Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mobilje Alumini - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mobilje Alumini)

 • Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk

  Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

  • Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk Lidhja e ngrënies dhe ngrënies përplasen në ambientet e ngrënies Rastesishme Emporium, e cila bashkon komoditetin e një sallë pritjeje me praktikueshmëria e një suitë ngrënieje. Ideale për ata që i duan të gjitha, por u mungon hapësira për të pasur dy ambiente të...

  Kontaktoni Tani

 • 2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio

  2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  2017 Mobilje Wicker Patio me dizajn të nxehtë 2017 Sofa Mobilje Patio Set me 2 divan të vetëm + 1 Sofa me tre vende + 1 Tavolinë kafeje. Ju mund të zgjidhni Ngjyra të ndryshme alumini Kornizë me ngjyra të veshura me mbulesë dhe jastëk. Dizajn i thjeshtë dhe Ngjyra e veçantë, e bëjnë kopshtin tuaj modern dhe me ngjyra....

  Kontaktoni Tani

 • Vende për darkë në kopsht Tavolinë dhe karrige kafeje

  Vende për darkë në kopsht Tavolinë dhe karrige kafeje

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000 sets per month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Vende për darkë në kopsht Tavolinë kafeje dhe karrige Vende për darkë në kopsht Tavolinë dhe karrige kafeje, me 4 karrige + 1 Tavolinë kafeje, Ju mund të dekoroni kopshtin dhe shtëpinë tuaj me kombinimin falas. Korniza janë të gjithë kornizë alumini me të paktën trashësi 1.2 mm me saldim plotësisht dhe me kujdes të...

  Kontaktoni Tani

 • SGS Testuar Mobilje Outdoor Metal me cilësi të lartë metalike

  SGS Testuar Mobilje Outdoor Metal me cilësi të lartë metalike

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 sets per month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  SGS testoi mobilje në natyrë me cilësi të lartë metalike për shumicë Një model modern dhe me cilësi të lartë ndërtimi theksojnë këtë linjë, duke treguar stilin më të mirë që Wicker Rattan mund të ofrojë. Unike por e njohur në të njëjtën kohë, ky grup ngrënie është një pjesë kryesore e mrekullueshme për zonën tuaj në...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë

  Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Ratan Mobilje për Patio në natyrë Mobiljet në natyrë nuk kanë qenë kurrë kaq të mira! Në EAGLE GOLDEN ne specializohemi në mobilje xunkthi në natyrë, shtretër dite, grupe ngrënieje dhe copa sallë pritjeje që janë ndërtuar vërtet për tu dukur të shkëlqyera dhe zgjasin një jetë, pa marrë parasysh se çfarë moti i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Sofa Mobiljet për seksione në natyrë janë perfekte për ata që kërkojnë të kalojnë më shumë kohë jashtë me mysafirë, familje dhe miq. Mobiljet për seksione Patio janë mjaft të mëdha për të shoqëruar deri në tetë persona ose më shumë në varësi të dizajnit dhe koleksionit, dhe Golden...

  Kontaktoni Tani

 • Divan i jashtëm prej pëlhure Teslin dhe Olefin i papërshkueshëm nga uji

  Divan i jashtëm prej pëlhure Teslin dhe Olefin i papërshkueshëm nga uji

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divan i jashtëm prej pëlhure Teslin dhe Olefin i papërshkueshëm nga uji Material i ri i arrivit !! ! mix-pëlhurë (olefin + textilene) s ofa, grup ngrënie dhe rri kot. Unë kam të dy avantazhin e olefin dhe tekstilen, të butë dhe të rehatshëm, qëndrueshmëri të shkëlqyeshme ngjyra, Rëndësia më e madhe është me kosto të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Patio në natyrë mobilje divan luksoz divan kopsht

  Mobilje Patio në natyrë mobilje divan luksoz divan kopsht

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0226 Sofio Mobilje në natyrë Patat Rattan Garden Sofa luksoze Hiri dhe madhështia e jetesës në ishull kapet në Koleksionin tonë të Veshjeve të Thella. Me krahë të gjerë të mbështjellë të thurrur me rrëshirë tekstili të errët dhe tekstil të mbështjellë rreth kornizave të ngurta, alumini të veshura me pluhur dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini në natyrë Karrige pëlhure të papërshkueshme nga uji Karriget e palmës

  Mobilje alumini në natyrë Karrige pëlhure të papërshkueshme nga uji Karriget e palmës

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Karrige pëlhure të papërshkueshme nga uji Karrige Ne ofrojmë një gamë të plotë të produkteve të jashtme cilësore me çmime të jashtëzakonshme - xunkthi, poluwood, bastun prej palme kacavjerrëse, dhe ambiente në natyrë, sallone dhe mobilje të tjera të dizajnuara për ambiente të jashtme. 100% në pronësi...

  Kontaktoni Tani

 • Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

  Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Të pëlqen një pije e lezetshme? Eja! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jem me Mobilje Wicker Outdoor Patio me Ulje të Artë Eagle. Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Rattan Set me karrige të gjatë Siftet e Dining Wicker janë bërë nga xunkth i pasur me kafe PE, i cili do të plotësojë çdo peizazh aty pranë. Thurrësi i gjithanshëm lejon që këto karrige dhe tavolinë të zgjasin në çdo gjendje të motit me pak mirëmbajtje, dhe jastekët rezistent ndaj ujit ofrojnë rehati...

  Kontaktoni Tani

 • Set për ngrënie Royal PE Rattan

  Set për ngrënie Royal PE Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Paketim Rattan Royal Dining i vendosur me Weaving Speciale Shijoni jashtë ose pishinën me grupin e Dining 7pc. E ndërtuar nga thurrja shumë-e bardhë e gjithë motit, ky grup përfshin një (1) tavolinë drejtkëndëshi dhe gjashtë (6) karrige ngrënie. E përkryer për të shijuar ushqimet në natyrë, ky grup mund të vendoset në...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags

  Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige Ky grup i bisedave për divan në natyrë do të shtojë rehati të menjëhershme elegante në hapësirën e shtrimit të banjës, kuvertës ose hapësirës në natyrë. Edhe pse jastekët janë të dizajnuara për përdorim të jashtëm, rekomandohet që ato të ruhen brenda...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje e lakuar moderne divan Rattan Patio Mobilje

  Mobilje e lakuar moderne divan Rattan Patio Mobilje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje e lakuar moderne divan Rattan Patio Mobilje E pajisur me jastekë pëlhurash Sunbrella të udhëhequra nga industria, endje sintetike prej palme kacavjerrëse, mbrojtje UV, kornizë alumini të veshur me pluhur, shijoni jashtëzakonisht shumë hapësirën tuaj në natyrë me një seri që rrit hapësirat e oborr spanjolit,...

  Kontaktoni Tani

 • Direkt Fabrika Mobilje Pro-mjedisit Rattan Set Mobilje

  Direkt Fabrika Mobilje Pro-mjedisit Rattan Set Mobilje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Direkt fabrikë mobilje pro-mjedisit të vendosur divan shtretër Imagjinoni flladin e oqeanit ndërsa po pushoni me miqtë me këtë sallë pritjeje për ndarje prej Patio me madhësi 4-copë, që përfshin një dashuri dashurie, dy karrige dhe një tryezë kafeje. Të gjitha orenditë janë ndërtuar nga kornizë alumini e veshur me...

  Kontaktoni Tani

 • Sete divan moderne prej palme kacavjerrëse

  Sete divan moderne prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sete divan moderne prej palme kacavjerrëse Falë bastunit PE të qëndrueshëm ndaj motit dhe i papërshkueshëm nga uji, grupi i sallonit është i lehtë për tu pastruar, i veshur me forcë dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Seti i sediljeve përmban një kornizë të fortë çeliku të veshur me pluhur, i cili është...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje prej xunkthi prej alumini në natyrë të vendosura në natyrë

  Mobilje prej xunkthi prej alumini në natyrë të vendosura në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje xunkthi prej alumini në natyrë Seti i brendshëm për shtrimin e shtrimit të shtruar në divan prej 5 copash, ju lejon të rregulloni dhe rregulloni zonën tuaj të ndenjjes në natyrë, në zinxhirin tuaj. E bërë nga një xunkth i guximshëm PE me jastekë poliesteri rezistent ndaj motit, ju mund të shijoni setin tuaj në...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit për qoshet mobilje në natyrë

  Set i divanit për qoshet mobilje në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Qoshe Mobilje në natyrë Rattan Set Moderne Sofa Eachdo fije floku i xunkthit është injektuar me mbrojtje nga rrezatimi ultraviolet për të siguruar se nuk do të plasaritet dhe as nuk venitet nga ekspozimi i rregullt i diellit, duke vendosur cilësinë e tij përveç grupeve të patiove të bastunit. Dashuria dhe karriget...

  Kontaktoni Tani

 • Divan i lirë i palmës me një dizajn modern

  Divan i lirë i palmës me një dizajn modern

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sofa e lirë Rattan Set me Dizajn Modern Mobilja ka një garanci 3 vjeçare në kornizë dhe një garanci 2 vjeçare për jastekët nga venitje. Kjo është e përshtatshme i vendosur për të gjitha kushtet e motit, për sa kohë që kujdeset siç duhet. Ngjyra neutrale funksionon në çdo

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini kopsht prej palme kacavjerrëse

  Mobilje alumini kopsht prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje alumini kopsht prej palme

  Kontaktoni Tani

 • UV-rezistent sintetik PE xunkth kopsht Gazobo

  UV-rezistent sintetik PE xunkth kopsht Gazobo

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  UV-rezistent sintetik PE xunkth kopsht Gazobo Korniza është bërë nga tub alumini i cili është rezistent ndaj ndryshkut dhe i lehtë. Stilimi i thurjes së thurjes i jep belveder një pamje elegant dhe tërheqëse. Ky belveder kopsht është ideal për çdo ngjarje në natyrë, të tilla si shfaqje, dasma, ahengje, BBQ, festivale...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe

  Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe Një dizajn klasik është azhurnuar për një shtëpi moderne me këtë thurrje prej tre pjesësh Rattan oborr set. Mënyra e përsosur për të bashkuar stilin me rehati, ky model i xunkthit trajtohet për të duruar elementët dhe është i përforcuar me një kornizë...

  Kontaktoni Tani

 • Shtrati i Rattan Chaise Lounge Day

  Shtrati i Rattan Chaise Lounge Day

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  R attan Chaise Lounger / Rattan Chaise Lounge Day Bed

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge tub alumini

  Mobilje në natyrë Chaise Lounge tub alumini

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige në plazh me bastun prej palme kacavjerrëse / plazh dielli / rri kot / shtrati i ditës, bastun prej palme kacavjerrëse SGS

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta