Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSete për ngrënie për Patio

Sete për ngrënie për Patio (Total 50 Products)

Kategoritë e produkteve të Sete për ngrënie për Patio , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sete për ngrënie për Patio , furnizuesit Set karrige për ngrënie Rattan / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set karrige ngrënieje thurje R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
2019 dizajn të ri mobilje xunkth fabrikë Dongguan në natyrë

Çmimi i njësisë: USD 234 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
20 Set/Sets USD 234 / Set/Sets

markë: Shqiponjë gloden

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Mobiljet tona plastike me bastun prej palme kacavjerrëse përfshijnë një shumëllojshmëri sofash, sallë pritjeje, tavolina ngrënie, karrige ngrënie, karrige kopshtesh dhe seri të tjera mobiljesh. Mobilje plastike në natyrë prej palme kacavjerrëse të...
2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të mirë

Çmimi i njësisë: USD 234 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
20 Set/Sets USD 234 / Set/Sets

markë: Shqiponjë gloden

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

2019 Set dhe tavolinë ngrënieje me cilësi të
Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të lartë

Çmimi i njësisë: USD 234 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
20 Set/Sets USD 234 / Set/Sets

markë: Shqiponjë gloden

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

2019 Set i karrigeve për patio ngrënieje me cilësi të
Tavolina dhe karriget e ngrënies më të shitura më të mira 2019 të vendosura

Çmimi i njësisë: USD 234 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
20 Set/Sets USD 234 / Set/Sets

markë: Shqiponjë gloden

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Ushqim i këndshëm ngrënie me 7 copë dore për ngjyra të këndshme

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Ushqim i këndshëm ngrënie me 7 copë dore për ngjyra të këndshme Kush thotë se mobiljet për oborr spanjol në natyrë duhet të jenë të mërzitshëm dhe të pastër. Kjo tavolinë dhe karrige në natyrë ngrënie përfshin një kornizë të ngurtë alumini në një...
Karrige xunkthi plazhi PE PE

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje e vendosura kopsht PE dhe mobilje alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige e rrumbullakët me lagështi PE të rrumbullakët rezistent ndaj UV-së

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje kopshtesh - Stil mbretëror karrem karremësh aluminium

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige e kopshtit xunkth me rrëshirë të zezë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige popullore SGS PE Rattan Wicker Leisure Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

KD Design Rattan Mobilje shumëfunksionale Karrige në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige e palosshme e mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse për restorant

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për Kuadër Alumini Rattan në kohën e jashtme 2018

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

2018 Lounge Beach Lounge e Mobiljeve të Kopshtit të Ri

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige anësore pishine alumini me elegancë luksoze

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i stoolit të jashtëm PE Rattan & Alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige ngrënieje e stilit modern

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige ngrënieje e stilit modern Me ose pa një tryezë, do të jetë një verë e mirë me Karrigen e Dining Patick Wicker. Ky grup karrigesh në natyrë
Karrige për tryezë ngrënieje prej druri plastike në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige tryeze ngrënieje plastike Druri në natyrë Karrige tavolinë ngrënieje plastike Wood, përzihen në mënyrë të përsosur për të krijuar karrigen
Set për darkë për banakë me kornizë alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set për darkë për banakë me kornizë alumini Karrige ngrënieje e mobiljeve të gjithanshme të bastunit me dritë blu, të përshtatshme për kopsht,
Set për drekë mobiljesh me sipërfaqe Patio me tub alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set për drekë mobiljesh me sipërfaqe Patio me tub alumini Argëtimi në natyrë është elegant dhe i lehtë me tryezën tonë për piedestal të Dining. Pedshtë piedestali elegant i rrumbullakët krijon një pikë fokale dramatike për tubimet verore. Tabela ka...

Kinë Sete për ngrënie për Patio furnizuesit

Vend i vendosur për një karrige ngrënie Patio që përmban rehati në shkallë të plotë, ju mund të rafte dhe ruajtur, mund të vendosni menjëherë për mysafirët. Karriget e guximshme janë të endura me fije të palme kacavjerrëse PE, të cilat janë duke u endur një nga një, shumë të bukura, dhe pirg për ruajtje të përshtatshme.

Seti për karrige ngrënieje Patio ka shumë mundësi: kolltuk dhe karrige pa krah, mund të dekoroni tryezën e ngrënies së rrumbullakët, katror ose drejtkëndësh të ndryshëm. Ju mund të jeni mbledhje falas vetë.Rreth nesh:

1. fabrikës tonë është më shumë se 20000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 800 metra katrorë.

3. ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Round Patio Dining SetRound Patio Dining Set


Round Patio Dining SetRound Patio Dining Set

Mirësevini hetimin tuaj për diskutime të mëtejshme.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim