Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Ekrani I Jashtëm I Bastunit - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 22 Produkte për Ekrani I Jashtëm I Bastunit)

 • Shitje e nxehtë në natyrë ekrani bastun prej palme kacavjerrëse

  Shitje e nxehtë në natyrë ekrani bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Shitje e nxehtë në natyrë ekrani bastun prej palme kacavjerrëse Ky sistem i ekranit të kthyeshëm mund të përshtatet në konfigurimin e nevojave tuaja. Të tjera për t'ju përshtatur nevojave tuaja. Ndërtimi i qëndrueshëm i rrëshirës qëndron i fortë kundër borës, erës dhe shiut. Lythat dekorative japin një tërheqje në...

  Kontaktoni Tani

 • Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit

  Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit Selina e palmës është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje për thjeshtësinë e...

  Kontaktoni Tani

 • Set i mobiljeve të jashtëm me cilësi të lartë alumini

  Set i mobiljeve të jashtëm me cilësi të lartë alumini

  • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kuti

  • Min. urdhër: 21 Set/Sets

  • Numri i modelit.: P-KD-CP1310

  • transport: Ocean,Land,Air

  Set i mobiljeve të jashtëm me cilësi të lartë alumini Karakteristikat e produkteve 1.Të gjitha motet, rezistente ndaj rrezatimit UV,

  Kontaktoni Tani

 • Set i ri me divan të jashtëm të lakuar me dizajn të ri Set me jastek

  Set i ri me divan të jashtëm të lakuar me dizajn të ri Set me jastek

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set i ri me divan të jashtëm të lakuar me dizajn të ri Set me jastek Për shkak të mekanizmit të integruar të lëvizjes së valvulave të lehta është gjithashtu shumë e lehtë për t'u ulur ose ngritur në mënyrë që të gjeni cilësimet ideale që ju dëshironi. Kjo liri e fundit e kontrollit ju lejon të gjeni parametrat...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

  Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa Ky komplet i divanit nuk do të shtojë fundin e stilit dhe klasit në kopshtin apo konservatorin tuaj. Natyra modulare e këtij grupi qoshe ju lejon të organizoni tapicën tuaj që t'i përshtatet kopshtit tuaj në mënyrë të përsosur. Këmbët bashkëkohore të aluminit....

  Kontaktoni Tani

 • Set i stoolit të jashtëm PE Rattan & Alumini

  Set i stoolit të jashtëm PE Rattan & Alumini

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter


  Kontaktoni Tani

 • Sallon dielli i brendshëm dhe i jashtëm i diellit

  Sallon dielli i brendshëm dhe i jashtëm i diellit

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 60*40HQ /each month

  • Min. urdhër: 50 Set/Sets

  Dizajn special Wicker i lirë në natyrë Wicker Sunbed Korniza e lehtë e aluminit reziston ndaj dëmtimit të lagështisë, kërkon kujdes minimal, dhe është ideal për përdorim në natyrë pasi nuk do të ndryshkojë. Nuk ka fund të ngurta thurrje.Krijuar dhe dërguar plotësisht të grumbulluar me levë të integruar të...

  Kontaktoni Tani

 • Tabela e re e rehatshme e barit të rehatshëm të bastunit

  Tabela e re e rehatshme e barit të rehatshëm të bastunit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Numri i ri i rehatshëm i barit të tavanit të stilit të bar të stërvitjes Produktet më të mira të zgjedhjes janë krenare për të paraqitur këtë markë të re Wicker Bar Set me Stools. Oborri juaj i shtëpisë do të bëhet vendi i preferuar i varjes me këtë grup të ri bar. Madeshtë bërë nga një material i bukur thurje që do...

  Kontaktoni Tani

 • Set për tavolina dhe karrige për mobilje te jashtëm

  Set për tavolina dhe karrige për mobilje te jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Tabela dhe karriget e mobiljeve në natyrë të restoranteve të vendosura Silleni argëtimin jashtë me këtë grup ngrënieje prej 7 copash. Kompleti përmban korniza të qëndrueshme alumini të mbështjella me njollë dhe xunkth PE të zbehet. Seti tërheqës përmban një tavolinë dhe gjashtë karrige me kurriz të butë. Vendosja e...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për kopshtin e jashtëm Mobilje restoranti Komplet për darkë

  Mobilje për kopshtin e jashtëm Mobilje restoranti Komplet për darkë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Qese me dy flluska

  • Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

  • Min. urdhër: 58 Cubic Meter

  Mobilje me kopsht në natyrë Restorant ngrënie vendos 2 karrige Eachdo copë është punuar me thurje të lartë rrëshirë polietileni me densitet të lartë që është e punuar me dorë mbi korniza alumini të qëndrueshme, jo korrozive për të krijuar mobilje që do t'i rezistojnë elementeve sezonin pas sezonit. Fabrika jonë...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige lëkundëse për mobilje të jashtëm / xunkth

  Karrige lëkundëse për mobilje të jashtëm / xunkth

  • markë: GE

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Karrige lëkundëse për mobilje të jashtëm / xunkth Shpëtuar në një ishull ekzotik të qetësisë me Hide Swing ամբիոն. I bërë me një endje luksoze sintetike luksoze dhe prej pelushi pëlhurash të gjitha motit, Hides e bëjnë të lehtë të zhytni veten në një libër të mirë. Fshehja vjen me një

  Kontaktoni Tani

 • Sofra Rattan vendosi Mobilje të jashtme të bastunit për Resort

  Sofra Rattan vendosi Mobilje të jashtme të bastunit për Resort

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  5 vende Rattan Sofa vendos mobilje natyrë bastun prej palme kacavjerrëse për vendpushim Edhe nëse pamja juaj e vetme e rërës është një printim i përshtatur në oborrin tuaj, ky grup i divanit në natyrë do t'ju bëjë që të kaloni shumë kohë në ambiente të jashtme. Seti i divanit në natyrë krijon një parajsë ekzotike...

  Kontaktoni Tani

 • PE Rattan me Frame Alumini për përdorim të jashtëm

  PE Rattan me Frame Alumini për përdorim të jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Bastun prej palme kacavjerrëse PE me kornizë alumini për përdorim të jashtëm, arredim për oborr spanjol Falë përfundimit tërheqës të thurjes dhe dizajnit modern të pastër, kjo dashuri e jashtme është e përsosur për një oborr spanjol modern. Azhurnoni shtëpinë tuaj me këtë set klasik divan të stiluar me chesterfield....

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Sofje direkte luksoze në natyrë të bastunit të jashtëm

  Mobilje Sofje direkte luksoze në natyrë të bastunit të jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje të këndshme divan luksoze të natyrshme në natyrë Ju mund të pushoni në shtratin tuaj në stil me këtë të rehatshme komplet thurje divan ! kjo shportarie kompleti i divanit do t’ju ​​lejojë juve dhe familjen tuaj të uleni, duke pushuar dhe shijuar kohën tuaj të madhe në natyrë. Eachdo copë është punuar me thurje...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  Mobilje divan kopshtit të jashtëm Leisre Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Mobilje shitje e nxehtë / mobilje xunkthi në natyrë, mobilje divan leisre Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj. E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit. Falë...

  Kontaktoni Tani

 • Kopsht me elementë të jashtëm të palmës diellore, kopsht i mbuluar me diell në diell

  Kopsht me elementë të jashtëm të palmës diellore, kopsht i mbuluar me diell në diell

  • markë: GE

  • paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

  • Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

  • Min. urdhër: 51 Set/Sets

  Kopsht me elementë të jashtëm të palmës diellore, kopsht i mbuluar me diell në diell Nuk mund të ketë më shumë qejf sesa të shtriheni në një shtrat thurje. Në të vërtetë, përvoja është krejtësisht e ndryshme dhe një merret menjëherë në mjedisin rurale. Ky alumini PE Wicker Daybed është një krijim që do t'ju japë...

  Kontaktoni Tani

 • Karrige e bukur e gërshetimit të bastunit

  Karrige e bukur e gërshetimit të bastunit

  • markë: GE

  • paketim: paketë qëndrimi

  • Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

  • Min. urdhër: 30 Bag/Bags

  Karrige e gërshetuar bukur dhe e nxehtë karrige e krizantemë e gërshetimit Kjo tryezë e ngrënies me stil, e bërë prej xunkthi të qëndrueshëm të gjithë-motit PE, me vend të qetë katër, por prapë ofron një ambient intim të përshtatshëm për një vakt romantik. Thurrja jonë e bukur, e një lloji, ofron një tërheqje estetike...

  Kontaktoni Tani

 • Sallon i kopshtit të jashtëm Wicker Patio Cube 3 Set kopsht

  Sallon i kopshtit të jashtëm Wicker Patio Cube 3 Set kopsht

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë e butë ose kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

  • Min. urdhër: 30 Set/Sets

  Shtëpi kopshtesh me xunktha në natyrë Patio Rattan Cube 3 Piece Ky është Patio Patio jonë për 3 copë, të cilat janë me pamje dhe shije bashkëkohore, ofron oferta komode dhe jashtëzakonisht mahnitëse të jashtme. Do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo hapësirë ​​të jashtme për të jetuar. Sofa dhe Karriget...

  Kontaktoni Tani

 • Divan i jashtëm prej pëlhure Teslin dhe Olefin i papërshkueshëm nga uji

  Divan i jashtëm prej pëlhure Teslin dhe Olefin i papërshkueshëm nga uji

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divan i jashtëm prej pëlhure Teslin dhe Olefin i papërshkueshëm nga uji Material i ri i arrivit !! ! mix-pëlhurë (olefin + textilene) s ofa, grup ngrënie dhe rri kot. Unë kam të dy avantazhin e olefin dhe tekstilen, të butë dhe të rehatshëm, qëndrueshmëri të shkëlqyeshme ngjyra, Rëndësia më e madhe është me kosto të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  Mobilje alumini me kopsht divan të jashtëm Rattan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje kopshtesh në natyrë Rattan Sofa Mobiljet për seksione në natyrë janë perfekte për ata që kërkojnë të kalojnë më shumë kohë jashtë me mysafirë, familje dhe miq. Mobiljet për seksione Patio janë mjaft të mëdha për të shoqëruar deri në tetë persona ose më shumë në varësi të dizajnit dhe koleksionit, dhe Golden...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje për xunktha të jashtëm polwood

  Mobilje për xunktha të jashtëm polwood

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje të vendosura kopsht polwood me natyrë të hapur Të gjitha mobiljet tona janë të shkëlqyera për aplikime rezidenciale dhe komerciale. Të gjitha grupet tona të mobiljeve në natyrë mund të përdoren në hapësira të jashtme ose të brendshme. Të gjitha pjesët e xunkthit janë punuar me dorë me kornizë alumini të veshur...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje Hoteli me xunkth Mobilje kopshtesh, divan i jashtëm

  Mobilje Hoteli me xunkth Mobilje kopshtesh, divan i jashtëm

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje Hoteli Mobilje kopshtesh divan në natyrë Dëshironi më të mirën në cilësi dhe stil kur bëhet fjalë për mobiljet në natyrë? Mos kërkoni më shumë se Mobilje në natyrë Eagle Golden Eagle. Pavarësisht nëse zona juaj në natyrë është e bollshme apo një ballkon apo hyrje e vogël, ne kemi një gamë të madhe të paketave...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta