Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeRreth nesh
Rreth nesh certifikatat Shfaqja e kompanisë
Mirësevini në faqen tonë të internetit.

Dizajn i ndërgjegjshëm, materialet më të mira dhe valëzimin e shkëlqyeshëm të duarve, Golden Eagle Outdoor Mobilje Co, LTD është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e shkëlqyeshëm bastun prej palme kacavjerrëse / xunkth dhe alumini të kohës së lirë, e cila është themeluar në vitin 2008, e vendosur në qytetin Dongguan, provincën Guangdong. Fabrika e GE Dongguan mbulon një sipërfaqe prej 17000m2 dhe zotëron pajisje dhe teknikë prodhuese.


Që nga viti 2018, mobiljet e kohës së lirë në natyrë shqiponja Henan Golden krijojnë dhe vendosen në qytetin PinYu, provinca Henan. Henan GE

fabrika mbulon një sipërfaqe të madhe prej 72000m2. Golden Eagle ka rreth 250-300 kontejnerë kapacitet për

muaj mbi fabrikën e re në provincën He Nan.


Henan Golden Eagle me më shumë se 200 punëtorë, ne kemi 150 punëtorë profesionistë në departamentin e prodhimit, duke përfshirë pajisjet e aluminit, pluhuri të veshura me pluhur, gërshetime të shkathëta dhe këllëf. Se mund të sigurohemi që 45days koha e dorëzimit.


Cilësia është shqetësimi ynë i parë. Ne avokojmë '' cilësia është shpëtimi i një kompanie '' dhe e bëjmë atë

me rrënjë në mendjen e çdo punonjësi.

Golden Eagle kanë një ekip të pavarur QC me më shumë se 10 persona që i përkasin departamentit të cilësisë. Nga çdo inspektim i lëndës së parë deri tek çdo inspektim i produktit gjysëm të gatshëm dhe inspektimit të produktit të përfunduar përfundimtar, ne kemi një kualifikim profesional që të jetë përgjegjës për secilën detaj të cilësisë. Kështu që Golden Eagle mund të garantojë secilin produkt me '' Material të Mirë, Dizajn dhe Cilësi. ''


Për forcën dhe jetëgjatësinë e mobiljeve, ne përdorim të paktën korniza alumini me cilësi të tregut të paktën 1.2 mm ose 2.0 mm.

Alumini ynë është prerë, përkulur dhe formuar në forma të bukura.

Dhe kornizat tona të aluminit janë 100% plotësisht të bashkuara, pa u bashkuar.

Pasi të jemi bashkuar plotësisht, ne kemi nevojë për të ndezur mobiljet plotësisht në çdo cep dhe detaje.

Dhe pastaj QC kontrolloni cilësinë, ne do të bëjmë mobilje të veshura me pluhur me markë tigri ose AkzoNobel të famshëm të veshur me pluhur për të bërë mobiljet tona për t'i rezistuar ndryshkut dhe gërryerjes.

Shqiponja e artë endet mobiljet me bastun prej palme kacavjerrëse ose bastun prej palme kacavjerrëse cilësore, furnituredo copë e vetme e mobiljeve në natyrë është e endur në mënyrë të hollësishme me dorë.

Pas gërshetimit, ne kemi QC të dyfishtë kontrolloni detajet e cilësisë. Pastaj fillojmë montimin e mobiljeve dhe paketën për transportim.


Shqiponja e artë me ekipin tonë të projektimit, çdo vit Golden Eagle ka shumë mobilje të dizajnit të patentave. Kryesisht mobiljet janë mobilje bastun prej palme kacavjerrëse, mobilje alumini, furça dore dhe mobilje të reja për transferimin e nxehtësisë, kompensatë, mobilje pëlhure hobe etj.

Mobiljet tona luksoze në natyrë janë frymëzuar nga stilet tradicionale të gërshetimit dhe dizajni bashkëkohor.


Ne mund të bëjmë OEM, ODM me çdo kërkesë të detajit tuaj, shqiponja e Artë do të jetë zgjedhja juaj më e mirë për prodhuesit e mobiljeve në natyrë.

Mirëpresim ngrohtësisht vizitën dhe kërkesat tuaja!Info e kompanisë

Lloji i biznesit : Manufacturer , Trade Company

Gama e Produktit : Garden Furniture Sets , Outdoor Chaise Lounge , Outdoor Sofa

Produktet / Shërbimi : Set në natyrë të divanit , Sete për ngrënie në natyrë , Set bar , Lounger Sun , Ombrellë dielli , Mobilje alumini

Punonjësit Gjithsej : 101~200

Kapital (Milion US $) : 1,000,000RMB

Viti i themeluar : 2011

certifikatë : SA8000 , Test Report

adresa e kompanise : Block B, Zone A2, ShiChong industrial District, ShiPai, Dongguan, Guangdong, China

Kapaciteti tregtar
Informacion tregtar

Peak season lead time:0

Off season lead time :0

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$50 Million - US$100 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : Below US$1 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 81% - 90%

Tregjet kryesore : Africa , Americas , Asia , Caribbean , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , West Europe , Worldwide

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :8lines

Nr i stafit të QC :Fewer than 5 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :10,000-30,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :Block B, Zone A2, ShiChong Industrial District, ShiPai

Company Capacity
Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim