Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje divan kopsht aluminiFURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA
 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA
 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA
 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA
 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA
 • FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA

FURNITURA KUFIZUAR RATTAN ZYRA TABELA SFA

  Lloji i pageses: L/C,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 30 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0253

Material: Fabric, Aluminium Sofa Set

Style: European

Kind: Home Office Furniture

Folded: Unfolded

Type: Combination

Customized: Non-Customized

Disassembly: Undisassembly

Color: Brown

Condition: New

Item Name: Outdoor Furniture

Dining Set: Four Chairs And One Table

Metal Type: 1.2mm Aluminium Tube

Material 2: Plastic Wood

Warranty: 2year

MOQ: 30

Size Table: Custom

Size Chairs: Custom

Name: S0253

Additional Info

paketim: paketë qëndrimi

prodhimtari: 10000

markë: GE

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: chian

Aftësia e Furnizimit: 40*80 A month

certifikatë: SGS

port: Yantian Port

përshkrim i produktit

Divan alumini Oudoor me bastun prej palme kacavjerrëse

Ky komplet i divanit prej palme kacavjerrëse kombinon stilin dhe funksionalitetin, dhe do të bëhet pikë qendrore e kopshtit apo oborrit tuaj.
E gjithë kompleti i mobiljeve është krijuar për tu përdorur jashtë vendit gjatë gjithë vitit.
Falë bastunit PE të qëndrueshëm ndaj motit dhe i papërshkueshëm nga uji, grupi i sallë pritjeje është i pastër, i lodhur dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Vendi i ulëseve përmban një kornizë të fortë çeliku të veshur me pluhur, i cili është shumë i qëndrueshëm.
Shtë gjithashtu i lehtë dhe modular, gjë që e bën atë plotësisht fleksibël dhe të lehtë për tu zhvendosur për tu përshtatur me çdo ambient.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Karrige Beach / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje kopshtesh alumini / Mobilje kopsht kompensatë / Salloni Mobilje Patio / Swing Outdoor Set / Patio Umbrella / Kutia e Stokimit të Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

specifikimet

Set prej 6.6 copë mobilje në natyrë


 1. 1. mimi konkurrues

  2. Dizajni i zgjatjes

  3. Dorëzimi me kohë

  4. Trajtimi cilësor i sipërfaqes

  5. Mbi 11years prodhues profesional

 2. outdoor sofasofa furnitureoutdoor furniture sofa set


 3. Rattan Wicker Furniture Sofahot sale dining setRattan Wicker Furniture Sofadinging set products


Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë të internetit për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve


SGS

Hot Sale Mini Sofa

9Fair


ne jemi në të gjithë botën me projektin e klientëve të tjerë. project in all over the world

our factory

Kategoritë e Produktit : Mobilje kopshtesh alumini > Mobilje divan kopsht alumini

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta