Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Mbulon Mobiljet E Kopshteve Popullore - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Mbulon Mobiljet E Kopshteve Popullore)

 • Tabela e rezistencës ndaj UV dhe provës së ujit

  Tabela e rezistencës ndaj UV dhe provës së ujit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • 2020 mobiljet më të shitura me patio alumini

  2020 mobiljet më të shitura me patio alumini

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

  • Min. urdhër: 18 Set/Sets

  2020 Grupi më i njohur i divanit në natyrë P-S0326 Përshkrimi: 1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut Pëlhurë poliesteri 2,15 cm Pako 3.carton Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar....

  Kontaktoni Tani

 • Familja e kopshtit kohën e lirë mobilje popullore rri kot dielli

  Familja e kopshtit kohën e lirë mobilje popullore rri kot dielli

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Familja e kopshtit kohën e lirë mobilje popullore rri kot dielli Ky sunlounge Pier ka një stil bashkëkohor duke e bërë atë të përshtatshme për lounging pishinë dhe jetesën në natyrë. E shkëlqyeshme për banjën e diellit dhe për t'u çlodhur pranë pishinës ose nën hije, kjo pjesë ka një jastëk të shkallës së lartë që...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për kohën e lirë popullore Patio në shënjestër

  Mobilje për kohën e lirë popullore Patio në shënjestër

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje për kohën e lirë popullore Patio në shënjestër Ky sunlounge Pier ka një stil bashkëkohor duke e bërë atë të përshtatshme për lounging pishinë dhe jetesën në natyrë. E shkëlqyeshme për banjën e diellit dhe për t'u çlodhur nga pishina ose në hije, kjo pjesë ka një jastëk të shkallës së lartë që shton rehati,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet e kopshtit synojnë vendosjen e divanit për alumini

  Mobiljet e kopshtit synojnë vendosjen e divanit për alumini

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet e kopshtit synojnë vendosjen e divanit për alumini Merrni komod me dikë në Sofmën tonë të Selisë 2 Balmoral, ose merrni pak hapësirë ​​dhe bëni vetveten. Divanet me dy ulëse janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar ulëse të rehatshme në një hapësirë ​​më të vogël, ose për të komplimentuar një divan më të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje popullore për oborr spanjol për shitje

  Mobilje popullore për oborr spanjol për shitje

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje popullore për oborr spanjol për shitje Breeze 2 Seat Lounge është një vend elegant, por edhe jashtëzakonisht i rehatshëm, i cili është i ndërtuar me cilësinë më të mirë, me një bazë të fortë dhe parime moderne të projektimit. Jastëku është i hollë, duke i dhënë sallë pritjeje një pamje të sofistikuar dhe...

  Kontaktoni Tani

 • 2019 mobiljet më të shitura në natyrë në shitje Miami

  2019 mobiljet më të shitura në natyrë në shitje Miami

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

  • Min. urdhër: 21 Set/Sets

  2019 mobiljet më të shitura në natyrë në shitje Miami Paketimi & Dorëzimi Detajet e paketimit Paketimi i eksportit mjedisor. Eachdo pjesë do të mbrohet mirë përpara se të ngarkohet. 1.Fisrt, secila tavolinë divan dhe kafeje do të jetë e mbushur me shtresa fleksibël flluskë. 2.Second, përdorni letër kraft ose kuti...

  Kontaktoni Tani

 • karrige popullore bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje në natyrë tavolinë

  karrige popullore bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje në natyrë tavolinë

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  karrige popullore bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje në natyrë tavolinë Një model klasik që ngjall në jug të Francës interpretohet në thurje të punuar me dorë, të shumëllojshëm dhe të gjitha motet. Krijuar nga punëtori ynë me përvojë, silueta e proporcuar me bujari përmban një profil të ulët dhe krahë të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi kopsht me mobilje popullore alumini

  Mobilje xunkthi kopsht me mobilje popullore alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Karrige popullore Wicker Beach Lounge

  Karrige popullore Wicker Beach Lounge

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio

  Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio Qëndroni të ngrohtë nga zjarri dhe keni shtrojë të rehatshme në natyrë të gjitha brenda një blerjeje të plotë. Featuring shtrojë për 5 dhe një tryezë me stil zjarri me gaz si pjesë e juaj qendrore, ju do të pëlqen të presë jashtë gjatë gjithë verës. Kënaqeni me kohën e...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige popullore SGS PE Rattan Wicker Leisure Karrige

  Karrige popullore SGS PE Rattan Wicker Leisure Karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet e kopshtit vendosin ngrënie thurrëse 7 copë

  Mobiljet e kopshtit vendosin ngrënie thurrëse 7 copë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje kopshtësh Vendosni ngrënie thurrëse 7 copë Dining natën në stilin luksoz me këtë Set Dick ngrënie Patio 7 Pije. E bërë bukur, ky grup përmban një kornizë alumini të veshur me pluhur të papërshkueshëm nga zeroja dhe rezistent ndaj pluhurit, i mbuluar me thurje të rrepës të mbrojtur nga rrezatimi UV. Jastëkët e...

  Kontaktoni Tani

 • Set për ngrënie të Mobiljeve të Kopshteve Rattan 4 copë

  Set për ngrënie të Mobiljeve të Kopshteve Rattan 4 copë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Set për ngrënie të Mobiljeve të Kopshteve Rattan 4 copë grupi ynë prej 5 copash i shtrënguar nga tavolina prej palme kacavjerrëse, e shtruar në tryezë, përfshin 1 tavolinë bar 2 Mbështetëse këmbësh dhe 2 karrige alumini, e cila do të dekorojë kopshtin tuaj dhe do të kompletojë oborrin tuaj të shtëpisë. Ky grup është i...

  Kontaktoni Tani

 • Set i Kopshteve Patio Seksionale Rattan Weave

  Set i Kopshteve Patio Seksionale Rattan Weave

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • HOT Mobilje popullore për ngrënie të grupit të palmës

  HOT Mobilje popullore për ngrënie të grupit të palmës

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Komplet i ngrënies së shtëpive dhe kopshteve të papërshkueshëm nga uji

  Komplet i ngrënies së shtëpive dhe kopshteve të papërshkueshëm nga uji

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tabela dhe karrige për ngrënie

  Kontaktoni Tani

 • Karriget popullore të kopshtit Karrige në Karrige

  Karriget popullore të kopshtit Karrige në Karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje kopsht popullore karrige bastun prej palme kacavjerrëse për

  Kontaktoni Tani

 • Rattan Të gjitha Mobiljet e Motit 7 copë Dining Set

  Rattan Të gjitha Mobiljet e Motit 7 copë Dining Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Rattan Të gjitha Mobiljet e Motit 7 copë Dining Set Krijon një pamje që nuk është vetëm modë, por funksionuese. Madhësia e madhe mund të strehojë partitë më të mëdha. Pavarësisht nëse jeni duke argëtuar mysafirë ose thjesht duke shijuar ambientet e jashtme, Set Mining 7pc i Maltës do të kënaqë për vitet në vazhdim....

  Kontaktoni Tani

 • Karrige popullore në kohën e lirë të lumenjve Rattan

  Karrige popullore në kohën e lirë të lumenjve Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Popullore R attan L kohën e lirë B çdo flokë C / llambë L / S pa tel Relaksimi në pishina nuk ka qenë kurrë më elegant sesa është me Kryetarin e Patio Lounge.

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet Paito vendosen Mobilje te Brendshme Me Jastëk

  Mobiljet Paito vendosen Mobilje te Brendshme Me Jastëk

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet Paito vendosen Mobilje te Brendshme Me

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje popullore me bastun prej palme kacavjerrëse poli të paluajtshme

  Mobilje popullore me bastun prej palme kacavjerrëse poli të paluajtshme

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje popullore me bastun prej palme kacavjerrëse poli Do të tërheqë vëmendjen e favorshme nga miqtë tuaj, të cilët do të pyesin veten se ku keni marrë një grup të tillë të bukur të xunkthit të diellit. Seti përfshin një divan, karrige krahu, vend dashurie, osman, tavolinë kafeje dhe tavolinë fundi. Achdo pjesë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobiljet e kopshtit Vendosin Mobiljet për Patio Kornizat e salduara plotësisht, kornizat e veshura me pluhur ofrojnë forcë dhe jetëgjatësi dhe të gjitha thurjet me rrëshirë PE që mbështesin kornizat e Sunset West janë të zgjedhura me dorë për të siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të ngjyrave. Të gjitha mobiljet...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige bar tërheqëse dhe popullore

  Karrige bar tërheqëse dhe popullore

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 5000 sets per month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Karrige bar tërheqëse dhe popullore Duke u tërhequr vizualisht me një formë dhe kthesa unike, korona është një karrige tërheqëse bar për çdo ulëse në natyrë që mund të përshtatet edhe në një hapësirë ​​të vogël, tarracë apo hyrje. Kornizat janë ndërtuar nga alumini i veshur me epoksi dhe endja nga polipropileni i...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta