Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Xunkthi Në Natyrë - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Xunkthi Në Natyrë)

 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

  Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

  • markë: GE

  • paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 Sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge Dërrasë xunkthi në natyrë me dizajn popullor. Të dy elementët janë në gjendje të krijojnë një hapësirë ​​të madhe të rrumbullakët ulur. Ndërtimi i rattan i PE i këtij shtrati të ditës është i përshtatshëm për aplikime në natyrë. Shtrati i Rrumbullakët i Diellit...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Hoteli me xunkth Mobilje kopshtesh, divan i jashtëm

  Mobilje Hoteli me xunkth Mobilje kopshtesh, divan i jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Hoteli Mobilje kopshtesh divan në natyrë Dëshironi më të mirën në cilësi dhe stil kur bëhet fjalë për mobiljet në natyrë? Mos kërkoni më shumë se Mobilje në natyrë Eagle Golden Eagle. Pavarësisht nëse zona juaj në natyrë është e bollshme apo një ballkon apo hyrje e vogël, ne kemi një gamë të madhe të paketave...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë

  Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë Mobiljet në natyrë nuk kanë qenë kurrë kaq të mira! Në EAGLE GOLDEN ne specializohemi në mobilje xunkthi në natyrë, shtretër dite, grupe ngrënieje dhe copa sallë pritjeje që janë ndërtuar vërtet për tu dukur të shkëlqyera dhe zgjasin një jetë, pa marrë parasysh se çfarë moti i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi në natyrë Viro Golden Eagle ofron një përzgjedhje të madhe të grupeve të mobiljeve prej xunkthi me cilësi të jashtme për shtëpinë tuaj ose pronën e pushimeve. Ne kemi stile klasike dhe bashkëkohore që i përshtaten çdo shije dhe sythi . Rregullimi i mobiljeve tuaja bëhet një proces jashtëzakonisht...

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden

  Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden Golden EAGLE ka ofruar xunkth premium, të përballueshëm, mobilje oborr spanjol prej palme

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Sofa Mobiljet për seksione në natyrë janë perfekte për ata që kërkojnë të kalojnë më shumë kohë jashtë me mysafirë, familje dhe miq. Mobiljet për seksione Patio janë mjaft të mëdha për të shoqëruar deri në tetë persona ose më shumë në varësi të dizajnit dhe koleksionit, dhe Golden...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur Kornizat e çelikut, gota e zezë e sigurisë dhe rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet janë mjaft të qëndrueshme për t’i bërë ballë elementeve në mënyrë që të mund të shijoni ngrënien në natyrë këtë pranverë, verë dhe më gjerë. Ndeshni këtë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Cilat janë me pamje dhe aromë bashkëkohore, ofron një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës në natyrë. Sofa dhe Karriget Karakteristikat e Thurur në mënyrë të hollësishme me Lakore të Pjerrëta Butë dhe Ndërtim mbështetës të butë. Jastëkët e sediljeve janë të...

  Kontaktoni Tani

 • Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

  Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Të pëlqen një pije e lezetshme? Eja! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jem me Mobilje Wicker Outdoor Patio me Ulje të Artë Eagle. Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje moderne në natyrë mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje moderne në natyrë mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne në natyrë Rattan Mobilje kopsht Patio Falë bastunit PE të qëndrueshëm ndaj motit dhe i papërshkueshëm nga uji, grupi i ngrënies është i lehtë për tu pastruar. Jastëkët e trashë dhe të butë me mbushje pambuku vertikale janë shumë të rehatshme. Mbulesat e poliesterit të pastruara lehtë me zinxhirë të...

  Kontaktoni Tani

 • Shtrati i xunkthit mobilje në kopsht në natyrë

  Shtrati i xunkthit mobilje në kopsht në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

  • Min. urdhër: 51 Set/Sets

  Shtrati i xunkthit mobilje në kopsht në natyrë Merrni një pamje moderne që shton rehati dhe stil në shtëpinë tuaj me shtratin e divanit. Stili evropian me një dizajn të hijshëm do të frymëzojë një pamje të freskët dhe do të sjellë rehati në hapësirën tuaj të jetesës. karrige lëkundëse e jashtme Wicker Rattan Patio...

  Kontaktoni Tani

 • Divane moderne e rrepës PE KD

  Divane moderne e rrepës PE KD

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Dreka moderne e shitjes në internet, divan i jashtëm PE Kattan KD Shtuar në koleksionin tonë është SERIET E RI VJETORE me të gjitha modelet e xunkthit kafe dhe kombinimi i jastëkut të qymyrgurit. Ky grup divan i brendshëm i shtruar me diell, i cili do të japë çdo hapësirë ​​sa duket luksoze, e sofistikuar,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse divan në formë të rrumbullakët Yinyang Karriget e Klubeve Sofa Brown ju ofrojnë një vend të shkëlqyeshëm në natyrë. Ky grup përfshin dy karrige që përputhen të ndërtuara nga thurje me mot të tërë dhe një themel kornizë alumini. Për rehati të shtuar, karriget janë të veshura me...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje shitje e nxehtë / mobilje xunkthi në natyrë, mobilje divan leisre Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Sofje direkte luksoze në natyrë të bastunit të jashtëm

  Mobilje Sofje direkte luksoze në natyrë të bastunit të jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje të këndshme divan luksoze të natyrshme në natyrë Ju mund të pushoni në shtratin tuaj në stil me këtë të rehatshme komplet thurje divan ! kjo shportarie kompleti i divanit do t’ju ​​lejojë juve dhe familjen tuaj të uleni, duke pushuar dhe shijuar kohën tuaj të madhe në natyrë. Eachdo copë është punuar me thurje...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë, divan i gjerë me bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje xunkthi në natyrë, divan i gjerë me bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje prej xunkthi zbutës në natyrë, divan i gjerë me bastun prej palme kacavjerrëse Kornizat e saj të aluminit të përforcuara dhe fërkimi polietileni me densitet të lartë dhe rezistent ndaj zbehjes e mbajnë këtë divan të vendosur në natyrë, duke kërkuar shkëlqyeshëm për vite dhe vite. Divanet dhe karriget...

  Kontaktoni Tani

 • Në shitje mobilje lëndinë mobilje kafene në natyrë

  Në shitje mobilje lëndinë mobilje kafene në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Në mobilje lëndinë shitje mobilje kafene me natyrë patio Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë bastunit PE të...

  Kontaktoni Tani

 • Set prej divan i xunkthit për kopsht 4 vendësh

  Set prej divan i xunkthit për kopsht 4 vendësh

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  4 komplete të vendosura për divan kopshtin e kohës së lirë Dore të punuara nga gri të lehta të endura fort gri PE Wicker Jastëkët janë me zinxhir, makinë larëse, UV dhe rezistente ndaj mykut i vendosur përfshin 1 Selinë e Dashurisë 2 Karrige të Vilave dhe 1 xhami të

  Kontaktoni Tani

 • Divan i xunkthit me fund të lartë

  Divan i xunkthit me fund të lartë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Divan i xunkthit me fund të

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë Sunlounger

  Mobilje xunkthi në natyrë Sunlounger

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Kopsht me shumicë në natyrë Rattan Sunlounger model L0013 E ndërtuar nga thurrja rezistente ndaj të gjitha motit, e mbështjellë rreth një kornize hekuri, Kryetari i Lounge është dizajnuar me ju në mendje. Kthesat e karrigeve të sallë pritjeje janë krijuar për tu përshtatur me trupin për relaksim maksimal. Karriget e...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige popullore në kohën e lirë të lumenjve Rattan

  Karrige popullore në kohën e lirë të lumenjve Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Popullore R attan L kohën e lirë B çdo flokë C / llambë L / S pa tel Relaksimi në pishina nuk ka qenë kurrë më elegant sesa është me Kryetarin e Patio Lounge.

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje e jashtme e kopshtit Rattan të qëndrueshëm me jastekë

  Mobilje e jashtme e kopshtit Rattan të qëndrueshëm me jastekë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Kopsht i qëndrueshëm i bastunit të vendosur mobilje në natyrë me jastekë Ky grup divan i hapur përfshin dy karrige, një divan dhe një osman që dyfishohet si tryezë. Vendet janë të mbushura me jastëkë pëlhurë bezhë rezistente ndaj motit për lounging të rehatshëm, që duken bukur kundër xunkthit PE të butë kafe....

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për kohën e lirë Bistro Rattan Wicker Bar Set

  Mobilje për kohën e lirë Bistro Rattan Wicker Bar Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje për kohën e lirë mobilje bistro homeuse bastun prej palme kacavjerrëse Më në fund ju mund të keni një zonë të bukur ngrënieje në oborr spanjolin tuaj të pasme me këtë tavolinë thurrje prej palme kacavjerrëse Outsunny 7 copë. Ky grup është bërë nga shufra çeliku të përforcuar të mbuluar në një thurje elegant të...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Barit të Ri në natyrë dhe Set për Karrige

  Tabela e Barit të Ri në natyrë dhe Set për Karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta