Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Me Shumicë Pe Rattan - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Me Shumicë Pe Rattan)

 • Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  Set me pakicë për shporta me shporta me shumicë Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Fabrika e shitjes me shumicë Rattan Wicker Dining Set Seti mund të mbajë 4 të rritur të qetë, dhe përfshin 4 karrige ngrënie dhe një tavolinë ngrënieje me një xhami të lartë. Paketimi i xunkthit prej palme kacavjerrëse mbështetet nga kornizat alumini të veshura me pluhur të trashë dhe e bëjnë atë jashtëzakonisht të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet Patio në natyrë vendosin divan modern të bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobiljet Patio në natyrë vendosin divan modern të bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet Patio në natyrë S0203 vendosin divan modern prej palme kacavjerrëse Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë shtrimin tonë në Palermo në Bronz një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bronzit të shumëanshëm, metalikë janë të endura pa dyshim rreth kornizave të aluminit të veshur me pluhur...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e sipërme moderne nga Rattan Glass

  Tabela dhe karriget e sipërme moderne nga Rattan Glass

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela dhe karriget e sipërme moderne prej palme kacavjerrëse Një përzgjedhje e madhe e ngjyrave në kombinim me një zgjedhje të gjerë të formave dhe madhësive ju lejon të gjeni midis kësaj larmie pikërisht mobiljet që keni dashur gjithmonë të shihni në shtëpinë tuaj. Mobiljet në natyrë Gloden Eagle ofron copa...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë Siftet e Dining Wicker janë bërë nga xunkth i pasur me kafe PE, i cili do të plotësojë çdo peizazh aty pranë. Thurrësi i gjithanshëm lejon që këto karrige dhe tavolinë të zgjasin në çdo gjendje të motit me pak mirëmbajtje, dhe jastekët rezistent ndaj ujit ofrojnë rehati...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e Shitjes së nxehtë dhe seti i karrigeve

  Tabela e Shitjes së nxehtë dhe seti i karrigeve

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela e Shitjes së nxehtë dhe seti i karrigeve Ky grup përmban thurje me rrëshirë Heather, e cila është bërë nga polietileni me densitet të lartë (HDPE) për përdorim të jashtëm. Eachdo fije e këtij xunkthi në natyrë është i infektuar me ngjyrën e tij natyrale dhe frenuesit UV që parandalojnë plasaritjen, copëtimin...

  Kontaktoni Tani

 • 7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes

  7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  7 copë shtëpie vendosin setin e ngrënies së thurrjes Thurrësi i gjithë motit infektohet me UV-frenues që parandalojnë zbehjen dhe plasaritjen e shkaktuar zakonisht nga rrezet e diellit. Kornizë e trashë dhe e trashë, e veshur me pluhur alumini ofron qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj ndryshkut. Mbulesat e...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje popullore bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje popullore bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje popullore bastun prej palme kacavjerrëse Qoftë në një ditë të ftohtë vjeshte, qoftë në një mëngjes të ngrohtë të Verës, ushqimi thjesht shijon më mirë kur hahet jashtë me FP0193. Kjo tryezë e ngrënies me stil, e bërë prej xunkthi të qëndrueshëm të gjithë-motit PE, me vend të qetë, por prapë ofron një ambient...

  Kontaktoni Tani

 • Në natyrë / Kopsht SGS PE Rattan Mobilje Dining Set

  Në natyrë / Kopsht SGS PE Rattan Mobilje Dining Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Në natyrë / Kopsht SGS PE Rattan Mobilje Dining Set Ky artikull me kornizën e aluminit nuk do të ndryshket kurrë dhe do t'i rezistojë më të ashpra kushteve të motit. Weightshtë i lehtë, por jashtëzakonisht i fortë. Pëlhurë prej palme kacavjerrëse 100% PE është e endur dhe shkallë tregtare. -Shtë i mbrojtur nga...

  Kontaktoni Tani

 • Komplete për darkë të endura me mobilje për patio

  Komplete për darkë të endura me mobilje për patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje Patio Rattan Woven ngrënie Set Jastëkë të gjithanshëm në natyrë dhe të mbrojtur nga rrezatimi ultraviolet dhe të bëra nga pëlhura Olefin që do të duken shkëlqyese për vitet që vijnë, edhe kur janë të ekspozuara ndaj të gjitha elementeve. Mbulesat e jastëkëve kanë zinxhirë për lehtësinë e larjes. Jastëkët me...

  Kontaktoni Tani

 • Sallon i kopshtit të jashtëm Wicker Patio Cube 3 Set kopsht

  Sallon i kopshtit të jashtëm Wicker Patio Cube 3 Set kopsht

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Shtëpi kopshtesh me xunktha në natyrë Patio Rattan Cube 3 Piece Ky është Patio Patio jonë për 3 copë, të cilat janë me pamje dhe shije bashkëkohore, ofron oferta komode dhe jashtëzakonisht mahnitëse të jashtme. Do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo hapësirë ​​të jashtme për të jetuar. Sofa dhe Karriget...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze

  Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh Patio Set për ngrënie mobiljesh luksoze 7 Sete Patio të Shtruara me copë, të cilat janë me pamje dhe shije bashkëkohore, ofrojnë një ngushëllim të rehatshëm dhe jashtëzakonisht mahnitës të jashtëm. Sfarë është më shumë Tabela përmban një top xhami të çuditshëm. Isshtë e përkryer për anën e pishinës,...

  Kontaktoni Tani

 • Set për ngrënie Royal PE Rattan

  Set për ngrënie Royal PE Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Paketim Rattan Royal Dining i vendosur me Weaving Speciale Shijoni jashtë ose pishinën me grupin e Dining 7pc. E ndërtuar nga thurrja shumë-e bardhë e gjithë motit, ky grup përfshin një (1) tavolinë drejtkëndëshi dhe gjashtë (6) karrige ngrënie. E përkryer për të shijuar ushqimet në natyrë, ky grup mund të vendoset në...

  Kontaktoni Tani

 • Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh

  Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Komplet për kopshtin e Dizajnit të Kubës me 4 vendësh Kopshti ynë dhe Patio Set Patio është jashtëzakonisht i rehatshëm për katër copë, i ndërtuar me një bastun prej palme kacavjerrëse, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme ndaj motit të bardhë. Përfunduar me jastekë të përputhur inteligjentë, linjat dhe konturet e...

  Kontaktoni Tani

 • Kopsht i vendosur dhe sallë pritjeje në natyrë

  Kopsht i vendosur dhe sallë pritjeje në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Kopsht Vendosni Përdorim Specifik dhe Paketa të Dosura të Dosura të Dosura Patio 4 copë veçori përmban një stol të papërshkueshëm nga uji, karriget dhe grupi i tavolinave ju ofron një hapësirë ​​të qetë, komode jashtë për të pritur një bisedë, të lexoni një libër, të shijoni kafenë e mëngjesit ose çfarëdo tjetër që...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje moderne në natyrë mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje moderne në natyrë mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne në natyrë Rattan Mobilje kopsht Patio Falë bastunit PE të qëndrueshëm ndaj motit dhe i papërshkueshëm nga uji, grupi i ngrënies është i lehtë për tu pastruar. Jastëkët e trashë dhe të butë me mbushje pambuku vertikale janë shumë të rehatshme. Mbulesat e poliesterit të pastruara lehtë me zinxhirë të...

  Kontaktoni Tani

 • Të gjithë kopshtin e motit grup ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse

  Të gjithë kopshtin e motit grup ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Të gjithë kopshtin e motit grup ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse Për dallim nga disa karrige thurje, këto janë të forta, të guximshme dhe të rehatshme. Pjesët e pasme të harkuara shtojnë një prekje të stilit ndërsa sigurojnë mbështetje prapa. Mos u vendos për karriget që ofrojnë stil pa përkrahjen e duhur!...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje e lakuar moderne divan Rattan Patio Mobilje

  Mobilje e lakuar moderne divan Rattan Patio Mobilje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje e lakuar moderne divan Rattan Patio Mobilje E pajisur me jastekë pëlhurash Sunbrella të udhëhequra nga industria, endje sintetike prej palme kacavjerrëse, mbrojtje UV, kornizë alumini të veshur me pluhur, shijoni jashtëzakonisht shumë hapësirën tuaj në natyrë me një seri që rrit hapësirat e oborr spanjolit,...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve Rattan

  Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tavolina dhe karrige për kohën e lirë të Mobiljeve Rattan (FP0002) Rregulloni hapësirën tuaj të përsosur në natyrë me këtë grup tavoline xhami. Ky grup do të përmirësojë hapësirën tuaj të bistro, kafe, restorant, hotel apo shtepi në shtëpi. Topi i qelqit të projektuesit të shquar ka një sipërfaqe të lëmuar për të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

  Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje tavolinë xunkth kopsht PE bastun prej palme kacavjerrëse Për ruajtje dhe pastrim të lehtë të këtyre qëllimeve, këto karrige mblidhen deri në karrige të larta. Ky grup është dizajnuar për përdorimin e të gjitha motit duke e bërë atë një mundësi të shkëlqyeshme për ambientet e brendshme dhe të jashtme. Për...

  Kontaktoni Tani

 • High End Rattan Bar i vendosur me endje

  High End Rattan Bar i vendosur me endje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Shufër bastun prej palme kacavjerrëse të vendosura me endje të shkëlqyeshme Derdhni një filxhan kafe dhe shijoni jashtë në oborrin e shtëpisë tuaj me këtë bistro elegant të vendosur nga Outsunny. Ky grup bistro ofron një dizajn unik, i cili është bërë nga një bastun prej palme kacavjerrëse dhe alumini i lehtë. Me dy...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

  Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tavolinë dhe karrige në natyrë PE dhe alumini alumini, mobilje për dhomën e ngrënies Qoftë në një ditë të ftohtë vjeshte, qoftë një mëngjes të ngrohtë të verës, ushqimi thjesht shijon më mirë kur hahet jashtë, veçanërisht kur në Brooklyn 5-copë ngrënie Set Outdoor Wicker Dining.This kjo tryezë me stil ngrënie, e bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë PE Rattan & Alumini

  Mobilje në natyrë PE Rattan & Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Karrige stackable bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje të jashtme

  Kontaktoni Tani

 • Hot Shitet Set ngrënie Popular Rattan / Rattan rri kot

  Hot Shitet Set ngrënie Popular Rattan / Rattan rri kot

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Nxehtë shitur grup popullor ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse / bastun prej palme kazani Fiksi është një ngjyrë e pasur me fasule kafeje e cila trajtohet për t’i rezistuar venitjes, me një dizajn të sheshtë, të endur që i jep këtij seti pamjen e saj të shkëlqyeshme moderne. Jastëkët për karrige janë të mbuluara...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë e rrumbullakëtë Mobilje për Banjë në natyrë

  Tavolinë e rrumbullakëtë Mobilje për Banjë në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne për gërshetim në natyrë - Set kopsht Patt bastun prej palme

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta