Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh alumini

Mobilje kopshtesh alumini

Kategoritë e produkteve të Mobilje kopshtesh alumini , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje kopshtesh alumini , furnizuesit Mobilje kopshtesh alumini për lëndinë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje kopshtesh alumini në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Mobiljet prej alumini në natyrë janë kostum për përdorim të oborrit të jashtëm për një kohë të gjatë. Materiali është kornizë alumini me trashësi 1.2 mm, 1.5 mm ose 2.0 mm me shtresë pluhuri.

Struktura e sigurt dhe e rehatshme, dizajn i thjeshtë por hijeshi, është opsion i popullarizuar për klientin. Korniza e aluminit është ngjitur dhe lëmuar në stilin e përpiktë. Kthetrat me krah të butë dhe krahët e gjerë inkurajojnë grumbullimin e qetë. Pëlhurat më të mira të industrisë mbështjellin jastekët e trasha, të mbështjellura me dopio.

· Format tradicionale me një shkallë të gjerë, tërheqëse

Kornizë alumini të veshur me pluhur rezistent ndaj ndryshkut

· Shkumë e rehatshme me shkumë prej 30 densiteti.

· Sigurohuni xhami të zbutur për tryezën e ngrënies dhe tryezën e kafesë.

· Pëlhurë e papërshkueshme nga uji për jastekë.

Mobilje prej alumini në natyrë me cilësi të lartë dhe garantojnë kohë të gjatë.

Aluminium Garden FurnitureAluminium Garden Furniture


Aluminium Garden Furniture


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobilje alumini në natyrë janë prodhuar nga Golden Eagle Outdoor Mobilje Co, Ltd, me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Ju mirëpresim të vizitoni fabrikën tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim