounge Sofa Lounge Garden Garden Line Line Rattan

  Set Lounge Sofa Lounge Garden Garden Line Line Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Set klasik i kopshtit të stilit klasik të shtrimit të

  Kontaktoni Tani

 • Sofa PE Wicker vendoset për natyrë

  Sofa PE Wicker vendoset për natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Sofa PE Wicker vendoset për

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta