Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Set Prej Divan Prej 6 Copë - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Set Prej Divan Prej 6 Copë)

  • 6 copë mobilje kopsht të vendosura me cilësi të mirë divan

    6 copë mobilje kopsht të vendosura me cilësi të mirë divan

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    6 copë mobilje kopsht të vendosura elegant dhe me cilësi të mirë divan Komoditeti i jashtëzakonshëm, integriteti strukturor dhe shkathtësia modulare e bëjnë Koleksionin tonë një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bronzit të shumëanshëm, metalikë, janë gërshetuar pa dyshim rreth kornizave të fshehura të pluhurit të...

    Kontaktoni Tani

  • Direktivë e fabrikës 3-Ply maskë mbrojtëse për një fytyrë jo të endur, 50 copë / paketë

    Direktivë e fabrikës 3-Ply maskë mbrojtëse për një fytyrë jo të endur, 50 copë / paketë

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: CTN: 430 * 560 * 370 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

    • Aftësia e Furnizimit: 150000000

    • Min. urdhër: 10000 Piece/Pieces

    1, Materiali: PP i pa endur 2, Madhësia: 17.5x9.3cm, 17.5x9.5cm, si kërkesë të klientëve. 3, Ngjyra: E bardhë, jeshile, blu, rozë, e verdhë, gri etj. Ngjyra të tjera janë gjithashtu në dispozicion. 4, Stili: E veshje e fundit ose me lidhje

    Kontaktoni Tani

  • Kompleti i divaneve për karriget me litar 2019

    Kompleti i divaneve për karriget me litar 2019

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

    • Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

    • Min. urdhër: 28 Set/Sets

    Duke ofruar një vështrim ultra të freskët për zonën tuaj të afreskut, kjo karrige e hapur e ndërgjegjshme për hapësirë ​​bën një deklaratë të stilit të madh. Litari i vendosur krijon një vend të fortë, mbështetës, ndërsa korniza e aluminit pa ndryshk është e sigurt se do të mbajë lart bukur. Përfunduar me një shtresë...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

    Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

    • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

    • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

    Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne kemi një gamë të ngjyrave dhe modeleve me ose pa kapak - madje ato të...

    Kontaktoni Tani

  • 2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

    2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

    • Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

    • Min. urdhër: 18 Set/Sets

    Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne kemi linjën tonë automatike të veshjes pluhur. Kemi modele të ndryshme,...

    Kontaktoni Tani

  • Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

    Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë Selina seksionale është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje për...

    Kontaktoni Tani

  • patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini

    patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini Havana ndërton materiale të kundërta për një moderne, minimaliste për të marrë mobilje në natyrë. Dallohet nga linja të pastra dhe kthesa të këndshme, koleksioni është hartuar me regjistrim vertikal të thurrjeve vertikale të të...

    Kontaktoni Tani

  • 3 copë moderne duken divan alumini prej palme kacavjerrës

    3 copë moderne duken divan alumini prej palme kacavjerrës

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    3 copë moderne duken divan alumini prej palme kacavjerrës Selia seksionale e krahut të majtë Hayman është një njësi modulare për ulje për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje prej alumini 4 copë alumini rezistent ndaj rrezeve UV

    Mobilje prej alumini 4 copë alumini rezistent ndaj rrezeve UV

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Mobilje prej alumini 4 copë alumini rezistent ndaj rrezeve UV Divani i dashurisë, moduli i majtë, është pjesë e gamës së divanit, versioni më i trashë dhe më i rëndë i koleksionit origjinal të GE, Breeze. Itshtë krijuar me qëllim të shtimit të vëllimit në çdo hapësirë, por gjithashtu përmban një pamje dhe ndjenjë të...

    Kontaktoni Tani

  • Divan 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse dhe të papërshkueshme nga uji

    Divan 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse dhe të papërshkueshme nga uji

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Divan 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse dhe të papërshkueshme nga uji Shtoni një prekje elegante në ansamblin tuaj në natyrë ose në grupin e ulëseve me këtë kolltuk Balmoral të nënvlerësuar. Kjo tërheqje e gjithanshme e karrigeve të krahut dhe stilimit bashkëkohor ngre çdo hapësirë. Silueta e saj e efektshme...

    Kontaktoni Tani

  • Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

    Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini Një përzierje e relaksuar e teksteve të ngrohta dhe stilit të sofistikuar, karrige krahu Avalon është një karrige me theks të shkëlqyeshëm që ofron ulëse të shtruara me rehati maksimale. Një rrip i lehtë, i rrumbullakosur dhe i thurrur mbrapa është vendosur...

    Kontaktoni Tani

  • Grup prej alumini 4 copë alumini PE dhe grup divan i papërshkueshëm nga uji

    Grup prej alumini 4 copë alumini PE dhe grup divan i papërshkueshëm nga uji

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Grup prej alumini 4 copë alumini PE dhe grup divan i papërshkueshëm nga uji Duke prezantuar koleksionin e parë të rrumbullakosur të endjes GE, karrige krahu që ndjehen organikisht të ngjall një ndjenjë të ditëve të verës së harresuar të kaluara për tu dashur në Mesdhe. Duke u tërhequr nga tërheqja fshatare e stilit të...

    Kontaktoni Tani

  • Komplete divan prej alumini 3 copë të njohura dhe unike

    Komplete divan prej alumini 3 copë të njohura dhe unike

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Komplete divan prej alumini 3 copë të njohura dhe unike Argëtimi jashtë është bërë pa mundim me divanin prej 4 vendesh. Ky divan është elegant dhe i qëndrueshëm, në sajë të veshjes së kornizës së thurjes me mot të gjithë-motit në endje gri natyrale, të endur mbi një bazë të fortë alumini. Jastëku i shkallës së lartë...

    Kontaktoni Tani

  • Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë

    Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë Shijoni oborrin tuaj me hijeshi gjatë gjithë vitit me grupin tonë të divanit. Ky divan është elegant dhe i qëndrueshëm, falë kornizës së thurur të Gjithë motit Wicker të veshur në endje gri natyrale, të endur mbi një bazë të fortë alumini. Jastëku i shkallës së lartë...

    Kontaktoni Tani

  • 5 copë Mobilje e vendosur në dyqanet prej xunkthi të vendosur

    5 copë Mobilje e vendosur në dyqanet prej xunkthi të vendosur

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    5 copë Mobilje e vendosur në dyqanet prej xunkthi të vendosur Duke prezantuar koleksionin e parë të rrumbullakosur të divanit të rrobave, karriget e krahut me një organik të ndezur ndjenjën e ditëve të verës së dembelit të kaluar duke kaluar në Mesdhe. Duke u tërhequr nga tërheqja fshatare e stilit të Katalonjës,...

    Kontaktoni Tani

  • Set i xunkthit modern në natyrë alumin alumini

    Set i xunkthit modern në natyrë alumin alumini

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Set i xunkthit modern në natyrë alumini Sofra e vendosur 1200 është përgjigjja për mirëmbajtjen e ulët për divanin e kohës së lirë al-afresk. Ajo ka një kornizë të fortë, të qëndrueshëm të qëndrueshëm ndaj pluhurit alumini dhe maja është e prodhuar nga laminat kompakt me presion të lartë (HPCL). Ky komplet i divanit...

    Kontaktoni Tani

  • Set për xunkth PE alumini

    Set për xunkth PE alumini

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    Set për xunkth PE alumini description 3*corner: 78x78x66cm 2*armless sofa: 65x78x66cm 1*footrest: 65x65x35cm 8cm back&seat cushion waterproof polyester 5mm transparent tempered

    Kontaktoni Tani

  • Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

    Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

    • markë: Shqiponja e artë

    • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

    • Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Përparësitë: 1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-mjedisit, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra 2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente...

    Kontaktoni Tani

  • Divan prej xunkthi mobilje jarad alumini

    Divan prej xunkthi mobilje jarad alumini

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Divan prej xunkthi mobilje jarad alumini Shijoni oborrin tuaj me hijeshi gjatë gjithë vitit me grupin tonë të divanit. Ky komplet i divanit është elegant dhe i qëndrueshëm, falë kornizës së thurur të Gjithë motit Wicker të veshur në endje gri natyrale, të endur mbi një bazë të fortë alumini. Jastëku i shkallës së...

    Kontaktoni Tani

  • Projekti i hotelit prej alumini 4 copë të vendosur kohën e lirë

    Projekti i hotelit prej alumini 4 copë të vendosur kohën e lirë

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Projekti i hotelit prej alumini 4 copë të vendosur kohën e lirë Divanet e trasha, krahët katrorë dhe jastekët prej pelushi janë të dizajnuara posaçërisht për rehati në lavaman. Ky grup divan i jashtëm përfshin një kornizë të ngurtë alumini në një asteroid unik të mbuluar me pluhur ose përfundim të Bardhë që nuk do të...

    Kontaktoni Tani

  • Koha e lirë 5 copë artizanale divan i vendosur në natyrë

    Koha e lirë 5 copë artizanale divan i vendosur në natyrë

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    Koha e lirë 5 copë artizanale divan i vendosur në natyrë Shijoni oborrin tuaj me hijeshi gjatë gjithë vitit me grupin tonë të divanit të palmës. Ky komplet i divanit është elegant dhe i qëndrueshëm, falë kornizës së thurur të Gjithë motit Wicker të veshur në endje gri natyrale, të endur mbi një bazë të fortë alumini....

    Kontaktoni Tani

  • 3 copë divan alumin alumini me shkumë të shpejtë brenda

    3 copë divan alumin alumini me shkumë të shpejtë brenda

    • markë: GE

    • paketim: paketim fleksibël flluskë

    • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

    • Min. urdhër: 10 Set/Sets

    3 copë divan alumin alumini me shkumë të shpejtë brenda Kryetari i armëve Malabar ka një bazë alumini indoneziane të fortë, me një shkallë, me kornizë thurje All-Weather dhe një shkumë të bukur të shpejtë të thatë brenda. Përkundër dizajnit të tij natyror, karriget e xunkthit ka një dimension shumë elegant - ideal për...

    Kontaktoni Tani

  • 2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

    2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

    • markë: Shqiponjë gloden

    • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

    • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të

    Kontaktoni Tani

  • Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të lartë

    Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të lartë

    • markë: Shqiponjë gloden

    • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

    • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

    • Min. urdhër: 20 Set/Sets

    2019 Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të

    Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta