Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhi

Karrige plazhi

Kategoritë e produkteve të Karrige plazhi , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Karrige Beach Beach , furnizuesit Karrige Beach Beach Lounger / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Karrige plazhi pishine R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Outdoor Beach Karrige ju sjell një kohë të mrekullueshme sallë pritjeje në bregdet ose pishinë. Materialet sintetike PE, kornizë alumini dhe jastëk i papërshkueshëm nga uji janë rezistente ndaj kushteve të motit të ndryshimit dhe të lehtë për tu mirëmbajtur.


Karrige në plazh në natyrë është punuar nga xunkthi i palmës prej palme kacavjerrëse të endur në një kornizë alumini. Ky kombinim ndihmon që kjo karrige të jetë e qëndrueshme dhe e rehatshme të gjitha menjëherë. Mbështetësja e rregullueshme ju lejon të përshtateni në pozicione të ndryshme në mënyrë që të mund të pushoni në oborr spanjol ose në pishinë.


Features

· Për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm

· Njohurie me cilësi të lartë të bastunit

· I përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit

· Lehtë për tu mirëmbajtur

· Ndesh çdo dekor në natyrë

· Shpejt për tu mbledhur

· Mbështetëse e rregullueshme

Këshilla për mirëmbajtjen

· Mos përdorni mjete pastrimi gërryes për pastrim

· Pastroni dhomën e karrocave me një leckë të lagur dhe të butë (mund të përdorni një agjent pastrimi të butë) dhe fshijeni më pas të thatë

· Në rast shiu të fortë pa pushim ose gjatë dimrit, mobiljet duhet të ruhen brenda ose të kenë një mbulesë mbrojtëse mbi të

Karrige në plazh në natyrë është e larmishme në stile të ndryshme: Karrige bastun prej palme kacavjerrëse, Sing Mesh Karrige, Kryetari i pallto alumini pluhur. Karriget e vetme dhe dyshe janë në dispozicion për opsion.

Outdoor Beach ChairOutdoor Beach Chair


Outdoor Beach ChairOutdoor Beach Chair


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim