Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje për kopsht alumini

Mobilje për kopsht alumini (Total 17 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje për kopsht alumini , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje për kopshtin e xunkthit të xunkthit , furnizuesit Mobilje për kopshtet e kopshtit Alumini Patio / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje për Lounger Garden Alumini Rattan R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Karrige e mrekullueshme e Aluminit të Bardhë Alumini i Bardhë

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige në ambiente të bardha alumini në natyrë Më në fund merrni një ditë pranë pishinës, por karriget tuaja të pishinës thjesht nuk po godasin në shenjë. Bëni një aktualizim: Karriget e Lounge përqafojnë ju dhe stilin tuaj. Me linja rrjedhëse dhe...
Shami Outdoor Patio Alumini Chaise

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Shami Outdoor Patio Alumini Chaise Po kërkoni një mënyrë shumë praktike dhe tejet elegant për t'u çlodhur në diellin e nxehtë të verës? Pastaj merrni parasysh që të vini këtë grup të jashtëzakonshëm. Duke pasur një komoditet ekstrem si dhe stil,...
Karrige popullore Wicker Beach Lounge

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kornizë alumini Wicker Chaise Longue

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në kreshtë të kopshtit në sallë pritjeje të Shitjes Hot

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Pishina Rattan Outdoor Rattan Pishina Chaise Lounge

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje thurje me forma të zemrës me dizajn special

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje thurje me forma të zemrës me dizajn special Fatmirësisht, ky grup kërkon pak në mënyrën e mirëmbajtjes, që do të thotë se relaksimi
Mobilje moderne Rattan Sun Lounger Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tubi i aluminit të mobiljeve të rrumbullakëta të Bardhë me rreze dielli

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige me pllaka thurje per mobilje kopshtesh

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Karrige me pllaka thurje per mobilje kopshtesh Relaksohuni dhe vlerësoni motin e bukur me diell në komoditetin e shtratit më të mirë të shtëpive dhe kopshteve në providencën e jashtme. Shtëpi më të mira dhe kopshte Providence Outdoor Day Shtrati...
Mobilje Rattan në natyrë Wicker Rocker

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Mobilje Rattan në natyrë Wicker Rocker Ky shkemb i holluar me oborr spanjol provon se nuk ka nevojë të sakrifikoni stilin kur pajisni hapësirat tuaja në natyrë. Ndërtimi i aluminit i këtij shkëmbi shtresë me lagështi të hollë i jep asaj pamjen e...
Mobilje kopshtesh në natyrë të Mobiljeve Lounger Lounger në Shitje të Hotit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Mobilje kopshtesh në natyrë të Mobiljeve Lounger Lounger në Shitje të Hotit Cloud Mountain është i lumtur t'ju prezantoj këtë set të bukur mobiljesh me divan prej xunkthi. Ju mund të relaksoheni në shtresën e shtëpisë tuaj në stil me këtë grup...
Semi Round Dizajni i Formës së Kornizës së Aluminit Wicker Sunlounger

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Fabrikë i bardhë Wicker Outdoor Sunbed me tendë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Fabrikë i bardhë Wicker në natyrë nga dielli me pëlhurë me tendë dielli Ky belveder në natyrë me divan, i cili përmban një dizajn të gjerë dhe elegant, vendos dy vende për të qetë dhe siguron hije nga dielli me tendin e tij të madh. Falë pajisjes së...
Lidhje dielli alumini në natyrë Wicker Sun Lounger

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Lidhje dielli alumini në natyrë Wicker Sun Lounger Kur nuk janë në përdorim, ata përshtatshëm rrëshqasin përsëri në Diell Rri kot . Ky
Rattan Outdoor Garden Rattan Lounger Beach Lounger

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Rattan në natyrë kopsht rri kot rri kot plazh Salloni Lounge është i ndërtuar nga thurjet më të shkëlqyera të rrëshirës rezistente ndaj motit, mbi një kornizë alumini të veshur me pluhur të qëndrueshëm ndaj ndryshkut. Rrëshira e mbrojtur nga UV...
Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Mobilje alumini me krevat diellor prej jastëkësh jastëk Lidhja e ngrënies dhe ngrënies përplasen në ambientet e ngrënies Rastesishme Emporium, e cila bashkon komoditetin e një sallë pritjeje me praktikueshmëria e një suitë ngrënieje. Ideale për ata...

Kinë Mobilje për kopsht alumini furnizuesit

Mobiljet e dhomës së aluminit në natyrë për të shijuar jetën tuaj në pishina apo hotel. Kornizat e veshura me pluhur alumini janë të stivueshëm për ruajtjen e hapësirës.

Me pëlhurë të papërshkueshme nga uji UV, ju bëjnë të ndiheni super të rehatshëm.

Lehtë për tu pastruar dhe mbajtur, mobiljet e jashtme të aluminit për ruajtjen e shpenzimeve të punës tuaj.

· Format tradicionale me një shkallë të gjerë, tërheqëse

Kornizë alumini të veshur me pluhur rezistent ndaj ndryshkut

· Shkumë e rehatshme me shkumë prej 30 densiteti.

· Sigurohuni xhami të zbutur për tryezën e ngrënies dhe tryezën e kafesë.

· Pëlhurë e papërshkueshme nga uji për jastekë.

Mobilje prej alumini në natyrë me cilësi të lartë dhe garantojnë kohë të gjatë.

Aluminum lounger Furniture


Rreth nesh:

1. fabrikës tonë është më shumë se 20000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 800 metra katrorë.

3. ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Mirë se vini pyetjen tuaj të mëtejshme për diskutim të mëtejshëm, gjithashtu të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë për të biseduar ballë për ballë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim