Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje për kopsht aluminiMobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk
 • Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk
 • Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk
 • Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk
 • Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk

Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 20 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: P-L0112

Material: Rattan / Wicker, SGS PE Rattan, UV-resistant

Usage: Outdoor

Customized: Non-Customized

Condition: New

Style: European

Folded: Unfolded

Product Name: Aluminium Furniture Metal With Cushion Sunbed Chai

Frame: Aluminum Tube Frame

Packing: Bubble Wrapping Or Carton

Function: Garden/outdoor/indoor/pool Side Furniture

Maintenance: Easy To Clean With Soap And Water

Feature: Modern Design

Warranty: 3-5years

Additional Info

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk

Lidhja e ngrënies dhe ngrënies përplasen në ambientet e ngrënies Rastesishme Emporium, e cila bashkon komoditetin e një sallë pritjeje me praktikueshmëria e një suitë ngrënieje. Ideale për ata që i duan të gjitha, por u mungon hapësira për të pasur dy ambiente të ndara, kjo vendosja e bukur dhe e gjithanshme shënon të gjitha kutitë.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Set Rattan ngrënie Set / karrige Bistro dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

Wicker Chaise Lounger

Përparësitë tona

1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-ambienti, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra

2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente ndaj UV me jastëk të butë

3. Teknikë e shkëlqyer e bërjes së duarve me modelin e modës

4. E përkryer për ngrënie rastësore dhe argëtuese brenda apo jashtë.

5. Cilësi e lartë me çmim konkurrues dhe shpërndarje në kohë

certifikatë

Wicker Chaise Lounger certificate

Procedura e prodhimit profesional

Aluminium Lounger

PE Ratten Sunbed

Aluminium Outdoor Furniture

Paketimi & Transporti

Fiber Lounger

Krahasimi i cilësisë me materiale dhe mjeshtëri të ndryshme

Quality Compare Sun Lounge

Avantazhet e bastunit PE krahasohen me bastunin natyral

PE rattan compare with natural rattan

Projekte të shkëlqyera në të gjithë botën

Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë të internetit për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve


PE Ratten Sunbed

Kategoritë e Produktit : Mobilje kopshtesh alumini > Mobilje për kopsht alumini

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim