Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSete për ngrënie për PatioTabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan
 • Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan
 • Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan
 • Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan
 • Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan
 • Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan

Tabela dhe karrige plastike për darkë në natyrë PE Rattan

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 68 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 45 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0038

Material: Rattan / Wicker

Style: European, Modern

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Rattan: 2000-3000 Hours UV Resistant PE Rattan, UV Resistent Flat PE Rattan

Color: Optional

Cushion: Waterproof

Product Name: Garden Dinner Set Coffee Table And Chairs

Warranty: 3-5years

Foam: 20+/30+ Density

Used: Outdoor And Indoor

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 3000 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Tabela dhe karrige plastike e ngrënies plastike PE Rattan

Tabela dhe grupi i karrigeve për darkë janë një shtesë e bukur për dekorimin tuaj në natyrë. E prodhuar nga tub alumini, grupi përfshin katër (6) karrige ngrënie PE bastun prej palme kacavjerrëse dhe një (1) tryezë të rrumbullakët. mobiljet e kopshtit në natyrë do të mbahen në çdo gjendje të motit. Pavarësisht nëse jeni në oborrin e shtëpisë tuaj, oborr spanjol apo në kuvertë, do ta shijoni këtë grup për vitet në vazhdim.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan Outdoor / PE Rattan Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i Plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshtar kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Dining Table and ChairOutdoor Dining Table and ChairSale Cheap Plastic Tables and ChairsPlastic Garden Chairs and Tables

Përparësitë

1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-ambienti, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra

2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente ndaj UV me jastëk të butë

3. Teknikë e shkëlqyer e bërjes së duarve me modelin e modës

4. E përkryer për ngrënie rastësore dhe argëtuese brenda apo jashtë.

5. Cilësi e lartë me çmim konkurrues dhe shpërndarje në kohë.

certifikatë


Certifikata e miratimit të SGS bastun prej palme kacavjerrëse dhe shkumë PE.

Hot Sale Mini Sofa

Dining Table and Chair

Dining Table and Chair

Dining Table and Chair

Dining Table and Chair

Krahasimi i cilësisë me materiale dhe mjeshtëri të ndryshme

Dining Table and Chair

Avantazhet e bastunit PE krahasohen me bastunin natyral

Dining Table and Chair

Ngjyra e bastunit dhe jastëkut:

Ngjyra e ndryshme për zgjedhjen tuaj

Dining Table and Chair

Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë të internetit për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve

Dining Table and Chair

FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.


Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.


shippment

Nga deti ose nga ajri për shembull


pagesë

T / T, 30% depozitë dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.


moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.


garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.
Kategoritë e Produktit : Set për ngrënie Patio > Sete për ngrënie për Patio

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta