Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSete për ngrënie për PatioKarrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë
 • Karrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë
 • Karrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë
 • Karrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë
 • Karrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë
 • Karrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë

Karrige në natyrë për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 20 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GP0004

Material: Rattan / Wicker

Style: European, Modern

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof

Rattan: UV Resistent Flat PE Rattan

Product Name: Garden Dinner Set Coffee Table And Chairs

Warranty: 3-5years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 5000 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Karrige në hotele për mobilje në natyrë përdorin karrige ngrënieje me rrëshirë të lagur

Shtoni një prekje të stilit bashkëkohor në shtëpinë tuaj me këtë dizajn të azhurnuar të karrigeve me theks. Kjo pjesë siguron një shtresë të këndshme të mbushur në dy opsione neutrale ngjyrash - të zeza të zeza dhe të bardhë të freskëta - për një pamje të hijeshisë së thjeshtë moderne. Këmbët e lëmuara të kromit me një stil të ri i japin kësaj pjese dhunti moderne, ndërsa qepja me theks në një model waffle prej pelushi plotëson ndjenjën e rehatshme por trendy.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje kopshtesh alumini / Mobilje kopsht kompensatë / Salloni Mobilje Patio / Swing Outdoor Set / Patio Umbrella / Kutia e Stokimit të Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


outdoor garden PE Wicker furniture

Përparësitë

1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-ambienti, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra

2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente ndaj UV me jastëk të butë

3. Teknikë e shkëlqyer e bërjes së duarve me modelin e modës

4. E përkryer për ngrënie rastësore dhe argëtuese brenda apo jashtë.

5. Cilësi e lartë me çmim konkurrues dhe shpërndarje në kohë.

certifikatë


Certifikata e miratimit të SGS bastun prej palme kacavjerrëse dhe shkumë PE.

Hot Sale Mini Sofa

Procedura e prodhimit profesional

SGS Tested Outdoor Furniture

SGS Tested Outdoor Furniture

SGS Tested Outdoor Furniture

SGS Tested Outdoor Furniture

Krahasimi i cilësisë me materiale dhe mjeshtëri të ndryshme

SGS Tested Outdoor Furniture

Avantazhet e bastunit PE krahasohen me bastunin natyral

SGS Tested Outdoor Furniture

Ngjyra e bastunit dhe jastëkut:

Ngjyra e ndryshme për zgjedhjen tuaj

SGS Tested Outdoor Furniture

Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë të internetit për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve

SGS Tested Outdoor Furniture

FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.


Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.


shippment

Nga deti ose nga ajri për shembull


pagesë

T / T, 30% depozitë dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.


moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.


garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.
Kategoritë e Produktit : Set për ngrënie Patio > Sete për ngrënie për Patio

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta