Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Pe Rattan - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Pe Rattan)

 • Llambadar dielli i xunkthit në natyrë me rrota pa provë UV

  Llambadar dielli i xunkthit në natyrë me rrota pa provë UV

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Llambadar dielli i xunkthit në natyrë me dëshmi UV Ky Wunker Sun Lounger në natyrë të pastër nga UV është një shoqërues ideal për kohën e lirë dhe të pushimit për t'u çlodhur dhe shijuar pranë pishinës, në kopshtin tuaj, në kuvertën tuaj, etj . Lounger Sun Pool Swimming ju mundëson të provoni vlerësimin tuaj për...

  Kontaktoni Tani

 • 2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales

  2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  2017 Mobilje kopshtesh te jashtme PE Rattan Hot Sales Seti i Dining i Ndërtimit 7 Pije Rattan përfshin 4 karrige anësore ngrënie, 2 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënie me një majë qelqi. Ky grup përmban thurje me rrëshirë Heather, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh kopsht PE Wicker divan në natyrë

  Mobilje kopshtesh kopsht PE Wicker divan në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Pishinë me Mobilje me Patio të Wicker, Pool në natyrë Kthejeni oborr spanjol apo alfresco tuaj në një hapësirë ​​luksoze me një përzgjedhje të mobiljeve cilësore në natyrë dhe pajisje shtesë në natyrë. Një dhomë në natyrë është vendi i përsosur për të shijuar kohën me miqtë ose familjen dhe bën një shtesë të vlefshme...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi Mobilje PE Rattan Set, Sofa

  Mobilje xunkthi Mobilje PE Rattan Set, Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit për mobilje me xunkth me patio Koleksioni i Dining Darka përbëhet nga dy sofa prej 1 x vendesh, divan 2 x dhe tavolinë kafeje që formojnë një zonë ngrënieje bashkëkohore dhe të rehatshme. Plotësoni me tavolinë në krye të qelqit dhe Jastëkë bezhë. Cilësia premium e rrobave të rrumbullakuara me rrëshirë të...

  Kontaktoni Tani

 • Divane Mobilje PE Rattan & Alumini

  Divane Mobilje PE Rattan & Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sof Suite Mobilje dhe Mobilje të Jashtme PE Rattan & Alumini Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin tonë të Veshjeve në Venecia një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e pasura me kafe të shumëanshme janë mbështjellë pa probleme dy herë rreth kornizave të aluminit të veshura me...

  Kontaktoni Tani

 • Lounger super i ri dembel për pishinë

  Lounger super i ri dembel për pishinë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Lounger super i ri dembel për karrige plazhi në pishinë Karrige rregulluese e dhomës së rregullt të karrigeve për anën e pishinës ose oborr spanjol - Përsosur për të shijuar jetesën në natyrë nën diell. bastun prej palme kacavjerrëse është i qëndrueshëm dhe i gjithë rezistent ndaj motit, mbulesa e pëlhurës rezistente...

  Kontaktoni Tani

 • Lounges dielli pishinë të lirë karrige rri kot dielli

  Lounges dielli pishinë të lirë karrige rri kot dielli

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Lounges dielli pishinë të lirë karrige rri kot dielli Kjo me cilësi të lartë bastun prej palme kacavjerrëse sunlounger kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit tuaj ose shtresës së brendshme. Falë bastunit PE të qëndrueshëm ndaj motit dhe i papërshkueshëm nga uji, dielli është i...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige në plazh bastun prej palme kacavjerrëse PE

  Karrige në plazh bastun prej palme kacavjerrëse PE

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje me kallam të të gjitha motit Lounger karriere rregulluese L0011 Bëni një sy gjumë jashtë në rehati dhe vendosni një vend ku ta vendosni pijen tuaj me këtë sallë pritjeje. E kompletuar me një sallë pritjeje me jastëk, ky grup do t'ju lejojë të shijoni gjithçka që ka patio juaj për të ofruar. Salla e...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi në natyrë Sunlounger

  Mobilje xunkthi në natyrë Sunlounger

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Kopsht me shumicë në natyrë Rattan Sunlounger model L0013 E ndërtuar nga thurrja rezistente ndaj të gjitha motit, e mbështjellë rreth një kornize hekuri, Kryetari i Lounge është dizajnuar me ju në mendje. Kthesat e karrigeve të sallë pritjeje janë krijuar për tu përshtatur me trupin për relaksim maksimal. Karriget e...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige në Poolside Rattan me Dizajnin e Modës

  Karrige në Poolside Rattan me Dizajnin e Modës

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige bastun prej palme kacavjerrëse me dizajn të modës (L0016) Shtoni pak rehati elegant në dekor tuaj për oborr spanjol me këtë sallë pritjeje thurje. Ky sallë pritjeje është rezistente ndaj motit dhe ka një këmbë të rregullueshme mbrapa dhe palosshme për grumbullimin e lehtë. Kthesat e karrigeve të sallë pritjeje...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Rattan Outdoor Mobilje Plazhi Pllakë dielli

  Mobilje Rattan Outdoor Mobilje Plazhi Pllakë dielli

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Rattan në natyrë Beach Karrige Plastike dielli Lounger është i ndërtuar nga thurjet më të mira të rezistencës ndaj motit, mbi një kornizë alumini të veshur me pluhur të qëndrueshëm ndaj ndryshkut. Rrëshira e mbrojtur nga UV është e qëndrueshme dhe do të qëndrojë në elementët më të ashpër në natyrë. Do copë...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige me xunkth rregullueshme në natyrë

  Karrige me xunkth rregullueshme në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige xunkthi e rregullueshme në natyrë (L0019) Karrige rregulluese e dhomës së rregullt të karrigeve për anën e pishinës ose oborr spanjol - Përsosur për të shijuar jetesën në natyrë nën diell. Rattan është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj të gjithë motit, mbulesa e pëlhurës rezistente ndaj ujit është e mbushur...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Karrige në pishinë

  Mobilje në natyrë Karrige në pishinë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Përdorimi i hotelit pishinë mobilje kopsht pemë xunkth plazhi xunkth dielli plazh fund karrige plazhi Ne garantojmë që ju kurrë nuk keni parë një karrige më të bukur të dhomës së ndenjes në natyrë dhe tavolinë të vendosur se kjo. Këto salla dhe tryeza janë bërë nga PE Wicker rezistent ndaj motit. Të dy sallat kanë...

  Kontaktoni Tani

 • S Kopsht i vendosur me Armë Recliner Rlinash të Armatosur

  S Kopsht i vendosur me Armë Recliner Rlinash të Armatosur

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje me forma S, kopsht bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur mobiljet e modës Karriget janë absolutisht ideale për banjën e diellit. Lakoret e lehta të karrigeve ndihmojnë që fytyra, gjoksi dhe këmbët tuaja të jenë më të këndshme drejt diellit për një rrezitje më të mirë. Plus, pasi këto karrige nuk kanë...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige e lirë Rattan Patio Beach me tub alumini

  Karrige e lirë Rattan Patio Beach me tub alumini

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige e lirë Rattan Patio Beach me tub alumini I ulët në tokë, i përsosur për t'u çlodhur pranë pishinës ndërsa zhyt duart dhe këmbët në ujin e ftohtë. Sallë pritjeje të rehatshme me mbrapa të rregullueshëm. Këmbët palosin banesë për grumbullimin e lehtë të dhomave të shumta dhe tavolinave për...

  Kontaktoni Tani

 • Pishinë në natyrë Foldable Sun Rattan Lounger Sun

  Pishinë në natyrë Foldable Sun Rattan Lounger Sun

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Pishinë në natyrë Foldable Sun Rattan Lounger Sun Karriget janë absolutisht ideale për banjën e diellit. Lakoret e lehta të karrigeve ndihmojnë që fytyra, gjoksi dhe këmbët tuaja të jenë më të këndshme drejt diellit për një rrezitje më të mirë. Plus, pasi këto karrige nuk kanë nevojë për krahë, nuk është e nevojshme...

  Kontaktoni Tani

 • Divan pishinë me sallë pritjeje nga rrezet e diellit

  Divan pishinë me sallë pritjeje nga rrezet e diellit

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divan pishinë me llambë dielli mbrojtëse nga rrezet ultraviolet (L0025) Ky shtrat i rattan rri kot është i përshtatshëm për dy persona, janë

  Kontaktoni Tani

 • Karrige e nxehtë në natyrë e plazhit me UV-provë

  Karrige e nxehtë në natyrë e plazhit me UV-provë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige e nxehtë në natyrë e plazhit me UV-provë (L0026) Ky material është plotësisht i ujit - dhe i qëndrueshëm ndaj motit, rezistent ndaj dritës UV, rezistente ndaj njollave, i lehtë për t’u pastruar dhe mbi të

  Kontaktoni Tani

 • Karrige popullore në kohën e lirë të lumenjve Rattan

  Karrige popullore në kohën e lirë të lumenjve Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Popullore R attan L kohën e lirë B çdo flokë C / llambë L / S pa tel Relaksimi në pishina nuk ka qenë kurrë më elegant sesa është me Kryetarin e Patio Lounge.

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe

  Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe Një dizajn klasik është azhurnuar për një shtëpi moderne me këtë thurrje prej tre pjesësh Rattan oborr set. Mënyra e përsosur për të bashkuar stilin me rehati, ky model i xunkthit trajtohet për të duruar elementët dhe është i përforcuar me një kornizë...

  Kontaktoni Tani

 • Llambë dielli në natyrë prej alumini me rrota

  Llambë dielli në natyrë prej alumini me rrota

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Llambë dielli në natyrë prej alumini me rrota (L0029) Mund të rregullohet në disa pozicione. Prodhuar nga bastun prej PE. Sallë pritjeje karrige me shumë pozicione është bërë për

  Kontaktoni Tani

 • Shitja e nxehtë shtrati i dhomës në natyrë

  Shitja e nxehtë shtrati i dhomës në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Shitja e nxehtë shtrati i dhomës së jashtme, rri kot dielli Ndërtuar prej alumini të hedhur në një bronz rezistent ndaj UV, të veshur me pluhur të mbyllur me një shtresë të qartë për mbrojtje; Kryetari i Lounge përmban një jastëk prej poliesteri chaise të qëndrueshëm ndaj motit taupe, dy rrota për transportueshmëri të...

  Kontaktoni Tani

 • Lodër dielli në modë dhe me rreze ultraviolet e diellit

  Lodër dielli në modë dhe me rreze ultraviolet e diellit

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Rroba dielli në modë dhe me rreze ultraviolet e diellit (L0031) Mbylle në hapësirat e jashtme të kopshtit tënd të shtëpisë me këtë mbështjellës të mbushur me gaz. E kompletuar me jastekë për t'ju ndihmuar të relaksoheni, ky mbështjellës do t'ju bëjë që të mos luani në asnjë kohë. E prodhuar me një kornizë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje me xunkth në natyrë

  Mobilje me xunkth në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Rock Poor karrige rri kot dielli në mobilje

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta