Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Kryetari I Rrumbullakët I Litarit - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Kryetari I Rrumbullakët I Litarit)

 • 3 copë karrige të rrumbullakëta me litar të ri

  3 copë karrige të rrumbullakëta me litar të ri

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  3 copë karrige të rrumbullakëta me litar të ri Sofja jonë me litar sjell dridhjet e shtruara të një tërheqje bregdetare në çdo ambient të jashtëm. Litari i rrëshirës të gjithë motit është punuar me dorë në një model të lakuar të hapur rreth kornizave të qëndrueshme të aluminit me pluhur. Jastëkët bazë të shkumës të...

  Kontaktoni Tani

 • bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell

  bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell Salloni i dhomave të Hazle Lounge Beachcrest i vendosur me Jastëk është mënyra më e përsosur për të zbukuruar dekor tuaj në natyrë. Shtë në dispozicion në shumë përfundime dhe shton një tërheqje të këndshme në modelin e...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige e rrumbullakët me lagështi PE të rrumbullakët rezistent ndaj UV-së

  Karrige e rrumbullakët me lagështi PE të rrumbullakët rezistent ndaj UV-së

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Set i darkës së tryezave të rrumbullakëta të endura të aluminit të nxehtë të aluminit

  Set i darkës së tryezave të rrumbullakëta të endura të aluminit të nxehtë të aluminit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Set i darkës së tryezave të rrumbullakëta të endura të aluminit të nxehtë të aluminit Seti i ngrënies në Oxford i zi dhe vanilje është projektuar në shtëpi me standardet më të larta, në mënyrë që të përfitoni nga një përvojë luksoze dhe elegante e ngrënies brenda ose jashtë. Veshja e 8 e rehatshme, kjo tryezë dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje të rrumbullakëta me kopsht me një çmim konkurrues

  Mobilje të rrumbullakëta me kopsht me një çmim konkurrues

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje të rrumbullakëta me kopsht me një çmim konkurrues Mobiljet tona në natyrë të bastun prej palme kacavjerrëse janë plotësisht të papërshkueshme nga uji dhe do të thotë që janë të përshtatshme për t'u lënë jashtë gjatë gjithë vitit. Ky produkt është 4-Line Zi me jastekë Vanilje. FALAS mbulesë luksoze në...

  Kontaktoni Tani

 • Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli

  Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mobilje kopshti divan të rrumbullakët rrumbullakët Vendosni seksione në natyrë

  Mobilje kopshti divan të rrumbullakët rrumbullakët Vendosni seksione në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje kopshti divan të rrumbullakët rrumbullakët Vendosni seksione në natyrë Pavarësisht nga mobilimi i kopshtit tuaj, kopshtit apo konservatorit, divani qoshe i vendosur në përzierje tërheqëse çokollate dhe krem ​​kafeje është një zgjedhje ideale kur stili dhe dizajni janë parësor. Duke u kompletuar me një tavolinë...

  Kontaktoni Tani

 • Raundi i rrumbullakët i Pishinës me cilësi të lartë Round Sun Lounger

  Raundi i rrumbullakët i Pishinës me cilësi të lartë Round Sun Lounger

  • markë: GE

  • paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

  • Min. urdhër: 26 Set/Sets

  Raundi i rrumbullakët i Pishinës me cilësi të lartë Round Sun Lounger Ky grup divan dielli vjen në skemën e bardhë të ngjyrave vanilje. Additionshtë shtesë moderne dhe bashkëkohore për çdo lloj kopshti, oborr spanjol apo konservatori. Ky grup është i sigurt për të bërë përshtypje të ftuarit në ahengje verore. Fabrika...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje provimi me cilësi të lartë të formës së rrumbullakët SGS Rattan

  Mobilje provimi me cilësi të lartë të formës së rrumbullakët SGS Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje provimi me cilësi të lartë të formës së rrumbullakët SGS Rattan Ky shtrat i rrumbullakët SGS Rattan Dëshmi me cilësi të lartë të Rrethit kopsht është një nga shtretërit më luksoz dhe relaksues të ditës në treg. Shtë e thjeshtë ta imagjinoni veten duke u relaksuar nën diellin e nxehtë të verës në këtë pjesë të...

  Kontaktoni Tani

 • 2016 Kryetari i ri i plazhit Wicker Beach Outdoor

  2016 Kryetari i ri i plazhit Wicker Beach Outdoor

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  2016 Kryetari i ri i plazhit Wicker Beach Outdoor Këto sallë pritjeje të rehatshme thurje janë shtesë e përsosur për çdo organizim të oborr spanjolit. E krijuar me kornizë alumini me cilësi të lartë dhe jastëkëve rezistentë ndaj ujit, ky grup sallonash është një mënyrë e mrekullueshme për të qëndruar të qetë këtë verë...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige lëkundëse e rrumbullakët me stil të ri

  Karrige lëkundëse e rrumbullakët me stil të ri

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Karrige lëkundëse e rrumbullakët me stil të ri Për dallim nga xunkthi i vërtetë i cili thahet dhe plasaritjet, xunkthi i rrëshirës është fleksibël dhe zbehet rezistent, që do të thotë se qëndron si sezoni i ri pas sezonit. Për më tepër, xunkthi i të gjitha motrave nuk thith ujë dhe gjithashtu lejon rrjedhjen e ajrit,...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e rrumbullakët dhe grupe karrige

  Tavolina e rrumbullakët dhe grupe karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Set për darkë në natyrë xhami të rrumbullakët në natyrë

  Set për darkë në natyrë xhami të rrumbullakët në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Tabela e rrumbullakët e ngrënies me majën e mermerit të Rritur

  Tabela e rrumbullakët e ngrënies me majën e mermerit të Rritur

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë të vendosur për tryezën e rrumbullakët

  Mobilje në natyrë të vendosur për tryezën e rrumbullakët

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Vendosja e tryezave të rrumbullakëta Mobilje në natyrë Rattan me majë qelqi Krijoni një përvojë të këndshme ngrënieje me këtë grup tavoline që do të përmirësojë hapësirën tuaj të bistro, kafe, restorant, hotel apo shtepi shtepie. Tabela e çelikut të pandryshkshëm në stilin e projektuesit përmban një sipërfaqe të...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e rrumbullakët rezistente në natyrë dhe grupi i karrigeve

  Tabela e rrumbullakët rezistente në natyrë dhe grupi i karrigeve

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Set i ngrënies së tavolinave të rrumbullakëta dhe karriget në natyrë rezistente ndaj motit (FP0093) Argëtimi në natyrë është elegant dhe i lehtë me tryezën tonë për piedestal të Dining. Pedshtë piedestali elegant i rrumbullakët krijon një pikë fokale dramatike për tubimet verore. Tabela ka një majë xhami të zbukuruar...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë e rrumbullakët në natyrë dhe karrige në natyrë grup ngrënieje me xunkth Tabela anësore e fuçive e ftohtë e ftohtë osman dhe e shkrepur nga pllaka anësore e pluhurit të veshur me pluhur dhe korniza alumini të qëndrueshme ndaj rezistencës ndaj korrozionit Lagështi, njollë, rezistente ndaj rrezatimit UV, jastëkë...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolinë e rrumbullakëtë Mobilje për Banjë në natyrë

  Tavolinë e rrumbullakëtë Mobilje për Banjë në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje moderne për gërshetim në natyrë - Set kopsht Patt bastun prej palme

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Sun Lounge Beach Kryetari Mobilje natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  Mobilje Sun Lounge Beach Kryetari Mobilje natyrë bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Sun Lounge Beach Kryetari Mobilje natyrë bastun prej palme

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje moderne të rrumbullakëta me rrëshirë të rrumbullakët moderne

  Mobilje moderne të rrumbullakëta me rrëshirë të rrumbullakët moderne

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje moderne për kohën e lirë të rrumbullakët me rrëshirë të rrumbullakët me

  Kontaktoni Tani

 • Sofa Rattan gjysma e rrumbullakët në natyrë

  Sofa Rattan gjysma e rrumbullakët në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Wicker PE Rattan divan të rrumbullakët gjysmë raundi divan në natyrë Mos shiko më tej, këtë xunkth në natyrë

  Kontaktoni Tani

 • Sofa opsionale e rrumbullakët me ngjyra Ratttan me tryezë kafeje

  Sofa opsionale e rrumbullakët me ngjyra Ratttan me tryezë kafeje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sofa opsionale e rrumbullakët me ngjyra Ratttan me tryezë kafeje Kjo divan moderne por funksionale i vendosur ishte dizajnuar me ju në mendje. Moderne dhe funksionale, ju do të shijoni mundësi të bollshme për tapiceri për mysafirët dhe familjen me një divan me dy vend, 2 karrige dhe një tavolinë kafeje Soba e jashtme...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje të rrumbullakëta në natyrë Rattan Sofa

  Mobilje të rrumbullakëta në natyrë Rattan Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Round O utdoor F urnitu re R Attan S ofa Mblidhni fazat e ndjeshmërisë me seritë seksionale në natyrë. E krijuar me një endje sintetike prej palme kacavjerrëse dhe një kornizë alumini të veshur me pluhur, kompleti i divanit është një koleksion i gjithanshëm në natyrë që zhvendoset dhe ndërthuret sipas nevojave...

  Kontaktoni Tani

 • mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht

  mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht Ky sallë pritjeje e mrekullueshme në natyrë. Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me materiale cilësore premium duke siguruar që seti juaj do të zgjasë shumë vite! Fabrika jonë...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta