Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Karriget E Sallë Pritjeje Funiture Rehau - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Karriget E Sallë Pritjeje Funiture Rehau)

 • Mobilje në natyrë Rattan Weaving Wefe Karrige

  Mobilje në natyrë Rattan Weaving Wefe Karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Mobilje në natyrë Rattan Weaving Wefe

  Kontaktoni Tani

 • Kompleti i divaneve për karriget me litar 2019

  Kompleti i divaneve për karriget me litar 2019

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Duke ofruar një vështrim ultra të freskët për zonën tuaj të afreskut, kjo karrige e hapur e ndërgjegjshme për hapësirë ​​bën një deklaratë të stilit të madh. Litari i vendosur krijon një vend të fortë, mbështetës, ndërsa korniza e aluminit pa ndryshk është e sigurt se do të mbajë lart bukur. Përfunduar me një shtresë...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina dhe karriget e ngrënies më të shitura më të mira 2019 të vendosura

  Tavolina dhe karriget e ngrënies më të shitura më të mira 2019 të vendosura

  • markë: Shqiponjë gloden

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets


  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e ngrënies katrore prej 7 pjesësh alumini

  Tabela dhe karriget e ngrënies katrore prej 7 pjesësh alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela dhe karriget e ngrënies katrore prej 7 pjesësh alumini Ky grup i mrekullueshëm i ngrënies në natyrë vjen në 2 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Pse mobiljet tona janë më të mirat: Ndërtim i...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në kreshtë të kopshtit në sallë pritjeje të Shitjes Hot

  Mobilje në kreshtë të kopshtit në sallë pritjeje të Shitjes Hot

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Tabelat dhe Karriget e Lehta në natyrë

  Tabelat dhe Karriget e Lehta në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabelat dhe Karriget e Lehta në natyrë Kjo është tabela dhe karriget tona të kohës së lirë, e cila ka një pamje dhe ndjenjë bashkëkohore dhe ofron rehati dhe relaksim jashtëzakonisht mahnitës në natyrë. Do të jetë një shtesë e madhe për çdo hapësirë ​​të jashtme të jetesës. E bërë me kornizë alumini, me një leckë të...

  Kontaktoni Tani

 • Tabelë në natyrë dhe shtëpie dhe sallë për ngrënie për karrige

  Tabelë në natyrë dhe shtëpie dhe sallë për ngrënie për karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë dhe karrige e zakonshme koncize në natyrë dhe shtëpie të përbashkët Dizajni i një tryeze dhe gjashtë karrigesh mund të strehojë lehtësisht një familje, dhe madje edhe mysafirët nuk kanë nevojë të shqetësohen. Dizajni i karriges së rrobave e bëri atë edhe më moderne, dhe tabela e aluminit lejoi që pajisja të...

  Kontaktoni Tani

 • Dizajni modern i divanit të vendosur me sallë pritjeje

  Dizajni modern i divanit të vendosur me sallë pritjeje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Dizajni modern i sofave me dizajn Lounge Mobilje e jashtme Mobilje Golden Eagle Co, e kufizuar ka qenë duke pastruar botën për

  Kontaktoni Tani

 • Tabelat dhe karriget për shitje të kopshtit

  Tabelat dhe karriget për shitje të kopshtit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Karriget e plazhit SGS PE Rattan në natyrë

  Karriget e plazhit SGS PE Rattan në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Karriget e plazhit SGS PE Rattan në natyrë Seti i sallë pritjeje bën një shtesë të përsosur për çdo ambient në natyrë. Mbështetësi i rregullueshëm i saj dhe jastëku i papërshkueshëm nga uji dhe jastëku janë elementë të shtuar të rehatisë që do t'ju bëjnë të dëshironi sa më gjatë. Me një kornizë të fortë dhe një...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e ngrënies së kopshtit Rattan

  Tabela dhe karriget e ngrënies së kopshtit Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Dizajn i ri në kopsht bastun prej palme kacavjerrëse ose tryezë ngrënieje me xunkth dhe karrige me

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe Karriget e Kohës së Re të Lirë Rattan

  Tabela dhe Karriget e Kohës së Re të Lirë Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë dhe karrige të kohës së lirë të bastunit të stilit të

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Tabelat dhe Karriget e Mobiljeve në natyrë PE Rattan

  Tabelat dhe Karriget e Mobiljeve në natyrë PE Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tabela kafeje për mobilje në natyrë PE Rattan dhe karrige krahu Tabelat e kafes për mobilje PE Rattan dhe karrige krahu janë perfekte për çdo zonë në natyrë. Ky grup ofron një vështrim të lehtë, detar për të komplimentuar edhe më të voglin e zonave tuaja në natyrë. Shijoni ngjyrat elegante të xunkthit Verë Fog dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e ngrënies prej druri plastike

  Tabela dhe karriget e ngrënies prej druri plastike

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tabela plastike 4 persona për tryezë dhe karrige për karrige Ky grup unik i dineteve siguron një pamje tradicionale që përfshin tavolinën e kuzhinës dhe karriget e dineteve që janë të drejta në shtëpinë tuaj qoftë në një kuzhinë të re operative apo zonë të specializuar ngrënieje. Seti ka të ngjarë të përputhet...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan

  Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Tabelat dhe karriget e jashtme të Rattan Design KD

  Tabelat dhe karriget e jashtme të Rattan Design KD

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  KD dizajnoni tavolina dhe karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse për dyqane Tavolinat dhe tavolina janë të mbuluara me një thurje të pasur, të sheshtë dhe të sheshtë Kafe Bean që komplimenton pothuajse çdo dekor të kopshtit. Lythi është bërë nga polietileni me densitet të lartë, i cili është...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e xunkthit të Përdorimit të Përgjithshëm

  Tabela dhe karriget e xunkthit të Përdorimit të Përgjithshëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Përdorimi i përgjithshëm vendos tavolinë dhe karrige thurrje Ky grup ngrënieje me thurje është shtimi ideal në hapësirën tuaj për oborr spanjol. Karakteristika shtrojë për katër me thurje me cilësi të lartë në të gjithë setin. E përkryer për darkën me 3 nga familjarët dhe miqtë tuaj më të afërt plus veten ose për të...

  Kontaktoni Tani

 • Karriget popullore të kopshtit Karrige në Karrige

  Karriget popullore të kopshtit Karrige në Karrige

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje kopsht popullore karrige bastun prej palme kacavjerrëse për

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e ngrënies së lirë të Rattan në natyrë

  Tabela dhe karriget e ngrënies së lirë të Rattan në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tabela dhe karriget e ngrënies së lirë të egër të Eagle Golden Eagle Set Louis Dining Set 7-copë Outdoor Wicker Dining është një tryezë me stil ngrënie, e bërë prej xunkthi PE të qëndrueshëm të gjithë-motit. Ai ulet me lehtësi në gjashtë, por prapë ofron një ambient intim të përshtatshëm për një vakt romantik. Thurrja...

  Kontaktoni Tani

 • Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  Tavolina e rrumbullakët dhe një tryezë ngrënieje për karriget

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tavolinë e rrumbullakët në natyrë dhe karrige në natyrë grup ngrënieje me xunkth Tabela anësore e fuçive e ftohtë e ftohtë osman dhe e shkrepur nga pllaka anësore e pluhurit të veshur me pluhur dhe korniza alumini të qëndrueshme ndaj rezistencës ndaj korrozionit Lagështi, njollë, rezistente ndaj rrezatimit UV, jastëkë...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

  Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Tavolinë dhe karrige në natyrë PE dhe alumini alumini, mobilje për dhomën e ngrënies Qoftë në një ditë të ftohtë vjeshte, qoftë një mëngjes të ngrohtë të verës, ushqimi thjesht shijon më mirë kur hahet jashtë, veçanërisht kur në Brooklyn 5-copë ngrënie Set Outdoor Wicker Dining.This kjo tryezë me stil ngrënie, e bërë...

  Kontaktoni Tani

 • Divan pishinë me sallë pritjeje nga rrezet e diellit

  Divan pishinë me sallë pritjeje nga rrezet e diellit

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divan pishinë me llambë dielli mbrojtëse nga rrezet ultraviolet (L0025) Ky shtrat i rattan rri kot është i përshtatshëm për dy persona, janë

  Kontaktoni Tani

 • Vendosni karriget e vetme dhe dashuri

  Vendosni karriget e vetme dhe dashuri

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Vendosni karrige të vetme dhe dashuri Ky mobilje thurje në natyrë është bërë me thurje të bëra me dorë të gjithë motit, densitet të lartë, PE (polietileni) thurje dhe ka rezistencë të fortë rezistente ndaj ndryshkut, kornizë alumini të veshur me pluhur dhe tapiceri akrilik të...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta