Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Për Xunkth - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Për Xunkth)

 • Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini

  Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ A MONTH

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Karriget e ngrënies në tavolinë me zgjatje alumini Stil i thjeshtë / i thjeshtë për pamjen, pa modifikim të zbukuruar, por gjithashtu argëtohuni, duke dhënë një efekt vizual të thjeshtë, freskues. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në White Rattan Mobilje Restorante në natyrë Mobilje / Alumini...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha të jashtëm polwood

  Mobilje për xunktha të jashtëm polwood

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje të vendosura kopsht polwood me natyrë të hapur Të gjitha mobiljet tona janë të shkëlqyera për aplikime rezidenciale dhe komerciale. Të gjitha grupet tona të mobiljeve në natyrë mund të përdoren në hapësira të jashtme ose të brendshme. Të gjitha pjesët e xunkthit janë punuar me dorë me kornizë alumini të veshur...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  Mobilje për xunktha Mobilje Hotel Rattan PE Rattan Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Hotel Rattan Mobilje xunkthi Round Round Patio Vendet e vendosura 4 të rritur të qetë dhe përfshijnë 4 karrige ngrënie dhe një tryezë të rrumbullakët ngrënie me majë qelqi të futur. Në setin e tij ka thurje rrëshire UV-shkalla, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim në...

  Kontaktoni Tani

 • vendosur jastëk mobiljesh për kopshte

  vendosur jastëk mobiljesh për kopshte

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Tregu i mobiljeve në natyrë, ngritja e jo më shumë se 10 viteve të skenës, nga karriget më të hershme të palmës, tavolinat prej druri, karriget bambu, karriget bambu, deri në zhvillimin e sotëm nga dizajni dhe përpunimi profesional, materiale të larmishme, stile të ndryshme...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje në natyrë Karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Cilat janë me pamje dhe aromë bashkëkohore, ofron një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës në natyrë. Sofa dhe Karriget Karakteristikat e Thurur në mënyrë të hollësishme me Lakore të Pjerrëta Butë dhe Ndërtim mbështetës të butë. Jastëkët e sediljeve janë të...

  Kontaktoni Tani

 • karrige bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje të vendosura për ngrënie në natyrë

  karrige bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje të vendosura për ngrënie në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Mobilja jonë e kopshtit bastun prej palme kacavjerrëse do të jetë pika qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj! Kornizat e çelikut të veshura me pluhur dhe këmbët e aluminit i bëjnë tryezën dhe karriget të forta dhe të forta, dhe falë konstruksioneve të tyre me peshë të lehtë,...

  Kontaktoni Tani

 • përdorni karrige dhe tavolinë mobilje në natyrë

  përdorni karrige dhe tavolinë mobilje në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Karrige e Klubit Wicker nga Koleksioni i Tarracës All Backyard Fun vjen në një stil çokollate të përfunduar me ngjyrë çokollate, të endur mbi një shkallë të rëndë tregtare, kornizë alumini të veshur me pluhur të verdhë. It'sshtë një dizajn i gjerë krahu i gjerë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Sling Mobilje Patio Mobilje JASHTME

  Sling Mobilje Patio Mobilje JASHTME

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Ky grup ofron një vështrim të lehtë, detar për të komplimentuar edhe më të voglin e zonave tuaja në natyrë. Shijoni ngjyrat elegante të xunkthit Verë Fog dhe komoditetin e këtyre jastekëve prej pelushi. Ky koleksion është perfekt për afrimin e plazhit pak më afër shtëpisë....

  Kontaktoni Tani

 • hobe karrige mobilje gaeden

  hobe karrige mobilje gaeden

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  hobe karrige mobilje gaeden Shumëllojshmëri mobiljesh në natyrë, të tilla si karriget bastun prej palme kacavjerrëse, karriget Tesling, karriget e plazhit tavolinat dhe karriget prej druri të palosshme dhe ombrellat e diellit etj. Me kohën në ambiente të jashtme, ai ka një krem ​​dielli të papërshkueshëm nga uji nuk...

  Kontaktoni Tani

 • Set në tryezë të ngrënies së mobiljeve PE Rattan në natyrë

  Set në tryezë të ngrënies së mobiljeve PE Rattan në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Set në tryezë të ngrënies së mobiljeve PE Rattan në natyrë Merrni përvojën tuaj të jetesës në natyrë në nivelin tjetër me grupin popullor. Me ulëse deri në 2 persona, ky ansambël i pashëm ofron ambientin ideal për të lexuar, argëtuar ose thjesht për t'u çlodhur. Thurje të qëndrueshme ndaj gjithë motit të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Curl up me kotele tuaj, vogëlushin tuaj ose librin tuaj të preferuar. Kjo karrige ka të bëjë me të gjitha mallkime. Forma është duke u përqafuar dhe ju jep forca të forta pa ju dhënë forca armësh. Rrotullohet. Dhe ju jep justifikimin e përsosur për të ngadalësuar për...

  Kontaktoni Tani

 • Set për xunkth në natyrë

  Set për xunkth në natyrë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Set për xunkth në natyrë Kopshti ynë dhe Patio Set Patio është jashtëzakonisht i rehatshëm për katër copë, i ndërtuar me një bastun prej palme kacavjerrëse, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme ndaj motit të bardhë. Përfunduar me jastekë të përputhur inteligjentë, linjat dhe konturet e frymëzuara nga arti i zbukuruar me...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela të Bardha Mobilje për Tabela të Kopshtit Alumini Patio

  Tabela të Bardha Mobilje për Tabela të Kopshtit Alumini Patio

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tabela të Bardha Mobilje për Tabela të Kopshtit Alumini Patio Kjo natyrë e mahnitshme bashkëkohore kompleti i ngrënies është shumë funksional dhe do të duket i shkëlqyeshëm nga pishina, oqeani, oborr spanjol, oborri i shtëpisë, tavolina apo tarraca gjatë gjithë vitit. Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige e bukur e gërshetimit të bastunit

  Karrige e bukur e gërshetimit të bastunit

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Karrige e gërshetuar bukur dhe e nxehtë karrige e krizantemë e gërshetimit Kjo tryezë e ngrënies me stil, e bërë prej xunkthi të qëndrueshëm të gjithë-motit PE, me vend të qetë katër, por prapë ofron një ambient intim të përshtatshëm për një vakt romantik. Thurrja jonë e bukur, e një lloji, ofron një tërheqje estetike...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje e lirë Patio Mobilje kopsht Rattan Vende

  Mobilje e lirë Patio Mobilje kopsht Rattan Vende

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje e lirë Patio Mobilje kopsht Rattan Vende Ky grup është bërë nga një Material Synthetic Rattan PE, Teak-Wood, dhe 1.2 - 1.5 mm alumini pa ndryshk për një inkuadrim më të fortë, me një fund të veshur me pluhur, për të qëndruar në këmbë të gjitha elementet / moti në natyrë. Tabela mund të përdoret me çdo karrige...

  Kontaktoni Tani

 • Përdorimi i përgjithshëm i mobiljeve në natyrë dhe materiali i palmës

  Përdorimi i përgjithshëm i mobiljeve në natyrë dhe materiali i palmës

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Përdorimi i përgjithshëm i mobiljeve në natyrë dhe materiali i palmës Biseda Set ofron një stil dhe rehati të patejkalueshme për hapësirën tuaj të jetesës në natyrë. Thurje mahnitëse të endura mahnitëse të krehura me të zezë rrethojnë korniza të forta të veshura me pluhur alumini dhe jastekët e kuqe bëhen me poliester...

  Kontaktoni Tani

 • Kopsht një tavolinë dhe katër vende

  Kopsht një tavolinë dhe katër vende

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Kopsht një tavolinë dhe katër vende Mblidheni në verandë, oborr spanjol ose pishinë dhe kapni pak diell dhe bisedë të mirë me këtë grup bisedash me tre pjesë. Ndërtimi i mrekullueshëm i xunkthit kafe i karrigeve krijon një bashkëkohore. Një tryezë simpatike e lartë për xhami piedestal siguron sasinë e përsosur të...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve të xunkthit

  Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve të xunkthit

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Tabela & Karriera e Leisure e Mobiljeve Një kapërcim i ri mbi tapicat klasike të xunkthit, bastun prej palme kacavjerrëse të theairit është punuar me bishtalec PE në një përfundim të lehtë kafe arre. Përdorni këtë karrige elegant të pasme të lartë rreth një dhome ngrënieje ose tavolinë kuzhine për rehati dhe stil...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje thurje prej argjile të artë

  Mobilje thurje prej argjile të artë

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje thurje prej argjile të artë Mblidheni në verandë, oborr spanjol ose pishinë dhe kapni pak diell dhe bisedë të mirë me këtë grup bisedash me tre pjesë. Ndërtimi i mrekullueshëm i xunkthit i karrigeve të karrigeve krijon një kontrast bashkëkohor me mbulesat e shkëlqyeshme të mbulesave të diellit Sunbrella. Një...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge

  Mobilje në natyrë Chaise Lounge

  • markë: GE

  • paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

  • Min. urdhër: 26 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Chaise Lounge Karrige rregulluese e dhomës së rregullt të karrigeve për anën e pishinës ose oborr spanjol - Përsosur për të shijuar jetesën në natyrë nën diell. Rattan është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj të gjithë motit, mbulesa e pëlhurës rezistente ndaj ujit është e mbushur me shkumë memorie...

  Kontaktoni Tani

 • Kopshti Sofa Set Mobilje mobilje me shumicë thurje

  Kopshti Sofa Set Mobilje mobilje me shumicë thurje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje Sofa Set Mobilje mobilje me shumicë bastun prej palme kacavjerrëse Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë...

  Kontaktoni Tani

 • divan i xunkthit seksual në formë gjysmërrethi

  divan i xunkthit seksual në formë gjysmërrethi

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  O u tdoor Sofa me fije seksionesh Hemiklike Ju mund të keni probleme për t'i lënë mysafirët tuaj të largohen kur të shohin me këtë grup seksionësh të thurur me rrëshirë të bukur. Dizajni i tij modern ju lejon fleksibilitetin për të rregulluar grupin që i përshtatet nevojave tuaja për ulëse dhe i përshtatet...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio Kornizat e salduara plotësisht, kornizat e veshura me pluhur ofrojnë forcë dhe jetëgjatësi dhe të gjitha thurjet me rrëshirë PE që mbështesin kornizat e Sunset West janë të zgjedhura me dorë për të siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të ngjyrave. Të gjitha mobiljet...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje shitje e nxehtë / mobilje xunkthi në natyrë, mobilje divan leisre Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta