Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje divan kopsht alumini2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio
 • 2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio
 • 2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio
 • 2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio
 • 2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio
 • 2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio

2017 Mobilje me dizajn të nxehtë PE Rattan Patio

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 28 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0245

Material: Rattan / Wicker

Style: European, Modern

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: New

Product Name: Outdoor Patio Sofa

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof Polyester

Foam: 28-30 Density Foam

Frame: Rust-resistant Powder-coated Frame

Glass: 8mm Tempered Glass

Warranty: 3-5years

Design: Golden Eagle Patent Design Sofa

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

2017 Mobilje Wicker Patio me dizajn të nxehtë 2017


Sofa Mobilje Patio Set me 2 divan të vetëm + 1 Sofa me tre vende + 1 Tavolinë kafeje. Ju mund të zgjidhni Ngjyra të ndryshme alumini Kornizë me ngjyra të veshura me mbulesë dhe jastëk.

Dizajn i thjeshtë dhe Ngjyra e veçantë, e bëjnë kopshtin tuaj modern dhe me ngjyra. Ju mund të shtoni më shumë divan dashurie ose më shumë divan të vetëm, në këtë mënyrë, ju mund t’i shërbeni shumë klientëve, madje të keni një festë të madhe.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan Outdoor / PE Rattan Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i Plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshtar kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Përparësitë:

1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-ambienti, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra

2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente ndaj UV me jastëk të butë

3. Teknikë e shkëlqyer e bërjes së duarve me modelin e modës

4. E përkryer për ngrënie rastësore dhe argëtuese brenda apo jashtë.

5. Cilësi e lartë me çmim konkurrues dhe shpërndarje në kohë.

certifikatë

Certifikata e miratimit të SGS bastun prej palme kacavjerrëse dhe shkumë PE.

Outdoor Sofa

Garden PE Rattan Furniture

Garden PE Rattan Furniture

Garden PE Rattan Furniture

Garden PE Rattan Furniture


Këshilla për Kujdesin e Jastëkut:

Jastëkët tanë janë krijuar për të siguruar vite të qetë dhe performancë në një larmi klimat dhe kushte. Sidoqoftë, pas shiut të zgjatur ose të madh, disa ujë mund të depërtojnë në thelbin e brendshëm të shkumës. Nëse jastëkët tuaj janë të lagur, qëndroni në fund, me zinxhir të hapur ose anën e damar poshtë, për të ndihmuar kullimin e ujit dhe për të shpejtuar procesin e tharjes. Sigurohuni që bërthama e shkumës së jastëkut është tharë plotësisht para se të përdorni.


Shërbimi pas shitjes

" Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë në internet për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 600 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Më shumë dizajn tjetër Sofa në natyrë:

Patio Furniture


FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.

Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.

shippment

Nga deti ose nga ajri për shembull


pagesë

T / T, depozitë 30% dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.


moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.


garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.

Kategoritë e Produktit : Mobilje kopshtesh alumini > Mobilje divan kopsht alumini

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta