Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Kutia E Racës Stroage - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 1 Produkte për Kutia E Racës Stroage)

 • Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio

  Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio A shqetësoheni akoma jastekët e divanit tuaj të kopshtit do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk që mund të rezervojë jastëkun dhe ta mbrojë nga lagështia. Dhe nuk është vetëm një kuti stroage, por është edhe një stol. Isshtë Golden Eagle Moderne Patio...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta