Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Set Sofër Thurje - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Set Sofër Thurje)

  • Divane e shtruar me patio direkte

    Divane e shtruar me patio direkte

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Divane e shtruar me patio direkte Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin e Mobiljeve të Sofjes në natyrë një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth kornizave të fshehura të veshura me pluhur të veshura me alumin. Kthetrat me...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje e shtresuar Patio divan i shtruar në divan

    Mobilje e shtresuar Patio divan i shtruar në divan

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    S0127 divan në natyrë të endura mobilje Patio Patrikani Dizajni i mirë merr rrugën e lartë. Seating i këndshëm Enzo na kujton një dhomë moderne të jetesës, të dalë jashtë. Këmbët e larta krijojnë një efekt shumë të përfunduar dhe të ajrosur, ndërsa çiftet më të vogla të gjurmës së koleksionit me ulëse befasuese....

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje moderne të rrumbullakëta me rrëshirë të rrumbullakët moderne

    Mobilje moderne të rrumbullakëta me rrëshirë të rrumbullakët moderne

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Mobilje moderne për kohën e lirë të rrumbullakët me rrëshirë të rrumbullakët me

    Kontaktoni Tani

  • Mobiljet Paito vendosen Mobilje te Brendshme Me Jastëk

    Mobiljet Paito vendosen Mobilje te Brendshme Me Jastëk

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Mobiljet Paito vendosen Mobilje te Brendshme Me

    Kontaktoni Tani

  • Divan i xunkthit me fund të lartë

    Divan i xunkthit me fund të lartë

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Divan i xunkthit me fund të

    Kontaktoni Tani

  • Set për divan Mobilje Xhenneti me rezistencë ndaj rrezatimit UV

    Set për divan Mobilje Xhenneti me rezistencë ndaj rrezatimit UV

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Set për divan Mobilje Xhenneti me rezistencë ndaj rrezatimit UV Sofa Set Outdoor krijon një parajsë ekzotike në oborrin tuaj të shtëpisë. Ky grup është i njohur për kthesat e tij të këndshme dhe stilin bashkëkohor. Ngjyra e pasur e gjelbër funksionon pothuajse në çdo ambient të jashtëm dhe me pothuajse çdo mobilje për...

    Kontaktoni Tani

  • Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi

    Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi Mos shikoni më tej, ky grup divan i ndriçuar në natyrë, divan i ndarjes do t'i japë çdo oborri shtëpie atë pamje elegante, të sofistikuar, ultra-moderne. E shkëlqyeshme për argëtim dhe padyshim që do të jetë qendra e vëmendjes. Në thurje me stil...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi prej 5 copë

    Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi prej 5 copë

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi 5 copë Origjina e dizajnit është e pastër evropiane. Elementet e rehatisë janë frymëzuar nga stili i qetë i Ishujve Havaja. Seria Aloha vjen në shumë konfigurime, por të gjitha paraqesin një kornizë minimaliste dhe jastekë të trashë, të gjërë moderne kubike....

    Kontaktoni Tani

  • Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

    Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Set Sofa L Rattan Sofa L Shape Stili i thurrjes së jastëkit përdor rrobaqepësinë e qetë dhe të pastër të duarve, pa tubacione ekstruduese. Korniza me proporcion bujarisht është e punuar me dorë të thurur me ngjyra, PE rrëshirë. Pëlhurë është Sezone-Smart 100% Poliester në natyrë dhe reziston ndaj mykut, venitje dhe...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

    Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë Dizajni i lakuar, modular, i lëmuar i këtij grupi të divanit të qoshes, i garantuar për t’i dhënë kopshtit tuaj një pamje unike dhe të sofistikuar, e cila është e pashembullt nga sofrat e tjera të qosheve në natyrë në treg. Projektuar nga ekipi ynë brenda për t'u përdorur...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje divan kopshti alumini Seksion shtrati divan seksionale

    Mobilje divan kopshti alumini Seksion shtrati divan seksionale

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Divane e shtruar me patio direkte Ky grup është ideal për ata që adhurojnë festa shtëpiake dhe ngjarje të mëdha sociale verore. Ky grup i gjerë i divanit të kopshtit lejon që të paktën 6 të ulen të qetë me lehtësi të madhe. Si dhe rehati, ky grup është krijuar për t’i dhënë hapësirës tuaj një pamje unike dhe të...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009)

    Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009)

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009) Mblidhni më të afërtën dhe më të dashurit në lidhje me Seksionin Seksional për Seaton Vjetor me 8 Pjesë E përkryer për relaksimin e pasdites së verës ose argëtuese në mbrëmjet e ftohta të verës. Dukuroshi dhe dizajni modern në modë...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

    Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa Ky komplet i divanit nuk do të shtojë fundin e stilit dhe klasit në kopshtin apo konservatorin tuaj. Natyra modulare e këtij grupi qoshe ju lejon të organizoni tapicën tuaj që t'i përshtatet kopshtit tuaj në mënyrë të përsosur. Këmbët bashkëkohore të aluminit....

    Kontaktoni Tani

  • Set për biseda divanësh prej 4 pjesësh kopshti

    Set për biseda divanësh prej 4 pjesësh kopshti

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Divane e shtruar me patio direkte Shijoni të uleni rreth zjarrit me familjen dhe miqtë tuaj me këtë grup tavolinash shtrimi dhe zjarri. E kompletuar me katër karrige klubi, një dashuri tre vendesh dhe tryezë zjarri. Karriget e klubit dhe ulëset e dashurisë kanë një kornizë alumini me cilësi të lartë që është trajtuar...

    Kontaktoni Tani

  • Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë

    Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me thurje sintetike të shkallës tregtare premium dhe e injektuar me frenues të rrezeve UV për të parandaluar venitje ose çarje. Jastëkët janë të rehatshëm, të lehtë për tu mirëmbajtur dhe rezistent ndaj ujit. Moduledo modul është i...

    Kontaktoni Tani

  • Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme

    Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me thurje sintetike të shkallës tregtare premium dhe e injektuar me frenues të rrezeve UV për të parandaluar venitje ose çarje. Jastëkët janë të rehatshëm, të lehtë për tu mirëmbajtur dhe rezistent ndaj ujit. Moduledo...

    Kontaktoni Tani

  • Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë

    Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë

    • markë: Shqiponja e Artë

    • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë Dhuroni hapësirën tuaj të jetesës një ajër të sofistikimit në qendër të qytetit me divanin pëlhurë seksionale. Kjo pjesë e jashtëzakonshme e mobiljeve vjen me një shirit të hapur në anën e djathtë, si dhe një osman për një përvojë të përmirësuar të dashur. Tapiceri e bukur e...

    Kontaktoni Tani

  • Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

    Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Përparësitë: 1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-mjedisit, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra 2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente...

    Kontaktoni Tani

  • Set për xunkth PE alumini

    Set për xunkth PE alumini

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    Set për xunkth PE alumini description 3*corner: 78x78x66cm 2*armless sofa: 65x78x66cm 1*footrest: 65x65x35cm 8cm back&seat cushion waterproof polyester 5mm transparent tempered

    Kontaktoni Tani

  • 2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

    2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

    • Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

    • Min. urdhër: 18 Set/Sets

    Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne kemi linjën tonë automatike të veshjes pluhur. Kemi modele të ndryshme,...

    Kontaktoni Tani

  • Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

    Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë Selina seksionale është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje për...

    Kontaktoni Tani

  • Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

    Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini Një përzierje e relaksuar e teksteve të ngrohta dhe stilit të sofistikuar, karrige krahu Avalon është një karrige me theks të shkëlqyeshëm që ofron ulëse të shtruara me rehati maksimale. Një rrip i lehtë, i rrumbullakosur dhe i thurrur mbrapa është vendosur...

    Kontaktoni Tani

  • Set i xunkthit modern në natyrë alumin alumini

    Set i xunkthit modern në natyrë alumin alumini

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Set i xunkthit modern në natyrë alumini Sofra e vendosur 1200 është përgjigjja për mirëmbajtjen e ulët për divanin e kohës së lirë al-afresk. Ajo ka një kornizë të fortë, të qëndrueshëm të qëndrueshëm ndaj pluhurit alumini dhe maja është e prodhuar nga laminat kompakt me presion të lartë (HPCL). Ky komplet i divanit...

    Kontaktoni Tani

  • 2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

    2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

    • markë: Shqiponjë gloden

    • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

    • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të

    Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta