Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje për kopsht aluminiTubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli
 • Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli
 • Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli
 • Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli
 • Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli

Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: L0042

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli

Meqenëse moti nuk është i njohur mirë për motin e tij të mrekullueshëm, sa herë që vjen vera është koha për të marrë jashtë dhe për të shfrytëzuar sa më shumë. Tani, ju mund të shijoni kopshtin tuaj me setin e dhomës së diellit të kopshtit të zi dhe të bardhë vanilje.

Fabrika jonë is profe prodhues ssional dhe ze speciali ou tdoor Sofa F urniture / PE bastun prej palme kacavjerrëse Dining Set / Bistro Karrige A nd Tabela / Beach Cha IR / Wicker kanape / B ar tryezë dhe stol / Alum ium Ga DRA n tura furni / plywoo d Garden F URNITURE / Sling P atio Mobilje / natyrë ritëm Komplet / PA tio U mbrella / Kopshtin Kuti St orage / Tenxhere me lule Rattan / Mbulon mobiljet në natyrë w AK hich n mbush yo ur kështu u Rc ing DS lindur.

White Aluminium Garden Loungerproduct catalogue

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në produktin e jastekëve që përbëjnë pjesë të shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë. I ts ngjyra të mbajë të shpejtë me kalimin e kohës dhe kjo është shumë rezistent ndaj ujit, substancat yndyrshëm dhe UV-rrezet. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Kategoritë e Produktit : Mobilje kopshtesh alumini > Mobilje për kopsht alumini

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta