Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Në Natyrë Rattan - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Në Natyrë Rattan)

 • Përdorni restorantin Set për drekë të mobiljeve në natyrë

  Përdorni restorantin Set për drekë të mobiljeve në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Përdorni Restorant Set Mobilje Satture Sqaure në Mobilje në natyrë Seti i ngrënies së kopshtit 5 copë i cili përfshin një tavolinë dhe 5 karrige. Korniza e aluminit është e guximshme dhe e papërshkueshëm nga moti. Mbulimi i zi i bastunit të zi ju sjell një jetë klasike dhe të lartë rastësore në kopsht. Fabrika jonë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh PE Rattan të vendosura për divan alumini

  Mobilje kopshtesh PE Rattan të vendosura për divan alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0202 mobilje kopsht Rattan i vendosur për divan alumini Cili një qëndrim i qetë, jugor, i endur ndërlikuar në thurje me rrëshirë të lagur me driftwood. Zhduk në një zgjedhje vendesh, të gjitha të zbutura me jastëkë të trashë, me të gjitha motet dhe jastekët e pasme. Tabelat e endura pa probleme janë përfundimi...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Rrumbullakimit për Rrumbullakim me Mobilje me Rattan në Dizajn të Hapur Kornizat e çelikut, gota e zezë e sigurisë dhe rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet janë mjaft të qëndrueshme për t’i bërë ballë elementeve në mënyrë që të mund të shijoni ngrënien në natyrë këtë pranverë, verë dhe më gjerë. Ndeshni këtë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje klasike e kopshtit për kopshte Patio Wicker sintetike PE

  Mobilje klasike e kopshtit për kopshte Patio Wicker sintetike PE

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje klasike e kopshtit për kopshte Patio Wicker sintetike PE Ky mobilje me thurje në natyrë është bërë nga korniza alumini pa ndryshkje dhe paraqet bashkim të plotë 360 shkallë për forcë të shtuar. Isshtë bërë nga rrëshirë e mbrojtur me rreze UV ​​që është krijuar për të rezistuar në zbehje dhe duke u bërë e...

  Kontaktoni Tani

 • Divane në natyrë vendos mobilje në natyrë Rattan Sofa Set

  Divane në natyrë vendos mobilje në natyrë Rattan Sofa Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0213 Sofa në natyrë Vendos Mobilje në natyrë Set Rattan Sofa Veshjet tona në Somerset kanë një endje të ngrohtë, të ngjeshur, e cila koordinon me një mori ambientesh. Dizajni ngrit pamjen e mobiljeve të endura, me një kornizë të ekspozuar dhe një sli ght të ndezur për krahët dhe mbrapa. Plus, mund të konfigurohet me...

  Kontaktoni Tani

 • vendosur jastëk mobiljesh për kopshte

  vendosur jastëk mobiljesh për kopshte

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Tregu i mobiljeve në natyrë, ngritja e jo më shumë se 10 viteve të skenës, nga karriget më të hershme të palmës, tavolinat prej druri, karriget bambu, karriget bambu, deri në zhvillimin e sotëm nga dizajni dhe përpunimi profesional, materiale të larmishme, stile të ndryshme...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse S0214, gërshetim në natyrë, divan në formë L Pjesë të rehatshme të zbutura në formimin rrethor e bëjnë më të lehtë për këtë Koleksion krijimin e dhomës së fundit të bisedave të hapura. Përfundoni rregullimin me tabela fundi, një osman, një tryezë zjarri, një tryezë mbledhjeje ose...

  Kontaktoni Tani

 • mobilje kopsht i vendosur në natyrë, kub i kuzhinës, i vendosur në natyrë

  mobilje kopsht i vendosur në natyrë, kub i kuzhinës, i vendosur në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0163 Mobilë kopsht i vendosur në natyrë, kubik i kuzhinës, në natyrë Koleksioni ynë për shtrojë në Hampton ka një qëndrim të qetë, jugor, të endur në mënyrë të ndërlikuar në thurrjen e rrobave të fildishit të lagur. Zhduk në një zgjedhje vendesh, të gjitha të zbutura me jastëkë të trashë, me të gjitha motet dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje prej rrethi të xunkthit me divan të sheshtë

  Mobilje prej rrethi të xunkthit me divan të sheshtë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0159 divan bastun prej palme kacavjerrëse mobilje rrethi të xunkthit Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin tonë të Vendeve të Thella për një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet prej liri janë të endura pa dyshim rreth kornizave të aluminit të veshura me pluhur të fshehur . Kthetrat...

  Kontaktoni Tani

 • Sling Mobilje Patio Mobilje JASHTME

  Sling Mobilje Patio Mobilje JASHTME

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Ky grup ofron një vështrim të lehtë, detar për të komplimentuar edhe më të voglin e zonave tuaja në natyrë. Shijoni ngjyrat elegante të xunkthit Verë Fog dhe komoditetin e këtyre jastekëve prej pelushi. Ky koleksion është perfekt për afrimin e plazhit pak më afër shtëpisë....

  Kontaktoni Tani

 • mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht

  mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht Ky sallë pritjeje e mrekullueshme në natyrë. Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me materiale cilësore premium duke siguruar që seti juaj do të zgjasë shumë vite! Fabrika jonë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë Siftet e Dining Wicker janë bërë nga xunkth i pasur me kafe PE, i cili do të plotësojë çdo peizazh aty pranë. Thurrësi i gjithanshëm lejon që këto karrige dhe tavolinë të zgjasin në çdo gjendje të motit me pak mirëmbajtje, dhe jastekët rezistent ndaj ujit ofrojnë rehati...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi Mobilje PE Rattan Set, Sofa

  Mobilje xunkthi Mobilje PE Rattan Set, Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit për mobilje me xunkth me patio Koleksioni i Dining Darka përbëhet nga dy sofa prej 1 x vendesh, divan 2 x dhe tavolinë kafeje që formojnë një zonë ngrënieje bashkëkohore dhe të rehatshme. Plotësoni me tavolinë në krye të qelqit dhe Jastëkë bezhë. Cilësia premium e rrobave të rrumbullakuara me rrëshirë të...

  Kontaktoni Tani

 • jastëk prej alumini prej alumini prej palme kacavjerrëse në natyrë

  jastëk prej alumini prej alumini prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje në natyrë të kopshtit të brendshëm Rattan Wicker Alumini Set prej jastëkësh Konsideroni të sjellni ngrohtësinë e Ishujve të Paqësorit në shtëpinë tuaj me këtë grup bisedash komod të ngathët. Shijoni uljet e rehatshme të thella me mbështetëse të larta dhe jastekë prej pelushi. Ndriçoni zonën tuaj të jetesës me...

  Kontaktoni Tani

 • Divane moderne e rrepës PE KD

  Divane moderne e rrepës PE KD

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Dreka moderne e shitjes në internet, divan i jashtëm PE Kattan KD Shtuar në koleksionin tonë është SERIET E RI VJETORE me të gjitha modelet e xunkthit kafe dhe kombinimi i jastëkut të qymyrgurit. Ky grup divan i brendshëm i shtruar me diell, i cili do të japë çdo hapësirë ​​sa duket luksoze, e sofistikuar,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige Ky grup i bisedave për divan në natyrë do të shtojë rehati të menjëhershme elegante në hapësirën e shtrimit të banjës, kuvertës ose hapësirës në natyrë. Edhe pse jastekët janë të dizajnuara për përdorim të jashtëm, rekomandohet që ato të ruhen brenda...

  Kontaktoni Tani

 • Sets Sofa Rattan Garden Outdoor

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor Ky grup i mahnitshëm seksional në natyrë vjen në 5 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me materiale...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje anësore pishine e vendosur në qoshe

  Mobilje anësore pishine e vendosur në qoshe

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor Ky grup i mahnitshëm seksional në natyrë vjen në 5 cie të ndryshme byrekësh. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit për mobilje në natyrë Rattan / Wcker

  Set i divanit për mobilje në natyrë Rattan / Wcker

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit për mobilje në natyrë / Rattan / Mobilje xunkthi Seti i divanit është perfekt për të argëtuar mysafirët në çdo ambient të jashtëm. Seti vjen me një dashuri, dy kolltuqe dhe një tryezë dhe mund të konfigurohet në mënyra të shumta për të optimizuar mjedisin e bukur shoqëror që mund të krijoni. Vendoseni...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse prej 1.2 mm mm

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse prej 1.2 mm mm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  1. Mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse prej 2 mm Moderne dhe funksionale, do të shijoni mundësi të bollshme për tapiceri për mysafirët dhe familjen me Sofa Set në natyrë të Venecias. Sillni verën tuaj ose çajin e akullt dhe shijoni ato luksoze me këtë grup të rehatshëm në natyrë. Jastëkët e pasëm dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige në plazhin e Hënës së Lirë

  Karrige në plazhin e Hënës së Lirë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  1. Mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse prej 2 mm Shijoni një mbrëmje të qetë jashtë ose organizoni një tarracë kopshtesh me divanin tonë në natyrë në Hënë. Tri vendësh ofron shumë hapësirë ​​për t'u çlodhur vetëm ose me miqtë, dhe përmban një strukturë bastun prej palme kacavjerrëse me mbulesa jastëk...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse divan në formë të rrumbullakët Yinyang Karriget e Klubeve Sofa Brown ju ofrojnë një vend të shkëlqyeshëm në natyrë. Ky grup përfshin dy karrige që përputhen të ndërtuara nga thurje me mot të tërë dhe një themel kornizë alumini. Për rehati të shtuar, karriget janë të veshura me...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje SGS PE Rattan Mobilje në natyrë

  Mobilje SGS PE Rattan Mobilje në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje SGS PE Rattan Mobilje në natyrë Vend i bukur vend i hapur për oborr, i vendosur me dashuri, 2 karrige dhe tavolinë kafeje me majë qelqi. Kornizë alumini me xunkth të bastunit në një ekspres të errët gri të hirtë dhe të errët me jastëkë të rehatshëm të shkumës me densitet të lartë. Mbulesat e jastëkëve janë të...

  Kontaktoni Tani

 • 2017 mobilje restorantesh më të nxehta për shitje

  2017 mobilje restorantesh më të nxehta për shitje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  2017 Mobilje për restorantet me shitje më të nxehta / Mobilje për Patio në natyrë / Mobilje për kopsht Sofa në natyrë Ky seksion i mahnitshëm në natyrë vjen në 6 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksionale dhe mund të organizohet mënyra të ndryshme për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta