Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Xunkthi - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Xunkthi)

 • Llambadar dielli i xunkthit në natyrë me rrota pa provë UV

  Llambadar dielli i xunkthit në natyrë me rrota pa provë UV

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Llambadar dielli i xunkthit në natyrë me dëshmi UV Ky Wunker Sun Lounger në natyrë të pastër nga UV është një shoqërues ideal për kohën e lirë dhe të pushimit për t'u çlodhur dhe shijuar pranë pishinës, në kopshtin tuaj, në kuvertën tuaj, etj . Lounger Sun Pool Swimming ju mundëson të provoni vlerësimin tuaj për...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh karrige dhe një tryezë për darkë

  Mobilje kopshtesh karrige dhe një tryezë për darkë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Karrige dhe Tabela për Dining Mobilja jonë e xunkthit e kopshtit është e ndërtuar nga të gjitha thurjet e motit dhe përfshin 4 karrige dhe tryezë të rrumbullakët . Y ou'll gëzojnë mundësitë e mjaftueshme shtrojë për mysafirët dhe familjen. Sillni verën tuaj ose çajin e akullt dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

  Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

  • markë: GE

  • paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 Sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge Dërrasë xunkthi në natyrë me dizajn popullor. Të dy elementët janë në gjendje të krijojnë një hapësirë ​​të madhe të rrumbullakët ulur. Ndërtimi i rattan i PE i këtij shtrati të ditës është i përshtatshëm për aplikime në natyrë. Shtrati i Rrumbullakët i Diellit...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Hoteli me xunkth Mobilje kopshtesh, divan i jashtëm

  Mobilje Hoteli me xunkth Mobilje kopshtesh, divan i jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Hoteli Mobilje kopshtesh divan në natyrë Dëshironi më të mirën në cilësi dhe stil kur bëhet fjalë për mobiljet në natyrë? Mos kërkoni më shumë se Mobilje në natyrë Eagle Golden Eagle. Pavarësisht nëse zona juaj në natyrë është e bollshme apo një ballkon apo hyrje e vogël, ne kemi një gamë të madhe të paketave...

  Kontaktoni Tani

 • Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Fabrika e shitjes me shumicë Rattan Wicker Dining Set Seti mund të mbajë 4 të rritur të qetë, dhe përfshin 4 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënieje me një xhami të lartë. Paketimi i xunkthit prej palme kacavjerrëse mbështetet nga kornizat alumini të veshura me pluhur të trashë dhe e bëjnë atë jashtëzakonisht të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë

  Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë Mobiljet në natyrë nuk kanë qenë kurrë kaq të mira! Në EAGLE GOLDEN ne specializohemi në mobilje xunkthi në natyrë, shtretër dite, grupe ngrënieje dhe copa sallë pritjeje që janë ndërtuar vërtet për tu dukur të shkëlqyera dhe zgjasin një jetë, pa marrë parasysh se çfarë moti i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro Golden Eagle ofron një përzgjedhje të madhe të grupeve të mobiljeve prej xunkthi me cilësi të jashtme për shtëpinë tuaj ose pronën e pushimeve. Ne kemi stile klasike dhe bashkëkohore që i përshtaten çdo shije dhe sythi . Rregullimi i mobiljeve tuaja bëhet një proces jashtëzakonisht...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje sintetike prej palme kacavjerrëse të vendosura për divan

  Mobilje sintetike prej palme kacavjerrëse të vendosura për divan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje sintetike prej palme kacavjerrëse të vendosura për divan Ju lejon të blini me vetëbesim ndërsa ekipi ynë i specialistëve dhe ekspertëve kombinon njohuritë dhe talentin e tyre për t'ju ofruar zgjedhje për çdo buxhet të mobiljeve . Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan...

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden

  Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden Golden EAGLE ka ofruar xunkth premium, të përballueshëm, mobilje oborr spanjol prej palme

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi me dizajn unik për shitje

  Mobilje xunkthi me dizajn unik për shitje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne me stil të nxehtë ngrënie në natyrë Shtatë Patio Dining Set Patio ofron një vend të shkëlqyeshëm për familjen dhe miqtë për t'u mbledhur. Pas një asambleje të thjeshtë, tryeza bashkëkohore dhe gjashtë karrige shpejt përfundojnë hapësira edhe më të vogla si një ballkon apartamentesh. Setdo grup i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha të jashtëm polwood

  Mobilje për xunktha të jashtëm polwood

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje të vendosura kopsht polwood me natyrë të hapur Të gjitha mobiljet tona janë të shkëlqyera për aplikime rezidenciale dhe komerciale. Të gjitha grupet tona të mobiljeve në natyrë mund të përdoren në hapësira të jashtme ose të brendshme. Të gjitha pjesët e xunkthit janë punuar me dorë me kornizë alumini të veshur...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Sofa Mobiljet për seksione në natyrë janë perfekte për ata që kërkojnë të kalojnë më shumë kohë jashtë me mysafirë, familje dhe miq. Mobiljet për seksione Patio janë mjaft të mëdha për të shoqëruar deri në tetë persona ose më shumë në varësi të dizajnit dhe koleksionit, dhe Golden...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Hotel Rattan Mobilje xunkthi Round Round Patio Vendet e vendosura 4 të rritur të qetë dhe përfshijnë 4 karrige ngrënie dhe një tryezë të rrumbullakët ngrënie me majë qelqi të futur. Në setin e tij ka thurje rrëshire UV-shkalla, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur Kornizat e çelikut, gota e zezë e sigurisë dhe rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet janë mjaft të qëndrueshme për t’i bërë ballë elementeve në mënyrë që të mund të shijoni ngrënien në natyrë këtë pranverë, verë dhe më gjerë. Ndeshni këtë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë dhe divan i xunkthit me Pe Rattan

  Mobilje në natyrë dhe divan i xunkthit me Pe Rattan

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tavolinë për Coffer dhe Mobilje të Jashtme për Sofa Mobilje në natyrë Patio Mobilje në natyrë Të gjitha shtretërit me shtresa rrëshirë seksionale me shtresa rrëshqitëse, zakonisht dërgohen brenda 15 ditësh. Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë...

  Kontaktoni Tani

 • Kryetari i fundit i sallonave të mobiljeve sintetike të xunkthit

  Kryetari i fundit i sallonave të mobiljeve sintetike të xunkthit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Kryetari i fundit i sallonave të mobiljeve sintetike të xunkthit Klasik dhe i rehatshëm, grupi i ngrënies me shtresë dopio sintetike është një zgjedhje luksoze për ngrënie në natyrë. Me katër karrige të mbështetur lartë me jastëkë prej pelushi të vendosura rreth një tryeze të rrumbullakët, me majë qelqi, grupi shton...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Cilat janë me pamje dhe aromë bashkëkohore, ofron një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës në natyrë. Sofa dhe Karriget Karakteristikat e Thurur në mënyrë të hollësishme me Lakore të Pjerrëta Butë dhe Ndërtim mbështetës të butë. Jastëkët e sediljeve janë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje prej rrethi të xunkthit me divan të sheshtë

  Mobilje prej rrethi të xunkthit me divan të sheshtë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0159 divan bastun prej palme kacavjerrëse mobilje rrethi të xunkthit Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin tonë të Vendeve të Thella për një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet prej liri janë të endura pa dyshim rreth kornizave të aluminit të veshura me pluhur të fshehur . Kthetrat...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit për mobilje me patio për stilin RH

  Set i divanit për mobilje me patio për stilin RH

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit të mobiljeve për patio mobilje të stilit S0084 RH Patio e gatshme për pistë. Stilisti elegant Vida Seating bën një deklaratë të modës me një modë tekstili: një endje metalike e saktë dhe befasuese, e zhdërvjellët, kontraston në mënyrë të çuditshme me copëza të bardhë të pastër. Të gjitha këto përmbajnë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje me shtresë dopio divan në natyrë të divanit

  Mobilje me shtresë dopio divan në natyrë të divanit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Litar O u t d o O r S o f a W i c k e r P a t i o F urnature Jastëk pëlhurë blu qielli kombinohen me gërshetim me litar të Bardhë, Një lindje e

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror

  Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jesh me Mobilje xunkthi të kopshtit të kopshtit alumini Golden Eagle. Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi...

  Kontaktoni Tani

 • Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

  Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Të pëlqen një pije e lezetshme? Eja! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jem me Mobilje Wicker Outdoor Patio me Ulje të Artë Eagle. Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze

  Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze 7 Sete Patio të Shtruara me copë, të cilat janë me pamje dhe shije bashkëkohore, ofrojnë një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës të jashtëm. Sfarë është më shumë Tabela përmban një top xhami të çuditshëm. Isshtë e përkryer për anën e pishinës,...

  Kontaktoni Tani

 • Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh

  Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh Kopshti ynë dhe Patio Set Patio është jashtëzakonisht i rehatshëm për katër copë, i ndërtuar me një bastun prej palme kacavjerrëse, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme ndaj motit të bardhë. Përfunduar me jastekë të përputhur inteligjentë, linjat dhe konturet e...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta