Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMaskë për një fytyrë të disponueshme 3-palëshe

Maskë për një fytyrë të disponueshme 3-palëshe (Total 9 Products)

Kategoritë e produkteve të Maskë për një fytyrë të disponueshme 3-palëshe , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 50pack maskë e disponueshme për fytyrën , furnizuesit Maska kirurgjikale jo e endur e fytyrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Një maskë fytyre e disponueshme me 3 shtresa R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
maska ​​fytyre kn95 FFp2

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.3 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 515 * 505 * 350 mm, 20PCS / BOX 30 BOXES / CTN, 600PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 15000000

Masë mbrojtëse për fytyrën e sigurisë KN95

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.3 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 515 * 505 * 350 mm, 20PCS / BOX 30 BOXES / CTN, 600PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 15000000

Shëndete KN95 Maska për fytyrën

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 515 * 505 * 350 mm, 20PCS / BOX 30 BOXES / CTN, 600PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 15000000

Maska mbrojtëse KN 95 Standard shmang pajisjet e sigurisë së alergjive të gazit të ndotshëm nga ndotja

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
30 Bag/Bags USD 1.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: CTN: 505 * 405 * 405 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Product Name In Stock Dust Mask KN95 Mask Respirator Headband Reusable N95 Face Mask Face Mask
Pluhuri për pluhurin e gojës 4 shtresa Pm 2.5 Maska mbrojtëse e ndotjes së ndotjes pa vlerë ajri

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
30 Bag/Bags USD 1.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: CTN: 505 * 405 * 405 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Product Name In Stock Dust Mask KN95 Mask Respirator Headband Reusable N95 Face Mask Face Mask
Maskë mjekësore e disponueshme për fytyrën

Çmimi i njësisë: USD 0.22 - 0.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
2000 Bag/Bags USD 0.22 / Bag/Bags
1500 Bag/Bags USD 0.23 / Bag/Bags
1000 Bag/Bags USD 0.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: 10 copë / çantë opp, 50 copë / kuti, 40 kuti / kartoni

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Color White, blue
Direktivë e fabrikës 3-Ply maskë mbrojtëse për një fytyrë jo të endur, 50 copë / paketë

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 430 * 560 * 370 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 150000000

1, Materiali: PP i pa endur 2, Madhësia: 17.5x9.3cm, 17.5x9.5cm, si kërkesë të klientëve. 3, Ngjyra: E bardhë, jeshile, blu, rozë, e verdhë, gri etj. Ngjyra të tjera janë gjithashtu në dispozicion. 4, Stili: E veshje e fundit ose me lidhje...
Masat e disponueshme për fytyrën 3 shtresa

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 430 * 560 * 370 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 150000000

1, Materiali: PP i pa endur 2, Madhësia: 17.5x9.3cm, 17.5x9.5cm, si kërkesë të klientëve. 3, Ngjyra: E bardhë, jeshile, blu, rozë, e verdhë, gri etj. Ngjyra të tjera janë gjithashtu në dispozicion. 4, Stili: E veshje e fundit ose me lidhje...
3 Lyeni maskën për një fytyrë jo të endur

Çmimi i njësisë: USD 0.22 - 0.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
2000 Bag/Bags USD 0.22 / Bag/Bags
1500 Bag/Bags USD 0.23 / Bag/Bags
1000 Bag/Bags USD 0.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: 10 copë / çantë opp, 50 copë / kuti, 40 kuti / kartoni

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Color White, blue

Kinë Maskë për një fytyrë të disponueshme 3-palëshe furnizuesit

Maskë kirurgjikale për fytyrën jo të endura 3-copë jo të endura


Shitje direkte e fabrikës 3ply maskë për fytyrën. Me cilësi të mirë.

face mask materialface mask size


ne mund t'ju ofrojmë ngjyra të ndryshme, jeshile, e bardhë ose rozë mund të personalizohet

pako: CTN: 430 * 560 * 370mm, 50PCS / BOXES 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

MOQ: 10000PCS (5CTNS)

mirëpresim kërkesën tuaj të mëtejshme për çdo pyetje, ne mirëpresim dhe të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim