Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje divan kopsht alumini

Mobilje divan kopsht alumini (Total 37 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje divan kopsht alumini , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje divan kopshti prej alumini me xunkth , furnizuesit Mobilje divan kopshti me alumin Patio / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje divan kopsht alumini Rattan R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Projekti më i lartë 10 i mobiljeve në natyrë për natyrë

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kuti

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Projekti më i lartë 10 i mobiljeve në natyrë për natyrë Përparësitë
Set moderne i divanit mobilje 2019

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Set moderne i divanit mobilje 2019 Dizajn modern dhe i ri dhe shitje e nxehtë Dizajn i ndërgjegjshëm, materialet më të mira dhe valëzimi i shkëlqyeshëm i dorës, Golden Eagle Outdoor Mobilje Co, Ltd specializuar në projektimin, zhvillimin dhe...
Tavolinë dhe karrige të mobiljeve me cilësi të mirë

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa pagese dhe kuti

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Tavolinë dhe karrige të mobiljeve me cilësi të mirë Set me divan kopsht alumini 4 copë në
Set i mobiljeve në ballkon

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kuti

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Mobilje në natyrë Ballkon me cilësi të lartë të vendosur me pjesë dru tik * Features: Materiale të tëra të motit: UV-rezistente, me ngjyra
Mobilje në natyrë të vendosur pikturë Veshje pluhuri

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa pagese dhe kuti

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Mobilje në natyrë të vendosur veshje pluhuri + furça dore pikturë më e lartë * Ku të përdorim: Në natyrë (Kopsht, Patio, Restorant, Hotel, Vila, Plazh, Resort, Vendi Privat, Oborr, Klub, Bar, Pishinë, Bistro, lëndinë, Ballkon, Ajër të hapur,...
Transferimi i nxehtësisë Mobilje alumini në natyrë në shitje

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa pagese dhe kuti

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Divan i kopshtit për përdorim të thjeshtë dhe popullor të shtëpisë Frymëzuar nga Plazhi i pabesueshëm i Clovelly Beach i Sidneit, kjo koleksion përmban një stil mobiljesh për ultra-bashkëkohoren. Me një kornizë alumini bar të ngurtë, të përcaktuar...
Set i mobiljeve të jashtëm me cilësi të lartë alumini

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kuti

Set i mobiljeve të jashtëm me cilësi të lartë alumini Karakteristikat e produkteve 1.Të gjitha motet, rezistente ndaj rrezatimit UV,
2019 mobiljet më të shitura në natyrë në shitje Miami

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

2019 mobiljet më të shitura në natyrë në shitje Miami Paketimi & Dorëzimi Detajet e paketimit Paketimi i eksportit mjedisor. Eachdo pjesë do të mbrohet mirë përpara se të ngarkohet. 1.Fisrt, secila tavolinë divan dhe kafeje do të jetë e mbushur...
2019 Set i fundit i mobiljeve në natyrë të dizajnit

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kuti

Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

2019 Set i fundit i mobiljeve në natyrë të dizajnit Sipas lëndëve të para, gamën e produkteve tona janë: Mobilje litari, mobilje alumini, mobilje poluwood, mobilje druri Teak, mobilje PE Rattan etj. Ju mund të kontrolloni produktet tuaja të...
Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Të gjitha Mobiljet Alumini Garden Garden Patio Qëndroni të ngrohtë nga zjarri dhe keni shtrojë të rehatshme në natyrë të gjitha brenda një blerjeje të plotë. Featuring shtrojë për 5 dhe një tryezë me stil zjarri me gaz si pjesë e juaj qendrore, ju...
Mobilje kopshtesh alumini - Mobilje Patio Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje kopshtesh alumini - Mobilje Patio Patio Ky kënd i zgjuar dhe elegant i kopshtit PE të bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në një çokollatë të hijshme dhe me ngjyrë kremi është krijuar thjesht për relaksimin tuaj. Së bashku me këtë...
Set alumini PE Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Set alumini PE Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set Kënaqeni me kohën e lirë në oborr spanjol ose në oborrin e shtëpisë tuaj me Loveseat Alumini në natyrë të fortë dhe të qëndrueshme. Krijuar me një kornizë alumini të krehur të anodizuar dhe kapakë...
Mobilje për dhomën e ndenjes Wicker Set Sofa Table

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje për dhomën e ndenjes Wicker Set Sofa Table T e tij është një i mrekullueshëm set të gjitha-motit, dhe cilësia e saj të lartë sjell një frymë e hijeshi delikate për çdo konservator apo Patio zonë. Të dizajnuara në shtëpi . Fabrika jonë është...
Mobilje kopshti divan të rrumbullakët rrumbullakët Vendosni seksione në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje kopshti divan të rrumbullakët rrumbullakët Vendosni seksione në natyrë Pavarësisht nga mobilimi i kopshtit tuaj, kopshtit apo konservatorit, divani qoshe i vendosur në përzierje tërheqëse çokollate dhe krem ​​kafeje është një zgjedhje ideale...
Set Sofa e xunkthit Seksionale për kopshtin e hemiklistit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Set Sofa e xunkthit Seksionale për kopshtin e hemiklistit Dizajni unik dhe elegant i këtij grupi është i sigurt për t'i dhënë kopshtit tuaj ose shtëpisë tuaj një kuptim të caktuar të stilit dhe sofistikimit. Duke qenë në gjendje të përzihet me...
Mobilje kopshtesh Outdoor PE Rattan Sofa Set Black

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje kopshtesh Outdoor PE Rattan Sofa Set Black Ky cep i kopshtit prej 6 copë bastun prej palme kacavjerrëse i vendosur në të zezë dhe vanilje është një mundësi bashkëkohore dhe tërheqëse e tapicave për çdo kopsht apo konservator. Kjo pjesë është...
Mobilje dielli në natyrë Patio White Rattan Cane

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje dielli në natyrë Patio White Rattan Cane Kjo është një divan dhe tavolinë e shtruar me tryezë patatane të freskëta dhe baritore, të cilat nuk mund të mungojnë. Ai aplikon steelikë të trashë anti-ndryshk dhe xunkth PE, të qëndrueshëm për t’u...
Mobilje xunkthi në pishinë të Swmming në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje xunkthi në pishinë të Swmming në natyrë Produktet më të mira të zgjedhjes ju paraqesin këtë divan të bukur prej 3 vendësh Wicker. Përshtatni deri në 3 persona me këtë divan të rehatshëm dhe elegant. E bërë nga thurje rezistente ndaj motit në...
Sofa Modulare Modeli i Leisure KD Design Design

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Sofa Modulare Modeli i Leisure KD Design Design Thurje e lehtë e butë, por e fortë e bastun prej palme kacavjerrëse dhe një kornizë e fortë prej alumini, kjo kombinat siguron përdorim afatgjatë. Fiksi PE i bastun prej palme kacavjerrëse është i...
Shitje e nxehtë Outdoor New New Wicker Set Best Sofa

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Shitje e nxehtë Outdoor New New Wicker Set Best Sofa Relaksohuni në setin e divanit të pjesëve të jashtme Wicker 3 copë. Kjo divan vendoset me lehtësi tre persona dhe vjen me një osman për ulje edhe më shumë! Kornizat e forta të aluminit janë të...
Mobilje divan kopsht alumini me pëlhurë dielli

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje divan kopsht alumini me pëlhurë dielli Thurje rezistente ndaj motit, qelqi i zbutur dhe jastekët e mbushur me kapakë të heqshëm lejojnë pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë. Ngjyra klasike e bardhë, skajet e mprehta të mprehta dhe ftimi i...

Kinë Mobilje divan kopsht alumini furnizuesit

Mobiljet e divanit prej alumini në natyrë janë korniza të veshura me pluhur rezistent ndaj pluhurit me jastëk të rehatshëm të papërshkueshëm nga uji. Dizajni modern, i pastër i linjës me ngjyrën e bardhë të freskët dhe jastëkun e qiellit blu, mund të pushoni plotësisht.

Kornizat e fshehura të pluhurit dhe alumini të veshura me pluhur sigurojnë një mbështetje të fortë. Përfshihen jastekët me shkumë të trashë dhe të dendura.

Pëlhura poliester 100% të papërshkueshëm nga uji

Jastëkët e gjithë motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi

pëlhurat mbështjellin jastekët e trasha, të mbështjellura me dy shtresa.

Mobiljet e divanit të aluminit janë të lehta për tu pastruar: Për të pastruar derdhjet ose njollat, holloni një filxhan zbardhues të klorit në një litër ujë dhe provoni në një zonë të paqartë. Mbush një leckë ose furçë në zgjidhjen e zbardhuesit, pastroni të gjithë jastekun, shpëlajeni mirë me ujë dhe lërini ajrin e jastëkëve të thahen.

Aluminum Sofa Furniture


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobilje alumini në natyrë janë prodhuar nga Golden Eagle Outdoor Mobilje Co, Ltd, me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Ju mirëpresim të vizitoni fabrikën tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim