Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Rruga E Thurrjes Viro E Viro - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 3 Produkte për Rruga E Thurrjes Viro E Viro)

 • Karrige e sofrës së pasme të lartë të stilit rustik evropian

  Karrige e sofrës së pasme të lartë të stilit rustik evropian

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige e sofrës së pasme të lartë të stilit rustik evropian Relaksohuni jashtë në ditët më me diell të vitit në stil dhe rehati të plotë falë sallës së diellit të Kembrixhit të zi dhe vaniljes. Me pamjen e tij minimaliste dhe dizajnin praktik, është përzierja ideale e hijeshisë dhe funksionit. Fabrika jonë është...

  Kontaktoni Tani

 • 7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes

  7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes Thurrësi i gjithë motit infektohet me UV-frenues që parandalojnë zbehjen dhe plasaritjen e shkaktuar zakonisht nga rrezet e diellit. Kornizë e trashë dhe e trashë, e veshur me pluhur alumini ofron qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj ndryshkut. Mbulesat e...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro Golden Eagle ofron një përzgjedhje të madhe të grupeve të mobiljeve prej xunkthi me cilësi të jashtme për shtëpinë tuaj ose pronën e pushimeve. Ne kemi stile klasike dhe bashkëkohore që i përshtaten çdo shije dhe sythi . Rregullimi i mobiljeve tuaja bëhet një proces jashtëzakonisht...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta