Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje divan kopsht aluminiMobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige
 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige
 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige
 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige
 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige
 • Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 10 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0254

Material: Rattan / Wicker

Style: Simple, Modern Design

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: New

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof 100% Polyester

Rattan: UV Resistent Semi-round PE Rattan

Foam: 28-30 Density Foam

Frame: Rust-resistant Powder-coated Frame

Glass: 8mm Tempered Glass

Product Name: Rattan Garden Furniture Aluminium Sofa Set

Warranty: 3years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Yantian,Shekou

përshkrim i produktit

Mobilje në natyrë të vendosur për darkë dhe sallë pritjeje karrige

Ky grup i bisedave për divan në natyrë do të shtojë rehati të menjëhershme elegante në hapësirën e shtrimit të banjës, kuvertës ose hapësirës në natyrë. Edhe pse jastekët janë të dizajnuara për përdorim të jashtëm, rekomandohet që ato të ruhen brenda ose në një kuti kuvertë kur nuk përdoren për të siguruar rehati të qëndrueshme. Golden Eagle është një prodhues i produkteve me cilësi të lartë shtëpi dhe kopsht. Ata udhëtojnë në botë për të gjetur produktet më inovative dhe të bukura për hapësirën tuaj të brendshme dhe të jashtme të jetesës. Qëllimi është t'ju ofrojmë produkte që vërtet qetësohen, qetësohen dhe sjellin paqe në jetën dhe shtëpinë tuaj. Dizajnerët e tyre të talentuar krijojnë produkte të nivelit të lartë duke përdorur një proces prodhimi dhe materiale që ju lënë juve, klientit të vlerësuar, me një shtesë të bukur në shtëpinë tuaj. Ata krenohen me sigurimin e klientëve me një përzgjedhje të gjerë të produkteve të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe stile të ndryshme për të siguruar që të jeni në gjendje të gjeni artikuj dhe pajisje shtesë që përputhen në mënyrë të përkryer me stilin dhe temën e personalitetit të shtëpisë tuaj.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Set Rattan ngrënie Set / karrige Bistro dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

  • Thurje me rrëshirë premium të punuar me dorë
  • E mbrojtur nga rrezet ultraviolet, antimikrobik
  • Kornizat e pluhurit rezistent ndaj ndryshkut
  • Jastëkë të përfshirë
  • 100% pëlhura të lyer me zgjidhje dhe të endura
  • Jastëkët e gjithë motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi


garden wicker rattan hot tub furniture

E mor Related Products

product catalogue

Patio Furniture

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.


E tëra çfarë ju duhet të bëni është të fshini mobiljet me ujë të butë me sapun dhe ta shpëlani.


Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture

Një periudhë na:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Rattan Outdoor Furniture

Rattan Furniture

Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Mobilje kopshtesh alumini > Mobilje divan kopsht alumini

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta