Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Garden Umbrella - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 17 Produkte për Garden Umbrella)

 • Set PE Rattan Garden Sun Lounger

  Set PE Rattan Garden Sun Lounger

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Rattan PE & Alumini Folding Lounger Lounger kopsht Projektuar në shtëpi në cilësinë më të lartë, ky grup me tre pjesë ofron rehati të plotë dhe sofistikim të plotë. Shfrytëzoni sa më shumë nga çdo kopsht apo oborr spanjol me këtë sallë pritjeje mahnitëse të diellit nga sfera e cila vjen në tartufa elegant dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio

  Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio Qëndroni të ngrohtë nga zjarri dhe keni shtrojë të rehatshme në natyrë të gjitha brenda një blerjeje të plotë. Featuring shtrojë për 5 dhe një tryezë me stil zjarri me gaz si pjesë e juaj qendrore, ju do të pëlqen të presë jashtë gjatë gjithë verës. Kënaqeni me kohën e...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Stylish Outdoor Garden Patio PE Rattan Mobilje

  Mobilje Stylish Outdoor Garden Patio PE Rattan Mobilje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Mobilje Stylish Outdoor Garden Patio PE Rattan Mobilje E punuar me një kornizë alumini të qëndrueshme me pluhur të mbështjellë me thurje rrëshirë

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Alfresco Royal Garden Patio

  Mobilje Alfresco Royal Garden Patio

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Set Lounge Sofa Lounge Garden Garden Line Line Rattan

  Set Lounge Sofa Lounge Garden Garden Line Line Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Bag/Bags

  Set klasik i kopshtit të stilit klasik të shtrimit të

  Kontaktoni Tani

 • Set Lounge Classic Garden Line Rattan Lounge

  Set Lounge Classic Garden Line Rattan Lounge

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Set Classic Lounge Garden Style Style Garden

  Kontaktoni Tani

 • Shesë e nxehtë për shitje PE Rattan Garden Dining

  Shesë e nxehtë për shitje PE Rattan Garden Dining

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

  Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Mobilje tavolinë xunkth kopsht PE bastun prej palme kacavjerrëse Për ruajtje dhe pastrim të lehtë të këtyre qëllimeve, këto karrige mblidhen deri në karrige të larta. Ky grup është dizajnuar për përdorimin e të gjitha motit duke e bërë atë një mundësi të shkëlqyeshme për ambientet e brendshme dhe të jashtme. Për...

  Kontaktoni Tani

 • Rattan Outdoor Garden Rattan Lounger Beach Lounger

  Rattan Outdoor Garden Rattan Lounger Beach Lounger

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Rattan në natyrë kopsht rri kot rri kot plazh Salloni Lounge është i ndërtuar nga thurjet më të shkëlqyera të rrëshirës rezistente ndaj motit, mbi një kornizë alumini të veshur me pluhur të qëndrueshëm ndaj ndryshkut. Rrëshira e mbrojtur nga UV është e qëndrueshme dhe do të qëndrojë në elementët më të ashpër në...

  Kontaktoni Tani

 • Projekt Hoteli Lounge Garden Outdoor Garden Sofa Set

  Projekt Hoteli Lounge Garden Outdoor Garden Sofa Set

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Projekt Hoteli Lounge Garden Outdoor Garden Sofa Set Krijuar nga PE e qëndrueshme bastun prej palme kacavjerrëse , është i qëndrueshëm ndaj ujit dhe ndaj motit, rezistent ndaj dritës UV, rezistent ndaj njollave, i lehtë për t’u pastruar, dhe mbi të gjitha, miqësor ndaj mjedisit. Ky shtrat dielli është një shoqërues...

  Kontaktoni Tani

 • Sets Sofa Rattan Garden Outdoor

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Sets Sofa Rattan Garden Outdoor Ky grup i mahnitshëm seksional në natyrë vjen në 5 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me materiale...

  Kontaktoni Tani

 • Frame alumini Sofa White Garden Rattan

  Frame alumini Sofa White Garden Rattan

  • markë: GE

  • paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

  • Min. urdhër: 51 Set/Sets

  Kornizë alumini divan të bardhë kopsht me kornizë Kornizë alumini divan të bardhë kopsht me kornizë. Harmonizoni elementet e anasjellta me këtë grup dore të thurrur rrënjësisht. Shtatë jastëkë hedhin prej pelushi zbukurojnë të gjitha jastekët e trasha të Taiji-së, duke lejuar përzierjen e shkëlqyeshme të elementëve...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje elegante Patio Garden PE Wicker Bar

  Mobilje elegante Patio Garden PE Wicker Bar

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje elegante e kopshteve me xunkth Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Ju pëlqen të pini në kopshtin tim të bukur të jetë me Mobilje Eagle Elegant Patio Garden Wicker Bar Mobilje Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë,...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Rattan Garden Garden Alumini

  Mobilje Rattan Garden Garden Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje Rattan Garden Garden Alumini Ju pëlqen të pini gjatë verës së nxehtë? Po, e bëj! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim të bukur të jem me Mobilje Rattan Mobilje Rattan Garden Eagle Royal Alumini! Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë, komplet të...

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden

  Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set Sofa Mobilje për kopshtet e jashtme Royal Garden Golden EAGLE ka ofruar xunkth premium, të përballueshëm, mobilje oborr spanjol prej palme

  Kontaktoni Tani

 • Thesaret e Guangdong Garden Garden Patio Company Mobilje

  Thesaret e Guangdong Garden Garden Patio Company Mobilje

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Thesaret e Guangdong Garden Garden Patio Company Mobilje Vendet tona moderne të tryezës së ngrënies deri në gjashtë të rritur me tapiceri jastëk të papërshkueshëm nga uji dhe ngjyrat elegante për tu përshtatur me shijen tuaj. Vendoset i kompletuar me dy karrige krahu druri dhe gjashtë karrige pa armatime...

  Kontaktoni Tani

 • Baza e mermerit Umbrella e Diellit

  Baza e mermerit Umbrella e Diellit

  • markë: GE

  • paketim: Paketim fleksibël dhe paketim kartoni së bashku.

  • Aftësia e Furnizimit: 3000 Sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Ombrellë dielli bazë mermeri Dielli me bazë mermeri Umbrella është projektuar me motin më të lartë të cilësisë, dhe ujin, pëlhurën e provës, shufrën e veshur me pluhur alumini, dhe bazën e rrëshirës që ofron mbrojtje dhe qëndrueshmëri superiore të diellit për vitet në vazhdim. Koha e verës është koha për të qëndruar...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta