Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje për kopsht aluminiSemi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger
 • Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger
 • Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger
 • Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger
 • Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger

Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: L0041

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger

Rattan i fundit i të gjithë motit PE (rrëshirë polietileni) do të zgjasë shumë vite shi ose shkëlqejë në natyrë! Kemi ngjyra të tjera jastëkësh për të siguruar që do të jetë një ndeshje e përkryer për oborrin tuaj të shtëpisë. Kornizë alumini w / PE Rattan - Veshja vetë është gjithmonë ngjyra e Bardhë - Jastëkë theks.

Fabrika jonë is profe prodhues ssional dhe ze speciali ou tdoor Sofa F urniture / PE bastun prej palme kacavjerrëse Dining Set / Bistro Karrige A nd Tabela / Beach Cha IR / Wicker kanape / B ar tryezë dhe stol / Alum ium Ga DRA n tura furni / plywoo d Garden F URNITURE / Sling P atio Mobilje / natyrë ritëm Komplet / PA tio U mbrella / Kopshtin Kuti St orage / Tenxhere me lule Rattan / Mbulon mobiljet në natyrë w AK hich n mbush yo ur kështu u Rc ing DS lindur.

Aluminium Garden Lounger Furniture PE wickerproduct catalogue

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në produktin e jastekëve që përbëjnë pjesë të shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë. I ts ngjyra të mbajë të shpejtë me kalimin e kohës dhe kjo është shumë rezistent ndaj ujit, substancat yndyrshëm dhe UV-rrezet. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Kategoritë e Produktit : Mobilje kopshtesh alumini > Mobilje për kopsht alumini

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta