Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopshtesh aluminiMobilje ngrënieje kopshtesh alumini

Mobilje ngrënieje kopshtesh alumini (Total 14 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje ngrënieje kopshtesh alumini , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje ngrënieje kopshtesh alumini me xunkth , furnizuesit Mobilje ngrënieje kopshtesh alumini me patio / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje për ngrënie të kopshtit Alumini Rattan R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Alumini i kopshtit 6 karrige dhe grupi drejtues tabelash drejtkëndëshe

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Alumini i kopshtit 6 karrige dhe grupi drejtues tabelash drejtkëndëshe Nëse ju pëlqen të argëtoni dhe të bëni festa në darkë, por jeni të shkurtër në dhomë ose dëshironi t’i mbani gjërat rregullisht, ky grup tavolinë drejtkëndëshe është i duhuri për...
Tabela dhe karriget e ngrënies katrore prej 7 pjesësh alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabela dhe karriget e ngrënies katrore prej 7 pjesësh alumini Ky grup i mrekullueshëm i ngrënies në natyrë vjen në 2 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksional, elegant dhe i dizajnuar për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni fotot tona për të parë të...
Tabela e aluminit me HPL Top

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabela e aluminit me HPL Top Qendra e hapësirës suaj të ngrënies në natyrë, ky stil është një tabelë me përmasa madhështore dhe linja të shkëlqyera. Merrni zgjedhjen tuaj nga kornizat alumini të zezë ose të bardhë me këmbë alumini që përputhen ose...
Set i darkës së tryezave të rrumbullakëta të endura të aluminit të nxehtë të aluminit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Set i darkës së tryezave të rrumbullakëta të endura të aluminit të nxehtë të aluminit Seti i ngrënies në Oxford i zi dhe vanilje është projektuar në shtëpi me standardet më të larta, në mënyrë që të përfitoni nga një përvojë luksoze dhe elegante e...
Mobilje të rrumbullakëta me kopsht me një çmim konkurrues

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje të rrumbullakëta me kopsht me një çmim konkurrues Mobiljet tona në natyrë të bastun prej palme kacavjerrëse janë plotësisht të papërshkueshme nga uji dhe do të thotë që janë të përshtatshme për t'u lënë jashtë gjatë gjithë vitit. Ky...
Set Rattan Dining Set Moderne OEM Mobilje Kopshtesh në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Set Rattan Dining Set Moderne OEM Mobilje Kopshtesh në natyrë Së bashku me modelet e tjera të ngjashme me bastun prej palme kacavjerrëse, ky grup është hartuar posaçërisht nga ekipi ynë në shtëpi për t'i dhënë zonës tuaj në natyrë ngrënie një...
Set për darka të kopshtit të mobiljeve Patio në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Set për darka të kopshtit të mobiljeve Patio në natyrë Fabrika jonë përdor materialet më të mira të industrisë duke filluar me kornizën e aluminit. Kjo kornizë është e lehtë, reziston ndaj dëmtimit të lagështisë dhe kërkon kujdes minimal. Ky...
Mobilje polimeri prej druri në kornizë alumini në natyrë të shitur

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje polimeri prej druri në kornizë alumini në natyrë të shitur Krijoni një përvojë të këndshme ngrënieje me këtë grup tavoline që do të përmirësojë hapësirën tuaj të bistro, kafe, restorant, hotel apo shtepi shtepie. Kolona dhe baza janë të...
Mobilje moderne e mobiljeve të xunkthit Set për bar në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje moderne e mobiljeve të xunkthit Set për bar në natyrë Karriget me një copë tekstili dhe alumini me 3 copë dhe Mobilje për tavolina kafeje shtojnë një shtesë të shkëlqyeshme në hapësirën tuaj të jetesës në natyrë. Tavolina e çajit është mjaft...
Mobilje Moderne për Dining Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje Moderne për Dining Rattan E prodhuar nga një bastun prej palme të qëndrueshme PE, grupi modern i Mobiljeve Rattan Dining Set është tërësisht i ujit - dhe prova e motit, rezistente ndaj dritës UV, rezistente ndaj njollave, e lehtë për tu...
Set për ngrënie Set Mobilje në natyrë me litar PVC

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje ngrënie Patio vendosur mobilje në natyrë të vendosur me litar PVC Seti i ngrënies së aluminit ofron një grup të tërë koordinues të ngrënies në natyrë me një klik të thjeshtë të një miu. Shijoni detajet e aluminit në tavolinën dhe karriget që...
Komplet për darkë metalike alumini me mobilje në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje për kohën e lirë mobilje bistro homeuse bastun prej palme kacavjerrëse Kolona dhe baza janë të ndërtuara me peshë të lehtë alumin material. Karrige përmban një dizajn të qetë të lëmuar. Ky grup i mrekullueshëm i tryezës së ngrënies në natyrë...
Mobilje kopsht bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela kornizë alumini dhe mobilje për patio për karrige në
Tabelat dhe karriget e jashtme të Rattan Design KD

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

KD dizajnoni tavolina dhe karrige në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse për dyqane Tavolinat dhe tavolina janë të mbuluara me një thurje të pasur, të sheshtë dhe të sheshtë Kafe Bean që komplimenton pothuajse çdo dekor të kopshtit. Lythi është...

Kinë Mobilje ngrënieje kopshtesh alumini furnizuesit

Mobilje për ngrënie në natyrë të aluminit

Mobilje ngrënieje prej alumini në natyrë duke përdorur të paktën 1.2. 1.5. Kornizë alumini me trashësi 2.0, me pluhur të qëndrueshëm ndaj pluhurit. Ju mund të zgjidhni ngjyra të ndryshme të veshura me pluhur për ta bërë mobilje ngrënieje alumini të veçantë dhe që i përshtaten kopshtit ose shtëpisë tuaj të dekoroj.

Struktura e sigurt dhe e rehatshme, dizajn i thjeshtë por hijeshi, është opsion i popullarizuar për klientin. Korniza e aluminit është ngjitur dhe lëmuar në stilin e përpiktë. Kthetrat me krah të butë dhe krahët e gjerë inkurajojnë grumbullimin e qetë. Pëlhurat më të mira të industrisë mbështjellin jastekët e trasha, të mbështjellura me dopio.

Tavolina e lartë mund të jetë qelqi i rrëmbyer ose mermeri në stil mermeri në majë të tryezës.

Ju mund të zgjidhni mobilje ngrënieje katrore, drejtkëndëshe me kolltuk dhe karrige pa krah.

Mobilje prej alumini në natyrë me cilësi të lartë dhe garantojnë kohë të gjatë.

Aluminum Dining Furniture


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobilje alumini në natyrë janë prodhuar nga Golden Eagle Outdoor Mobilje Co, Ltd, me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Ju mirëpresim të vizitoni fabrikën tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim