Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeRreth neshfabrikë
fabrikë

Mobilje Outdoor Mobilje Golden Eagle Co, LTD është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e shkëlqyeshëm bastun prej palme kacavjerrëse / xunkth dhe alumini të kohës së lirë, e cila është themeluar në vitin 2008, e vendosur në qytetin Dongguan, provincën Guangdong. Fabrika GE Dongguan GE mbulon një sipërfaqe prej 17000m2 dhe posedon pajisje dhe teknikë prodhuese.

Që nga viti 2018, mobiljet e kohës së lirë në natyrë shqiponja Henan Golden krijojnë dhe vendosen në qytetin PinYu, provinca Henan. Fabrika Henan GE mbulon një sipërfaqe të madhe prej 72000m2. Golden Eagle ka rreth 250-300 kontejnerë kapacitet për

muaj mbi fabrikën e re në provincën He Nan.

Golden eagle

Për forcën dhe jetëgjatësinë e mobiljeve, ne përdorim të paktën korniza alumini me cilësi të tregut të paktën 1.2 mm ose 2.0 mm.

Alumini ynë është i prerë, i përkulur dhe i formuar në forma të bukura. Dhe kornizat tona të aluminit janë 100% plotësisht të salduara së bashku, pa u bashkuar.

Pasi të jemi bashkuar plotësisht, ne kemi nevojë për të ndezur mobiljet plotësisht në çdo cep dhe detaje.

Shqiponja e artë endet mobiljet me bastun prej palme kacavjerrëse ose bastun prej palme kacavjerrëse cilësore, furnituredo copë e vetme e mobiljeve në natyrë është e endur në mënyrë të hollësishme me dorë.

hardware factory

Dhe pastaj QC kontrolloni cilësinë, ne do të bëjmë mobilje të veshura me pluhur me markë tigër ose AkzoNobel të famshëm me pluhur të veshur për të bërë mobiljet tona për t'i rezistuar ndryshkut dhe gërryerjes

powder-coated

Pas gërshetimit, ne kemi QC të dyfishtë kontrolloni detajet e cilësisë. Pastaj fillojmë montimin e mobiljeve dhe paketën për transportim.

package

Golden Eagle kanë një ekip të pavarur QC me më shumë se 10 persona që i përkasin departamentit të cilësisë. Nga çdo inspektim i lëndës së parë deri tek çdo inspektim i produktit gjysëm të gatshëm dhe inspektimit të produktit të përfunduar përfundimtar, ne kemi një kualifikim profesional që të jetë përgjegjës për secilën detaj të cilësisë. Kështu që Golden Eagle mund të garantojë secilin produkt me '' Material të Mirë, Dizajn dhe Cilësi '.


quality control

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim