Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSete tryeze ngrënieje për Patio

Sete tryeze ngrënieje për Patio (Total 16 Products)

Kategoritë e produkteve të Sete tryeze ngrënieje për Patio , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sete tryeze ngrënieje për Patio , furnizuesit Set i tryezave të ngrënies së palmës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set i tryezave për darkë me xunkth R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Komplet Mobilje për Dining Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për shitje të patiove të nxehta për set për darkë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabelat Bar Rattan me Barstools

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set për tryezë çaj mobiljesh në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje divan Rattan në natyrë me tryezë çaji

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për kopsht tavolinë Patio Vendosur jastekë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë të kopshtit Ridge me jastëk të papërshkueshëm nga uji

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e shitjeve të nxehta me patio të vendosura për PE

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabelat dhe karriget për shitje të kopshtit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i tabelave të shkallëve të shkallës së lartë dhe preferenciale

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje xunkthi në natyrë të kopshtit të brendshëm Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set tavolinë ngrënieje e Mobiljeve të Kopshtit Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela klasike e ngrënies modulare dhe seti për karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje Alfresco Royal Garden Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela Vilë në natyrë Mobilje të përdorura mirë për oborr spanjol

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tavolina e gjerë e trapave që gërsheton në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tavolina e gjerë e trapave që gërsheton në natyrë Një mundësi më kompakte dhe e thjeshtë, tryeza e rrumbullakët e gjerë e bastunit përmban një sipërfaqe xhami të rrumbullakët në një bazë thurje sintetike rezistente ndaj UV. Jo vetëm që është...

Kinë Sete tryeze ngrënieje për Patio furnizuesit

Seti i tavolinës për ngrënie Patio krijon një vend jashtëzakonisht të mrekullueshëm, të rehatshëm dhe të qëndrueshëm për t'u çlodhur dhe darkuar. Përfundimi i gërshetimit të bastunit të thurrësit të gjithë motit plotësohet me një kornizë të fshehur rezistente ndaj ndryshkut, të veshur me pluhur dhe alumini. Një shtresë e trashë e qelqit të zbutur mbron dhe reflekton në endjen e ndërlikuar më poshtë.

-Pjesa e Koleksionit të Hyde Park .

-Modern, linja të pastra dhe një formë të freskët dhe katror

-Vendosni fibra me ngjyra të ndryshme

-Telë rrëshirë Premium i punuar me duar

-Kornizë rezistente ndaj pluhurit

-Nëse dëshironi, mund të shtoni vrimë ombrellë me kapak

Set tavolinë ngrënie Patio ka shumë mundësi. Tavolinë e rrumbullakët, tavolinë katrore dhe grup ngrënie patio drejtkëndësh, Ju mund të jeni mbledhje falas nga vetja me kolltuk ose karrige pa krah.

Dining Patio Table SetDining Patio Table Set


Dining Patio Table SetDining Patio Table Set

Rreth nesh:

1. fabrikës tonë është më shumë se 20000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 800 metra katrorë.

3. ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Mirë se vini pyetjen tuaj të mëtejshme për diskutim të mëtejshëm, gjithashtu të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë për të biseduar ballë për ballë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim