Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige Bistro Dhe Tabela

Karrige Bistro Dhe Tabela (Total 53 Products)

Kategoritë e produkteve të Karrige Bistro Dhe Tabela , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Karrige Bistro Dhe Tabela , furnizuesit Karrige Bistro Kopshti Dhe Tabela / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Patio Bistro Karrige Dhe Tabela R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Set Bistro Wicker Outdoor 3-copë në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Gërshetim dore dhe seti i bistro i bastunit të
Gërshetim dore dhe grup i bistro me bastun prej palme kacavjerrëse

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Gërshetim dore dhe grup i bistro me bastun prej palme
Set me thurje në natyrë 3 copë Patio Bistro

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set me thurje në natyrë 3 copë Patio
Vaji i formës së kafes së thurrëve të vezëve Vendosur në kopsht

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Vaji i formës së kafes së thurrëve të vezëve Vendosur në
Mobilje për kohën e lirë të kopshtit Set xunkthi Bistro

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për kohën e lirë të kopshtit Set xunkthi
Mobilje në natyrë Tabela Rattan dhe Set për Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë Tabela Rattan dhe Set për
Dizajn i ri karrige në tavolinë ngrënieje në natyrë Bistro Set

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Dizajn i ri karrige në tavolinë ngrënieje në natyrë Bistro
Tabela e ngrënies në kopsht në natyrë Rattan dhe Set për Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabela e ngrënies në kopsht në natyrë Rattan dhe Set për Karrige Kornizë e fortë alumini e veshur me pluhur për rezistencë të plotë ndaj ndryshkut. Përfshinë katër karrige ngrënie dhe një tryezë anësore. Të gjitha jastekët e vendeve të përfshira....
Thesaret e kopshtit Mobilje në natyrë Karrige të armatosura 3 copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabelat dhe Karriget e Lehta në natyrë Mënyra klasike për të shijuar jetesën në natyrë është me këtë grup karrige lëkundëse dhe tryezë që përputhen nga Cloud Mountain. Ndërtimi i kornizave të ngurta të aluminit, bastun prej palme kacavjerrëse PE dhe...
Tabelat dhe Karriget e Lehta në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabelat dhe Karriget e Lehta në natyrë Kjo është tabela dhe karriget tona të kohës së lirë, e cila ka një pamje dhe ndjenjë bashkëkohore dhe ofron rehati dhe relaksim jashtëzakonisht mahnitës në natyrë. Do të jetë një shtesë e madhe për çdo hapësirë...
Mobilje në natyrë Set Rastan Bistro

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje në natyrë Rattan Bistro Set 2 karrige bistro dhe një grup i lartë tryezash prej xhami bëjnë një shtesë të shkëlqyeshme në oborrin e shtëpisë tuaj në natyrë ose në kuvertë. Ndërtimi i kornizës së aluminit të ngurtë, rattan PE me cilësi të...
Distro me lule thurrëse me xham të lartë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Divane me lule kohën e lirë të Patrikanës, me lule
Kornizë alumini Frame PE Rattan Set për darkë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kornizë alumini me Set Dining Mobilje PE
Tabela dhe karriget e ngrënies së kopshtit Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Dizajn i ri në kopsht bastun prej palme kacavjerrëse ose tryezë ngrënieje me xunkth dhe karrige me
Set Lounge Classic Garden Line Rattan Lounge

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set Classic Lounge Garden Style Style Garden
Tabela dhe Karriget e Kohës së Re të Lirë Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tavolinë dhe karrige të kohës së lirë të bastunit të stilit të
Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Set për darkë për kopsht

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Distro Set me alumin dhe jastëk të shkëlqyeshëm

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i Kopshteve Patio Seksionale Rattan Weave

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set për ngrënie Bistro Mobilje Rattan për Ballkon

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje kafe bastun prej palme kacavjerrëse të vendosura për
Mobilje moderne në natyrë me jastëk

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje moderne mobilje në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur me

Kinë Karrige Bistro Dhe Tabela furnizuesit

Pas një dite të vështirë pune, shkuat në shtëpi, Derdhni një gotë verë, Ulur në karrigen dhe tavolinën bistro, duke shikuar përpara, të gjeni mundësi për të ndeshur mendjen tuaj.

Transformoni hapësirën tuaj në natyrë me gamën tonë të tabelave, karrigeve dhe grupeve bistro në shqiponjën e artë. Ne kemi diçka që i përshtatet çdo familje - gjeni tabela simpatike, kompakte bistro për ballkone të qytetit ose kolltuqe të mëdha bastun prej palme kacavjerrëse për kopshte të pasme të mëdha, në mënyrë që të zgjateni dhe të lexoni letrën nën diell.

· Bateria e mjedisit polietilen rezistent ndaj UV

· Veshje pluhur e fortë pa tub alumini

· Vështirë të gjitha llojet e qelqit të zbutur

· Jastëkë me pëlhurë 100% të papërshkueshëm nga uji.

Bistro chair and tableBistro chair and table


Bistro chair and tableBistro chair and table
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë prodhohen nga Mobilje në natyrë Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim