Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Shitje E Nxehtë Mini Divan - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Shitje E Nxehtë Mini Divan)

 • Sofja e Mobiljeve për Shitje e Nxehtë

  Sofja e Mobiljeve për Shitje e Nxehtë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Sofja e Mobiljeve për Shitje e Nxehtë Ky komplet i mobiljeve të mobiljeve të jashtme të shitjeve të nxehta do t'i japë çdo hapësire që pamjen luksoze, të sofistikuar, ultra moderne. Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me miratimin e SGS PE bastun prej palme kacavjerrëse dhe injektuar me frenues të rrezeve...

  Kontaktoni Tani

 • Vende për darkë në kopsht Tavolinë dhe karrige kafeje

  Vende për darkë në kopsht Tavolinë dhe karrige kafeje

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000 sets per month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Vende për darkë në kopsht Tavolinë kafeje dhe karrige Vende për darkë në kopsht Tavolinë dhe karrige kafeje, me 4 karrige + 1 Tavolinë kafeje, Ju mund të dekoroni kopshtin dhe shtëpinë tuaj me kombinimin falas. Korniza janë të gjithë kornizë alumini me të paktën trashësi 1.2 mm me saldim plotësisht dhe me kujdes të...

  Kontaktoni Tani

 • SGS Testuar Mobilje Outdoor Metal me cilësi të lartë metalike

  SGS Testuar Mobilje Outdoor Metal me cilësi të lartë metalike

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 sets per month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  SGS testoi mobilje në natyrë me cilësi të lartë metalike për shumicë Një model modern dhe me cilësi të lartë ndërtimi theksojnë këtë linjë, duke treguar stilin më të mirë që Wicker Rattan mund të ofrojë. Unike por e njohur në të njëjtën kohë, ky grup ngrënie është një pjesë kryesore e mrekullueshme për zonën tuaj në...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan

  Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 3000 sets per month

  • Min. urdhër: 68 Set/Sets

  Tabela dhe karrige plastike e ngrënies plastike PE Rattan Tabela dhe grupi i karrigeve për darkë janë një shtesë e bukur për dekorimin tuaj në natyrë. E prodhuar nga tub alumini, grupi përfshin katër (6) karrige ngrënie PE bastun prej palme kacavjerrëse dhe një (1) tryezë të rrumbullakët. mobiljet e kopshtit në natyrë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh karrige dhe një tryezë për darkë

  Mobilje kopshtesh karrige dhe një tryezë për darkë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Karrige dhe Tabela për Dining Mobilja jonë e xunkthit e kopshtit është e ndërtuar nga të gjitha thurjet e motit dhe përfshin 4 karrige dhe tryezë të rrumbullakët . Y ou'll gëzojnë mundësitë e mjaftueshme shtrojë për mysafirët dhe familjen. Sillni verën tuaj ose çajin e akullt dhe...

  Kontaktoni Tani

 • tavolinë dhe mobilje karrige në natyrë

  tavolinë dhe mobilje karrige në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Mobiljet në natyrë kryesisht përfshijnë mobilje publike në natyrë publike, mobilje të kohës së lirë në natyrë, mobilje tregtare në natyrë, mobilje portative në natyrë dhe katër kategori të tjera të produkteve. Bumi i konsumit të mobiljeve në natyrë dhe tendenca aktuale e...

  Kontaktoni Tani

 • Përdorni restorantin Set për drekë të mobiljeve në natyrë

  Përdorni restorantin Set për drekë të mobiljeve në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Restorant Set Mobilje Satture Sqaure në Mobilje në natyrë Seti i ngrënies së kopshtit 5 copë i cili përfshin një tavolinë dhe 5 karrige. Korniza e aluminit është e guximshme dhe e papërshkueshëm nga moti. Mbulimi i zi i bastunit të zi ju sjell një jetë klasike dhe të lartë rastësore në kopsht. Fabrika jonë...

  Kontaktoni Tani

 • Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini

  Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ A MONTH

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini Stil i thjeshtë / i thjeshtë për pamjen, pa modifikim të zbukuruar, por gjithashtu argëtohuni, duke dhënë një efekt vizual të thjeshtë, freskues. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në White Rattan Mobilje Restorante në natyrë Mobilje / Alumini...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë dhe karrige të rehatshme me litar pëlhurë PVC

  Tavolinë dhe karrige të rehatshme me litar pëlhurë PVC

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ A MONTH

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tavolinë dhe karrige të rehatshme me litar pëlhurë PVC Moda e thjeshtë dhe bujare është shpirti i veprës, dinjitoze dhe fisnike për të cilën ia vlen të blini një grup. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i...

  Kontaktoni Tani

 • mobilje në natyrë Tavolinë prej druri plastike

  mobilje në natyrë Tavolinë prej druri plastike

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tabela prej druri plastike e mobiljeve në natyrë Moda e thjeshtë dhe bujare është shpirti i veprës, me dinjitet dhe fisnik që ju vlen të blini një grup. Alumini dhe druri janë një përzierje e thjeshtë, sens shumë artistik. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe të specializuar në Outdoor Sofa Mobilje / Patio...

  Kontaktoni Tani

 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA

  FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80 A month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Divan alumini Oudoor me bastun prej palme kacavjerrëse Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë bastunit PE të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh me stil evropian në natyrë për përdorim të veçantë

  Mobilje kopshtesh me stil evropian në natyrë për përdorim të veçantë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh me stil evropian në natyrë për përdorim të veçantë Ky grup i palosshëm në natyrë përfshin një tavolinë dhe katër karrige. Mbulimi i PE Rattan është i qëndrueshëm ndaj motit dhe i mbrojtur nga rrezatimi ultraviolet për të siguruar rehati gjatë gjithë vitit. Dimensionim i përshtatshëm 4 ulëse , 6 ulëse...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje luksoze në natyrë hoteli për përdorim tregtar

  Mobilje luksoze në natyrë hoteli për përdorim tregtar

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje luksoze hoteli në natyrë për përdorim komercial Shijoni kafenë tuaj në mëngjes në kopshtin tuaj ose jashtë pishinës me këtë grup mobiljesh ngrënie prej 5 copë. Me ose pa jastëkë të papërshkueshëm nga uji, ky grup ngrënieje në natyrë i reziston dëmtimit nga të gjitha motet, dhe karriget sintetike prej palme...

  Kontaktoni Tani

 • Komplet për Ngrënie në natyrë Rattan Mobilje kopshtesh me dizajn modern

  Komplet për Ngrënie në natyrë Rattan Mobilje kopshtesh me dizajn modern

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Komplet për Ngrënie në natyrë Rattan Mobilje kopshtesh me dizajn modern Ky grup ngrënieje me xunkth në natyrë ju lejon të krijoni një zonë të rehatshme ngrënie në oborr spanjol apo në kuvertë tuaj. Ky grup ofron një themel të fortë të metaleve dhe të gjithë bastunit të motit PE, mbulon majën e tryezës së qelqit të...

  Kontaktoni Tani

 • Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Fabrika e shitjes me shumicë Rattan Wicker Dining Set Seti mund të mbajë 4 të rritur të qetë, dhe përfshin 4 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënieje me një xhami të lartë. Paketimi i xunkthit prej palme kacavjerrëse mbështetet nga kornizat alumini të veshura me pluhur të trashë dhe e bëjnë atë jashtëzakonisht të...

  Kontaktoni Tani

 • 2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales

  2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales Seti i Dining i Ndërtimit 7 Pije Rattan përfshin 4 karrige anësore ngrënie, 2 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënie me një majë qelqi. Ky grup përmban thurje me rrëshirë Heather, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje thurje me rrëshirë 7 copë për përdorim në natyrë

  Mobilje thurje me rrëshirë 7 copë për përdorim në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje me shtresa rripi prej 7 rrëshirash me rrëshirë për përdorim në natyrë Kjo Koleksion Nata Dining Classic 7 Piece ofron përmasa të bollshme për ngrënie në natyrë ultra të rehatshme. Kornizat e forta të veshura me pluhur të aluminit fshihen nga shikimi. Tavolinat e darkës janë në majë të xhamit të tundur....

  Kontaktoni Tani

 • Thesaret e Guangdong Garden Garden Patio Company Mobilje

  Thesaret e Guangdong Garden Garden Patio Company Mobilje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Thesaret e Guangdong Garden Garden Patio Company Mobilje Vendet tona moderne të tryezës së ngrënies deri në gjashtë të rritur me tapiceri jastëk të papërshkueshëm nga uji dhe ngjyrat elegante për tu përshtatur me shijen tuaj. Vendoset i kompletuar me dy karrige krahu druri dhe gjashtë karrige pa armatime...

  Kontaktoni Tani

 • Ngrënie në natyrë Mobilje Moderne Rattan me Stil të Nxehtë

  Ngrënie në natyrë Mobilje Moderne Rattan me Stil të Nxehtë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Ngrënie në natyrë Mobilje Moderne Rattan me Stil të Nxehtë Ky grup i mahnitshëm seksional në natyrë vjen në 7 pjesë. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja. Mbulesat e jastëkëve janë ultraviolet, moti dhe ngjyra rezistente shpejt dhe zbehet për zëvendësim. Dendësia e lartë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi me dizajn unik për shitje

  Mobilje xunkthi me dizajn unik për shitje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne me stil të nxehtë ngrënie në natyrë Shtatë Patio Dining Set Patio ofron një vend të shkëlqyeshëm për familjen dhe miqtë për t'u mbledhur. Pas një asambleje të thjeshtë, tryeza bashkëkohore dhe gjashtë karrige shpejt përfundojnë hapësira edhe më të vogla si një ballkon apartamentesh. Setdo grup i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Hotel Rattan Mobilje xunkthi Round Round Patio Vendet e vendosura 4 të rritur të qetë dhe përfshijnë 4 karrige ngrënie dhe një tryezë të rrumbullakët ngrënie me majë qelqi të futur. Në setin e tij ka thurje rrëshire UV-shkalla, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur Kornizat e çelikut, gota e zezë e sigurisë dhe rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet janë mjaft të qëndrueshme për t’i bërë ballë elementeve në mënyrë që të mund të shijoni ngrënien në natyrë këtë pranverë, verë dhe më gjerë. Ndeshni këtë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë dhe divan i xunkthit me Pe Rattan

  Mobilje në natyrë dhe divan i xunkthit me Pe Rattan

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tavolinë për Coffer dhe Mobilje të Jashtme për Sofa Mobilje në natyrë Patio Mobilje në natyrë Të gjitha shtretërit me shtresa rrëshirë seksionale me shtresa rrëshqitëse, zakonisht dërgohen brenda 15 ditësh. Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje klasike e kopshtit për kopshte Patio Wicker sintetike PE

  Mobilje klasike e kopshtit për kopshte Patio Wicker sintetike PE

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje klasike e kopshtit për kopshte Patio Wicker sintetike PE Ky mobilje me thurje në natyrë është bërë nga korniza alumini pa ndryshkje dhe paraqet bashkim të plotë 360 shkallë për forcë të shtuar. Isshtë bërë nga rrëshirë e mbrojtur me rreze UV ​​që është krijuar për të rezistuar në zbehje dhe duke u bërë e...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta