Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteTabela Bar dhe Stool

Tabela Bar dhe Stool (Total 25 Products)

Kategoritë e produkteve të Tabela Bar dhe Stool , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Tabela Bar dhe Stool , furnizuesit Tabela Bateri dhe Stool / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tabela dhe Stooli në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Set Outdoor Naturefun Woven PE Set Rattan Bar

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

grup i vendosur në shufër PE 5 copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Pattern Bastro Patio Battro Pattern artificiale në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Pattern Bastro Patio Battro Pattern artificiale në natyrë Këto karrige ngrënieje me lartësi kundër banesave janë një shtesë e mrekullueshme për çdo oborr spanjol. Me jastekë prej pelushi të butë për rehati, këto karrige ngrënieje janë ideale për çdo...
Sete ngrënieje me mobilje PVC Rattan në natyrë me cilësi të lartë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Sete ngrënieje me mobilje PVC Rattan në natyrë me cilësi të lartë Evokoni kujtime fshatar ndërsa pini një çaj me kohën e duhur ose mëngjes të përzemërt. stool bar siguron atë bukuri të vendit pa kompromentuar modernitetin. Stooli i barit mblidhet...
Mobilje në natyrë Restorant Mobilje Bar Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë Restorant Mobilje Bar Karrige Ky grup shumëngjyrësh do të shtojë një pamje retro-moderne në shtëpinë ose ushqimin tuaj. Tabela përmban një rrëshqitje dyshemeje të lëmuar të lartë dhe mbrojtëse gome. Baret e verës, pa stil...
Tavolinë dhe grupi karrige për shina

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tavolinë dhe grupi karrige për shina Set Bar në natyrë është krijuar për t'ju lejuar të argëtoni mysafirët jashtë në stil. Ajo përmban një ngjyrë të thellë, të errët për tërheqje shtesë dhe trajtohet për t'i rezistuar venitjes nga dielli. Ky...
Tabela e re e rehatshme e barit të rehatshëm të bastunit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Numri i ri i rehatshëm i barit të tavanit të stilit të bar të stërvitjes Produktet më të mira të zgjedhjes janë krenare për të paraqitur këtë markë të re Wicker Bar Set me Stools. Oborri juaj i shtëpisë do të bëhet vendi i preferuar i varjes me këtë...
Karrige metalike të cilësisë së mirë në natyrë me tavolinë Bar

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Karrige metalike të cilësisë së mirë në natyrë me tavolinë Bar Kaloni ditët e ngrohta të verës dhe netët e butë të verës në luksoze me grupin e thurrjes së shufrave Bradenton me tre pjesë. Thurje me mot të të gjithë motit dhe tre zgjedhje të...
Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e Barit të Ri në natyrë dhe Set për Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabelat e xunkthit Hotsale dhe Set për ngrënie karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabelat e thurrjes Hotsale dhe karriget Set për ngrënie bastun prej palme
Mobilje për kohën e lirë Bistro Rattan Wicker Bar Set

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje për kohën e lirë mobilje bistro homeuse bastun prej palme kacavjerrëse Më në fund ju mund të keni një zonë të bukur ngrënieje në oborr spanjolin tuaj të pasme me këtë tavolinë thurrje prej palme kacavjerrëse Outsunny 7 copë. Ky grup është...
High End Rattan Bar i vendosur me endje

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Shufër bastun prej palme kacavjerrëse të vendosura me endje të shkëlqyeshme Derdhni një filxhan kafe dhe shijoni jashtë në oborrin e shtëpisë tuaj me këtë bistro elegant të vendosur nga Outsunny. Ky grup bistro ofron një dizajn unik, i cili është...
Mobilje me shitje të nxehtë kopshtesh

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje me shitje të nxehtë kopshtesh Vera e nxehtë po vjen! Le të bëjmë një festë të pijshëm në kopshte. Ju pëlqen të pini në kopshtin tuaj bukuroshe të jetë me Mobilje Bare kopshtesh me shitje Golden Eagle. Golden Eagle është e specializuar në...
Mobilje elegante Patio Garden PE Wicker Bar

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje elegante e kopshteve me xunkth Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Ju pëlqen të pini në kopshtin tim të bukur të jetë me Mobilje Eagle Elegant Patio Garden Wicker Bar Mobilje Golden Eagle është e...
Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Zbritje Mobilje me xunkth në natyrë Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Të pëlqen një pije e lezetshme? Eja! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jem me Mobilje Wicker Outdoor Patio me Ulje të Artë Eagle. Golden Eagle është e...
Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jesh me Mobilje xunkthi të kopshtit të kopshtit alumini Golden Eagle....
Mobilje në natyrë Fitorja e kopshtit Bar

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Bar kopsht me fustan mobilje në natyrë Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Më pëlqen veçanërisht të pini në kopshtin tim bukuroshe të jem me Bar Elektronike me Mobilje në natyrë Ciktory Garden Bar. Golden...
Mobilje Moderne Rastesishme Shtëpi Në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje Moderne Rastesishme Shtëpi Në natyrë Vera po vjen! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jem me mobilje në natyrë të rastësishme të shtëpive moderne Golden Eagle Modern Home. Golden...
Mobilje Rattan Garden Garden Alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje Rattan Garden Garden Alumini Ju pëlqen të pini gjatë verës së nxehtë? Po, e bëj! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim të bukur të jem me Mobilje Rattan Mobilje Rattan Garden Eagle Royal Alumini! Golden Eagle është e specializuar në...
Mobilje për kopsht Royal Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për kopsht Royal Patio Ju pëlqen të pini gjatë verës së nxehtë? Po, e bëj! Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim të bukur të jem me mobilje kopsht mbretëror Golden Eagle, kopsht mbretëror, i vendosur në bar. Golden Eagle është e...

Kinë Tabela Bar dhe Stool furnizuesit

Tavolina dhe stooli i barit është një opsion i gjithanshëm rastësor që mund të shtojë karakterin, ngjyrën dhe strukturën në modelin e kuzhinës ose shiritit tuaj - ose thjesht të ofrojë një vend të rehatshëm për t'u ulur.


Vitet e fundit, banjët e banjës janë bërë një alternativë e njohur për karriget tradicionale të dhomave të ngrënies. Barstools duken të njohshme dhe të dëshirueshme për avantazhin e tyre të lartësisë në krahasim me karriget tipike të ngrënies. Në mënyrë tipike, bartools japin një zhurmë më të rastësishme ngrënie, veçanërisht kur shoqërohet me një tavolinë kundër-lartësi. Shumë shtëpi gjithashtu kanë banakë të lartë të mëngjesit që gjithashtu kanë nevojë për bare. Meqenëse çdo shtëpi është e ndryshme, keni nevojë për një tufë bar që përputhet me stilin dhe ngjyrën tuaj.

· Vendi i bastun prej palme kacavjerrëse / tekstilene në një dizajn të endur për qëndrueshmëri dhe forcë përfundimtare

· Kornizë alumini për një themel të fortë dhe të guximshëm

· Pluhur i veshur për pamje të sofistikuar të zgjasë

· Kapëse këmbësh për të zvogëluar shenjat e zgjebe në dyshemenë tuaj

· Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Tavolina e barit dhe stoli ka shumë mundësi materiale, bastun prej palme kacavjerrëse, tekstilen, pluhur alumini të veshur etj.

Bar table and stoolBar table and stool

Bar table and stoolBar table and stool


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Tavolina dhe stollat ​​e barit prodhohen nga Mobilje në natyrë Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim