Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Rattan Outdoor Furniture - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Rattan Outdoor Furniture)

 • Përdorni restorantin Set për drekë të mobiljeve në natyrë

  Përdorni restorantin Set për drekë të mobiljeve në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Restorant Set Mobilje Satture Sqaure në Mobilje në natyrë Seti i ngrënies së kopshtit 5 copë i cili përfshin një tavolinë dhe 5 karrige. Korniza e aluminit është e guximshme dhe e papërshkueshëm nga moti. Mbulimi i zi i bastunit të zi ju sjell një jetë klasike dhe të lartë rastësore në kopsht. Fabrika jonë...

  Kontaktoni Tani

 • 2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales

  2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales Seti i Dining i Ndërtimit 7 Pije Rattan përfshin 4 karrige anësore ngrënie, 2 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënie me një majë qelqi. Ky grup përmban thurje me rrëshirë Heather, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh PE Rattan të vendosura për divan alumini

  Mobilje kopshtesh PE Rattan të vendosura për divan alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0202 mobilje kopsht Rattan i vendosur për divan alumini Cili një qëndrim i qetë, jugor, i endur ndërlikuar në thurje me rrëshirë të lagur me driftwood. Zhduk në një zgjedhje vendesh, të gjitha të zbutura me jastëkë të trashë, me të gjitha motet dhe jastekët e pasme. Tabelat e endura pa probleme janë përfundimi...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Patio në natyrë mobilje divan luksoz divan kopsht

  Mobilje Patio në natyrë mobilje divan luksoz divan kopsht

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0226 Sofio Mobilje në natyrë Patat Rattan Garden Sofa luksoze Hiri dhe madhështia e jetesës në ishull kapet në Koleksionin tonë të Veshjeve të Thella. Me krahë të gjerë të mbështjellë të thurrur me rrëshirë tekstili të errët dhe tekstil të mbështjellë rreth kornizave të ngurta, alumini të veshura me pluhur dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi Mobilje PE Rattan Set, Sofa

  Mobilje xunkthi Mobilje PE Rattan Set, Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit për mobilje me xunkth me patio Koleksioni i Dining Darka përbëhet nga dy sofa prej 1 x vendesh, divan 2 x dhe tavolinë kafeje që formojnë një zonë ngrënieje bashkëkohore dhe të rehatshme. Plotësoni me tavolinë në krye të qelqit dhe Jastëkë bezhë. Cilësia premium e rrobave të rrumbullakuara me rrëshirë të...

  Kontaktoni Tani

 • jastëk prej alumini prej alumini prej palme kacavjerrëse në natyrë

  jastëk prej alumini prej alumini prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje në natyrë të kopshtit të brendshëm Rattan Wicker Alumini Set prej jastëkësh Konsideroni të sjellni ngrohtësinë e Ishujve të Paqësorit në shtëpinë tuaj me këtë grup bisedash komod të ngathët. Shijoni uljet e rehatshme të thella me mbështetëse të larta dhe jastekë prej pelushi. Ndriçoni zonën tuaj të jetesës me...

  Kontaktoni Tani

 • Divane moderne e rrepës PE KD

  Divane moderne e rrepës PE KD

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Dreka moderne e shitjes në internet, divan i jashtëm PE Kattan KD Shtuar në koleksionin tonë është SERIET E RI VJETORE me të gjitha modelet e xunkthit kafe dhe kombinimi i jastëkut të qymyrgurit. Ky grup divan i brendshëm i shtruar me diell, i cili do të japë çdo hapësirë ​​sa duket luksoze, e sofistikuar,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige Ky grup i bisedave për divan në natyrë do të shtojë rehati të menjëhershme elegante në hapësirën e shtrimit të banjës, kuvertës ose hapësirës në natyrë. Edhe pse jastekët janë të dizajnuara për përdorim të jashtëm, rekomandohet që ato të ruhen brenda...

  Kontaktoni Tani

 • Sets Sofa Rattan Garden Outdoor

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor Ky grup i mahnitshëm seksional në natyrë vjen në 5 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me materiale...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje anësore pishine e vendosur në qoshe

  Mobilje anësore pishine e vendosur në qoshe

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor Ky grup i mahnitshëm seksional në natyrë vjen në 5 cie të ndryshme byrekësh. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit për mobilje në natyrë Rattan / Wcker

  Set i divanit për mobilje në natyrë Rattan / Wcker

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit për mobilje në natyrë / Rattan / Mobilje xunkthi Seti i divanit është perfekt për të argëtuar mysafirët në çdo ambient të jashtëm. Seti vjen me një dashuri, dy kolltuqe dhe një tryezë dhe mund të konfigurohet në mënyra të shumta për të optimizuar mjedisin e bukur shoqëror që mund të krijoni. Vendoseni...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse prej 1.2 mm mm

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse prej 1.2 mm mm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  1. Mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse prej 2 mm Moderne dhe funksionale, do të shijoni mundësi të bollshme për tapiceri për mysafirët dhe familjen me Sofa Set në natyrë të Venecias. Sillni verën tuaj ose çajin e akullt dhe shijoni ato luksoze me këtë grup të rehatshëm në natyrë. Jastëkët e pasëm dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige në plazhin e Hënës së Lirë

  Karrige në plazhin e Hënës së Lirë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  1. Mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse prej 2 mm Shijoni një mbrëmje të qetë jashtë ose organizoni një tarracë kopshtesh me divanin tonë në natyrë në Hënë. Tri vendësh ofron shumë hapësirë ​​për t'u çlodhur vetëm ose me miqtë, dhe përmban një strukturë bastun prej palme kacavjerrëse me mbulesa jastëk...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse divan në formë të rrumbullakët Yinyang Karriget e Klubeve Sofa Brown ju ofrojnë një vend të shkëlqyeshëm në natyrë. Ky grup përfshin dy karrige që përputhen të ndërtuara nga thurje me mot të tërë dhe një themel kornizë alumini. Për rehati të shtuar, karriget janë të veshura me...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje SGS PE Rattan Mobilje në natyrë

  Mobilje SGS PE Rattan Mobilje në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje SGS PE Rattan Mobilje në natyrë Vend i bukur vend i hapur për oborr, i vendosur me dashuri, 2 karrige dhe tavolinë kafeje me majë qelqi. Kornizë alumini me xunkth të bastunit në një ekspres të errët gri të hirtë dhe të errët me jastëkë të rehatshëm të shkumës me densitet të lartë. Mbulesat e jastëkëve janë të...

  Kontaktoni Tani

 • 2017 mobilje restorantesh më të nxehta për shitje

  2017 mobilje restorantesh më të nxehta për shitje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  2017 Mobilje për restorantet me shitje më të nxehta / Mobilje për Patio në natyrë / Mobilje për kopsht Sofa në natyrë Ky seksion i mahnitshëm në natyrë vjen në 6 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksionale dhe mund të organizohet mënyra të ndryshme për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të...

  Kontaktoni Tani

 • Kopshti Sofa Set Mobilje mobilje me shumicë thurje

  Kopshti Sofa Set Mobilje mobilje me shumicë thurje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje Sofa Set Mobilje mobilje me shumicë bastun prej palme kacavjerrëse Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë...

  Kontaktoni Tani

 • Divan kopsht qoshe / divan bastun prej palme kacavjerrëse

  Divan kopsht qoshe / divan bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Divane qoshe kopshti / divan bastun prej palme kacavjerrëse / Mobilje në natyrë Rattan Rattan Duke ofruar stilin përfundimtar dhe rehati, Seti Patio me seksion 8-copësh është pjesa më e mirë ideale për çdo zonë që jetojnë në natyrë. Jastekët e saj të trasha, luksoze janë mjaft të buta për të siguruar orë të qetë, por...

  Kontaktoni Tani

 • divan i xunkthit seksual në formë gjysmërrethi

  divan i xunkthit seksual në formë gjysmërrethi

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  O u tdoor Sofa me fije seksionesh Hemiklike Ju mund të keni probleme për t'i lënë mysafirët tuaj të largohen kur të shohin me këtë grup seksionësh të thurur me rrëshirë të bukur. Dizajni i tij modern ju lejon fleksibilitetin për të rregulluar grupin që i përshtatet nevojave tuaja për ulëse dhe i përshtatet...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë të vendosur me divan të pasme të lartë me bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje në natyrë të vendosur me divan të pasme të lartë me bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje në natyrë të vendosur me divan të pasme të lartë me bastun prej palme kacavjerrëse Seti i divanit është argëtues në natyrë dhe i dashur në mirën e tij. Thurrja e rrumbullakosur e gjithë motit në një fund të ngrohtë gështenjë është e endur mbi inkuadrim të rezistueshëm alumini, të bërë për t'i bërë ballë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio Kornizat e salduara plotësisht, kornizat e veshura me pluhur ofrojnë forcë dhe jetëgjatësi dhe të gjitha thurjet me rrëshirë PE që mbështesin kornizat e Sunset West janë të zgjedhura me dorë për të siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të ngjyrave. Të gjitha mobiljet...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje shitje e nxehtë / mobilje xunkthi në natyrë, mobilje divan leisre Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Antik për Mobilje në natyrë

  Mobilje Antik për Mobilje në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  A n tique O ut derë F URNITURE W i cker B alcony S ofa S et Apeli i përjetshëm dhe estetika moderne e pastër mblidhen në koleksionin e përkohshëm të proporcuar të Saint Tropez. Lythi sintetik i lëmuar dhe i sheshtë është i endur në formimin e aluminit të qëndrueshëm, të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm. Ndërrimi i...

  Kontaktoni Tani

 • Sof-kombinuar rezistent ndaj ngjyrave PE Vine me shitje të nxehtë

  Sof-kombinuar rezistent ndaj ngjyrave PE Vine me shitje të nxehtë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sof-kombinuar rezistent ndaj ngjyrave PE Vine me shitje të nxehtë Filloni të shijoni më shumë kohë në shtratin tuaj me këtë sërë divan të jashtëm me madhësi dhe tepër të rehatshme. Konsideroni të sjellni ngrohtësinë e Ishujve të Paqësorit në shtëpinë tuaj me këtë grup bisedash komod të ngathët. Shijoni uljet e...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta