Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhiKarrige dyshe në plazh

Karrige dyshe në plazh (Total 8 Products)

Kategoritë e produkteve të Karrige dyshe në plazh , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Karrige dyshe në plazh , furnizuesit Pe Rattan Sun Lounger / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Karrige e rregullueshme Beach Beach R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Dizajn i ri PE Rattan kopsht xunkthi Sunbed

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Dizajn i ri PE Rattan kopsht xunkthi Sunbed Ky komplet me dy krevate dielli është një ideal për ata që kërkojnë të shtojnë rehati për muajt e verës në kopshtin tuaj. Moderne, me stil dhe e dizajnuar bukur ne shtepi, ky komplet çokollate dhe krem...
Sun Lounger 4-pozicion i rregullueshëm mbështetet në divan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Sun Lounger përmban 4 pozicione të rregullueshme në pjesën e prapme të divanit, divan të dhomës së diellit, sallon për sallone të jashtme Mobilje për Sofje në natyrë Duke e kaluar Nadia Lounger tradicionale në nivelin tjetër, duke shfaqur 4...
Set PE Rattan Garden Sun Lounger

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Rattan PE & Alumini Folding Lounger Lounger kopsht Projektuar në shtëpi në cilësinë më të lartë, ky grup me tre pjesë ofron rehati të plotë dhe sofistikim të plotë. Shfrytëzoni sa më shumë nga çdo kopsht apo oborr spanjol me këtë sallë pritjeje...
Pishina në natyrë Lounger Sun Lounger Mobilje Patio Wicker

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Pishina në natyrë Lounger Sun Lounger Mobilje Patio Wicker Nëse e doni ta kaloni verën tuaj në diell, atëherë ky grup është bërë nga ekipi ynë
Rattan PE & Alumini Folding Lounger Lounger Lounger

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Rattan PE & Alumini Folding Lounger Lounger Lounger Përfitoni sa më shumë nga çdo kopsht apo oborr spanjol me këtë sallë pritjeje mahnitëse të diellit nga diapazoni i Miami i cili vjen në një tartuf elegant dhe shampanjë elegante. Projektuar në...
Hot Shitje Beach Sun Sun Lounger

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Shitje e nxehtë plazh banjo e dyfishtë dielli me jastëk i papërshkueshëm nga uji Dreri i diellit vjen në shumë konfigurime, por të gjitha paraqesin një kornizë minimaliste dhe jastekë të trashë, të bollshëm moderne kubike. Jastëkët e pasëm janë të...
Divan pishinë me sallë pritjeje nga rrezet e diellit

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Divan pishinë me llambë dielli mbrojtëse nga rrezet ultraviolet (L0025) Ky shtrat i rattan rri kot është i përshtatshëm për dy persona, janë
Sun Lounger Wicker Double dielli me tendë

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 3500 Sets per month

Sun Lounger Wicker Double dielli me tendë Ky Sun Lounger Wicker Double Sunbed me Canopy është një largim perfekt relaksimi dhe mund të jetë sa më afër oborrit të shtëpisë tuaj. Humbeni veten në këtë shtrat të tendosur, të bërë me një kornizë...

Kinë Karrige dyshe në plazh furnizuesit

Karrige dyshe plazhi

me gërshetim të shkëlqyeshëm rezistent ndaj rrezet UV dhe kornizës alu, poliestër i papërshkueshëm nga uji ose pëlhura olefin, karrige dyshe plazhi është zgjidhja më e mirë për hotelin tuaj ose pishinën. Me një çadër dhe një kafe ose çaj, mund të pushoni në rërë. ziej diellin me mikun dhe familjen tënde.

Thurje me rrëshirë të lartë premium rezistent ndaj rrezatimit UV

Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj pluhurit

Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

Tabela xhami të shkathët të gjithanshëm

Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Karrige dyshe në plazh me stil të ndryshëm dhe gërshetim dore

L0095 double beach chairL0096 double beach chair


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim