Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Sete Ngrënieje Drejtkëndëshe Drejtkëndëshe - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Sete Ngrënieje Drejtkëndëshe Drejtkëndëshe)

 • Tabela ngrënieje drejtkëndëshe në natyrë me karrige

  Tabela ngrënieje drejtkëndëshe në natyrë me karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • 2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

  2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

  • markë: Shqiponjë gloden

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të

  Kontaktoni Tani

 • Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të lartë

  Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të lartë

  • markë: Shqiponjë gloden

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  2019 Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të

  Kontaktoni Tani

 • Sete komplete mobilje prej xunkthi prej 8 copë

  Sete komplete mobilje prej xunkthi prej 8 copë

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mënyrat e kohës së lirë divan bastun prej palme kacavjerrëse me mobilje bazë alumini Shijoni këtë Sete Seksionale prej 8 copash me Jastëkë për ulësen maksimale. Në këtë ulëse të thellë, jastekë shtesë prej luksoze prej pelushi. Ju mund të shijoni këtë grup të shtrojë gjatë gjithë natës, çdo ditë. Kjo Sete Seksionale 8...

  Kontaktoni Tani

 • Sete komode prej alumini kopsht 5 copë

  Sete komode prej alumini kopsht 5 copë

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sete komode prej alumini kopsht 5 copë Pjesë të rehatshme të zbutura në formimin rrethor e bëjnë të lehtë për Koleksionin e divanit të krijojë dhomën përfundimtare të bisedës në ajër të hapur. Përfundoni rregullimin me tabela fundi, një osman, një tryezë, një tryezë mbledhjeje ose një tryezë ombrellë. Fijet e thurrjes...

  Kontaktoni Tani

 • Sete për ngrënie në xunkth 5-copë

  Sete për ngrënie në xunkth 5-copë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Sete për ngrënie në natyrë prej pambuku 9-copë

  Sete për ngrënie në natyrë prej pambuku 9-copë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Alumini i kopshtit 6 karrige dhe grupi drejtues tabelash drejtkëndëshe

  Alumini i kopshtit 6 karrige dhe grupi drejtues tabelash drejtkëndëshe

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Alumini i kopshtit 6 karrige dhe grupi drejtues tabelash drejtkëndëshe Nëse ju pëlqen të argëtoni dhe të bëni festa në darkë, por jeni të shkurtër në dhomë ose dëshironi t’i mbani gjërat rregullisht, ky grup tavolinë drejtkëndëshe është i duhuri për ju. E bërë në një skemë elegante të ngjyrave të zeza dhe vanilje,...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajn i ri karrige në tavolinë ngrënieje në natyrë Bistro Set

  Dizajn i ri karrige në tavolinë ngrënieje në natyrë Bistro Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Dizajn i ri karrige në tavolinë ngrënieje në natyrë Bistro

  Kontaktoni Tani

 • Sete ngrënieje me mobilje PVC Rattan në natyrë me cilësi të lartë

  Sete ngrënieje me mobilje PVC Rattan në natyrë me cilësi të lartë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Sete ngrënieje me mobilje PVC Rattan në natyrë me cilësi të lartë Evokoni kujtime fshatar ndërsa pini një çaj me kohën e duhur ose mëngjes të përzemërt. stool bar siguron atë bukuri të vendit pa kompromentuar modernitetin. Stooli i barit mblidhet plotësisht dhe është një shtesë e këndshme për vilat e vendit, rrethinat...

  Kontaktoni Tani

 • Sete direkte me pamje te jashtme te Palpable

  Sete direkte me pamje te jashtme te Palpable

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Set i bukur për palpable në natyrë të divanit Më pëlqen e qetë, veçanërisht shijoj kopshtin, ndjenjën e gjumit, nëse edhe ti kështu që besoj se do të të duhet një kombinim i tillë divan, ai ka hapësirë ​​të mjaftueshme për ju që të shtriheni, ndërsa tavolina e vogël mund t’ju ​​akomodojë frutat, kafen, çajin e zi,...

  Kontaktoni Tani

 • Set tavolinë ngrënieje e Mobiljeve të Kopshtit Rattan

  Set tavolinë ngrënieje e Mobiljeve të Kopshtit Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Karrige ngrënieje e stilit modern

  Karrige ngrënieje e stilit modern

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Karrige ngrënieje e stilit modern Me ose pa një tryezë, do të jetë një verë e mirë me Karrigen e Dining Patick Wicker. Ky grup karrigesh në natyrë

  Kontaktoni Tani

 • Karrige për tryezë ngrënieje prej druri plastike në natyrë

  Karrige për tryezë ngrënieje prej druri plastike në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Karrige tryeze ngrënieje plastike Druri në natyrë Karrige tavolinë ngrënieje plastike Wood, përzihen në mënyrë të përsosur për të krijuar karrigen

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina ngrënieje prej palme kacavjerrëse Set për mobilje me ballkon të xunkthit

  Tavolina ngrënieje prej palme kacavjerrëse Set për mobilje me ballkon të xunkthit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolina ngrënieje prej palme kacavjerrëse Set për mobilje me ballkon të xunkthit Tabelat dhe karriget e këtij grupi moderne për ngrënie për oborr spanjol shfaqin korniza alumini të qëndrueshme ndaj gërryerjes, të trasha dhe me fije rrëshirë polietileni me densitet të lartë (HDPE) të dizajnuar për t'i bërë ballë...

  Kontaktoni Tani

 • Sete Lounge Mobilje për Wicker Patio

  Sete Lounge Mobilje për Wicker Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela plastike 4 persona për tryezë dhe karrige për karrige Ky grup unik i dineteve siguron një pamje tradicionale që përfshin tavolinën e kuzhinës dhe karriget e dineteve që janë të drejta në shtëpinë tuaj qoftë në një kuzhinë të re operative apo zonë të specializuar ngrënieje. Seti ka të ngjarë të përputhet...

  Kontaktoni Tani

 • Sete ngrënieje Mobilje Rattan në natyrë

  Sete ngrënieje Mobilje Rattan në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për Patio në natyrë 6PCS Sete ngrënieje

  Mobilje për Patio në natyrë 6PCS Sete ngrënieje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje për patio në natyrë 6PCS Set për tryeza alumini të hedhura Ky grup ngrënieje në natyrë është përgjigja për të gjitha nevojat tuaja të ngrënies këtë verë. E prodhuar me thurje me cilësi të lartë mbi një kornizë hekuri, kjo tryezë përmban këmbë shumë unike. Këmbët janë bërë nga alumini me një përfundim druri,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë

  Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Sete për ngrënie për mobilje në natyrë të kopshtit

  Sete për ngrënie për mobilje në natyrë të kopshtit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Set për sofër ngrënieje për mobilje thurje

  Set për sofër ngrënieje për mobilje thurje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Komplet i stilit evropian prej palme kacavjerrëse / mobilje prej xunkthi të vendosur për

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë dhe karrige ngrënieje Patio Wicker në natyrë

  Tavolinë dhe karrige ngrënieje Patio Wicker në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë për darkë në natyrë Patio Wicker dhe Chairairi i

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për dhoma ngrënieje me xunktha në kopsht në natyrë

  Mobilje për dhoma ngrënieje me xunktha në kopsht në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje në natyrë kopsht të vendosur mobilje antike të dhomës së

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë e rrumbullakët në natyrë dhe karrige në natyrë grup ngrënieje me xunkth Tabela anësore e fuçive e ftohtë e ftohtë osman dhe e shkrepur nga pllaka anësore e pluhurit të veshur me pluhur dhe korniza alumini të qëndrueshme ndaj rezistencës ndaj korrozionit Lagështi, njollë, rezistente ndaj rrezatimit UV, jastëkë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta