Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Shkumë Brenda Dhomës - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 7 Produkte për Shkumë Brenda Dhomës)

 • Shkumë brenda dhomës së diellit në plazh në natyrë

  Shkumë brenda dhomës së diellit në plazh në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Shkumë brenda dhomës së diellit në plazh në natyrë E konceptuar për të ofruar rehati maksimale, dielli do të bëjë hapësirën tuaj në natyrë një vend ideal për t'u çlodhur. Relaksimi është i garantuar me një mbulesë të bërë nga pëlhura Sunbrella rezistente ndaj motit, dimensionale të qëndrueshme dhe një jastëk shumë...

  Kontaktoni Tani

 • 3 copë divan alumin alumini me shkumë të shpejtë brenda

  3 copë divan alumin alumini me shkumë të shpejtë brenda

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  3 copë divan alumin alumini me shkumë të shpejtë brenda Kryetari i armëve Malabar ka një bazë alumini indoneziane të fortë, me një shkallë, me kornizë thurje All-Weather dhe një shkumë të bukur të shpejtë të thatë brenda. Përkundër dizajnit të tij natyror, karriget e xunkthit ka një dimension shumë elegant - ideal për...

  Kontaktoni Tani

 • Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë

  Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: kartona me mbrojtës qoshe

  • Aftësia e Furnizimit: 80 Containers Per Month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Shkumë poliuretani i lartë mobilje në natyrë Dizajni i modës Në të vërtetë, pamja e materialit PUAPLUS theu kufizimet e mobiljeve tradicionale. Lakorja perfekte e prerjes e kombinuar me ergonominë, ujin dhe rrezet e diellit dëshmojnë një ambient perfekt të brendshëm dhe të jashtëm. Karakteristikat e tij të buta,...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn i modës me shkumë poliuretani për mobilje të jashtme të lartë

  Dizajn i modës me shkumë poliuretani për mobilje të jashtme të lartë

  • paketim: kartona me mbrojtës qoshe

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  • Numri i modelit.: PU01

  • transport: Ocean

  Shkumë poliuretani i lartë mobilje në natyrë Dizajni i modës Nga dizajni, madhësia e formës dhe efekti vizual i ngjyrave, ekipi teknik i pjekur përmes përgatitjes së punëtorisë, prerjes së torno CNC, me përpunimin e materialit bazë të lidhur, hap pas hapi kontroll të rreptë të cilësisë deri tek produktet e përfunduara...

  Kontaktoni Tani

 • Set modern i dhomës së ngrënies me xunkth moderne në natyrë

  Set modern i dhomës së ngrënies me xunkth moderne në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh të jashtme të dhomës së katit Rattan

  Mobilje kopshtesh të jashtme të dhomës së katit Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Design Morden Sunbed me alumini 1.2

  Kontaktoni Tani

 • Shitja e nxehtë shtrati i dhomës në natyrë

  Shitja e nxehtë shtrati i dhomës në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Shitja e nxehtë shtrati i dhomës së jashtme, rri kot dielli Ndërtuar prej alumini të hedhur në një bronz rezistent ndaj UV, të veshur me pluhur të mbyllur me një shtresë të qartë për mbrojtje; Kryetari i Lounge përmban një jastëk prej poliesteri chaise të qëndrueshëm ndaj motit taupe, dy rrota për transportueshmëri të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta