Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Kutia E Ruajtjes Walmart - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 4 Produkte për Kutia E Ruajtjes Walmart)

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

  • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

  Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne kemi një gamë të ngjyrave dhe modeleve me ose pa kapak - madje ato të...

  Kontaktoni Tani

 • Përdorim special për kutinë e ruajtjes së mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse

  Përdorim special për kutinë e ruajtjes së mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Përdorim special për kutinë e ruajtjes së mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse Kjo raft ruajtjeje nga America Basket Company është ideal për t’u përdorur si një shportë dhurate, shportë ruajtjeje ose si dekor shtëpie. Eachdo raft përmban katër sirtarë shportash. Raft i ruajtjes së qëndrueshme përmban një kornizë...

  Kontaktoni Tani

 • Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio

  Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio A shqetësoheni akoma jastekët e divanit tuaj të kopshtit do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk që mund të rezervojë jastëkun dhe ta mbrojë nga lagështia. Dhe nuk është vetëm një kuti stroage, por është edhe një stol. Isshtë Golden Eagle Moderne Patio...

  Kontaktoni Tani

 • Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit

  Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit A shqetësoheni akoma jastekët e divanit tuaj të kopshtit do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk mund të rezervojë jastëk dhe ta mbrojë atë nga lagështi. Isshtë kutia e magazinimit modern të kopshtit Golden Eagle. Golden Eagle është e specializuar në prodhimin...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta